Polska Agencja Antydopingowa: Czy doping na świecie jest powszechny? | podcast bieganie.pl

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

POLADA odpowiada za walkę z dopingiem w polskim sporcie. Zwalczanie tego procederu polega nie tylko na ściganiu sportowych oszustów i złodziei, ale także na edukacji, która ma minimalizować ryzyko sięgnięcia po zakazane środki i metody. Agencja organizuje także coroczny bieg Biegam z Czystą Przyjemnością, z którego środki wspierają różne dziedziny sportu. W tym roku bieg stacjonarny odbędzie się 15 kwietnia. W dniach od 9 do 15 kwietnia możliwy jest udział wirtualny. Beneficjentami zeszłorocznego biegu są wszelkie osoby potrzebujące wsparcia psychologicznego w sporcie. POLADA wsparła telefon zaufania Fundacji Graj z Głową, czyli projekt Rozmowy dla Głowy. Sportowcy, ich rodzice, trenerzy i wszystkie inne związane ze sportem osoby mogą uzyskać wsparcie psychologów jak i przeszkolonych sportowców wyczynowych.
https://bieganie.pl/audio/polska-agencj ... eganie-pl/
New Balance but biegowy
hansel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 361
Rejestracja: 18 wrz 2014, 15:10
Życiówka na 10k: 39
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Temat dla mnie mało interesujący i nie chciało mi się tego odsłuchiwać, ale jak zobaczyłem że prowadzi Bartek to stwierdziłem że dam szansę. Wyszła bardzo fajna rozmowa. Prowadzący jak zwykle zaangażowany, słuchający swoich gości, widać że temat go interesuje. No a Goście z PAA mega fajni i pozytywni.
Pączek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 384
Rejestracja: 16 sie 2016, 21:04
Życiówka na 10k: 31:49
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

hansel pisze: 02 lut 2023, 00:06 Temat dla mnie mało interesujący i nie chciało mi się tego odsłuchiwać, ale jak zobaczyłem że prowadzi Bartek to stwierdziłem że dam szansę. Wyszła bardzo fajna rozmowa. Prowadzący jak zwykle zaangażowany, słuchający swoich gości, widać że temat go interesuje. No a Goście z PAA mega fajni i pozytywni.
Dzięki! Zrobię screena jak będę z @artur_kozlowski o podwyżce rozmawiał. ;) A tak poważnie to mnie bardzo interesowało te zagadnie i ogromnie się ucieszyłem, że Goście tak dobrze mówili. Życzę sobie i Wam tylko takich gości, bo to się samo rozmawia wtedy.
5000 15:18,65 2020
10 30:22 2024
HM 67:13 2023
M 2:22:42 2021

#PiekielniWarszawa
Awatar użytkownika
Deter
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1018
Rejestracja: 25 wrz 2017, 17:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jakie jest kryterium, które oddziela to, co jest dopingiem od tego, co jest dozwolone?
Pączek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 384
Rejestracja: 16 sie 2016, 21:04
Życiówka na 10k: 31:49
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Deter, a to nie zaczęło się od tego? ;)
5000 15:18,65 2020
10 30:22 2024
HM 67:13 2023
M 2:22:42 2021

#PiekielniWarszawa
ODPOWIEDZ