New Balance FuelCell SuperComp Trainer - test butów

Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Supercomp to nowa seria butów premium od New Balance, która składa się z 3 modeli. Supercomp Pacer to lekkie buty do krótkich dystansów, Supercomp Elite Racer to buty do wyścigów na dłuższych dystansach, a Supercomp Trainer to buty treningowo-startowe z bardzo dużą amortyzacją. New Balance FuelCell SuperComp Trainer, tak jak wszystkie wymienione, ma podeszwę środkową FuelCell i płytkę z włókna węglowego. Jak wypadły na nogach naszego testera, który przebiegł w nich maraton w Londynie?
https://bieganie.pl/sprzet/new-balance- ... est-butow/
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Woszkowaty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 208
Rejestracja: 13 kwie 2018, 15:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 03:17:57
Lokalizacja: Opole

Nieprzeczytany post

Wychodzi mi drop 8mm, nie 10mm. Z tekstu.
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1591
Rejestracja: 07 paź 2022, 16:56
Życiówka na 10k: 42
Życiówka w maratonie: 3:55
Lokalizacja: Podkarpacie

Nieprzeczytany post

Bo taki jest deklarowany, ale rzeczywisty wcale nie musi się z tym zgadzać. Np. dla Glideride 3 producent deklaruje 6, a w RunRepeat zmierzyli 11.
Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2023. roku przebiegłem 3714 km. Nie robię planów i jest mi z tym dobrze.
Awatar użytkownika
Woszkowaty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 208
Rejestracja: 13 kwie 2018, 15:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 03:17:57
Lokalizacja: Opole

Nieprzeczytany post

5mm w dropie to jest przepaść, m.in. z tego powodu należy bardzo delikatnie przechodzić na niższy drop, stopniowo.
Wracając do samego tekstu, wydaje mi się, że jest to zwykły błąd - powinno być 8mm, a jest 10mm. Niby to tylko 2mm, ale diabeł tkwi w szczegółach.
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1591
Rejestracja: 07 paź 2022, 16:56
Życiówka na 10k: 42
Życiówka w maratonie: 3:55
Lokalizacja: Podkarpacie

Nieprzeczytany post

Przepaść ta staje się coraz mniejsza wraz ze wzrostem grubości podeszwy.
Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2023. roku przebiegłem 3714 km. Nie robię planów i jest mi z tym dobrze.
ODPOWIEDZ