Adidas otwiera największy w Europie Środkowo Wschodniej sklep

Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

1 września w samym sercu Warszawy otwarty został największy w Europie Środkowo-Wschodniej sklep marki adidas. Na trzech piętrach Domów Towarowych Wars Sawa Junior na ulicy Marszałkowskiej będzie można nabyć szeroki asortyment niemieckiego producenta oraz korzystać z treningów prowadzonych w Sports Base będącym następcą bazy adidas Runners na warszawskim Solcu. Nam udało się dostać na wydarzenie dla mediów, gdzie przedpremierowo zobaczyliśmy sklep i nową bazę AR. Porozmawialiśmy też z kapitanem adidas Runners Warsaw Pawłem Machowskim.
https://bieganie.pl/sport/najwiekszy-w- ... startowal/
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

No jako „stary Warszawiak” powiem, że to ciekawe zmiany. Ciekawe głównie ze względu na samą rolę Warsa/Sawy/Juniora, które kiedyś były głównymi „centrami handlowymi” Warszawy a teraz mają duży problem. Aż trudno mi sobie wyobrazić, że Adidas zapełni całą tą przestrzeń, tzn chyba H&M i Mango na parterze zostają, ale to naprawdę duzo.
Ciekawe co się stało z książkami które kiedyś zawiozłem do Adidas Runners na Powiślu.
Biegający Filozof
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 262
Rejestracja: 22 paź 2016, 09:23
Życiówka na 10k: 31:20
Lokalizacja: Waszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze: 01 wrz 2022, 13:06 No jako „stary Warszawiak” powiem, że to ciekawe zmiany. Ciekawe głównie ze względu na samą rolę Warsa/Sawy/Juniora, które kiedyś były głównymi „centrami handlowymi” Warszawy a teraz mają duży problem. Aż trudno mi sobie wyobrazić, że Adidas zapełni całą tą przestrzeń, tzn chyba H&M i Mango na parterze zostają, ale to naprawdę duzo.
Ciekawe co się stało z książkami które kiedyś zawiozłem do Adidas Runners na Powiślu.

Wszystko z Powiśla było skrupulatnie pakowane, więc najprawdopodobniej teraz jest w nowej bazie.

Wpadnij kiedyś do nas, to sam zobaczysz.
Trener biegania, współautor podcastu "Wybiegani niewygadani"

PB: 5000m 15:12, 10 000m 31:20
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Biegający Filozof pisze: 01 wrz 2022, 13:21 Wpadnij kiedyś do nas, to sam zobaczysz.
Ale co to znaczy „do nas” i „kiedyś”. Napisz konkretnie to wpadnę. :)
Pączek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 384
Rejestracja: 16 sie 2016, 21:04
Życiówka na 10k: 31:49
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Sklep i baza adidasa są tam gdzie C&A kiedyś. Jest to na trzech poziomach, ale nie w całym domu towarowym. Obok są też inne sklepy.
Ogólnie robi mega wrażenie, jest nowocześnie i artystycznie w dobrym tego słowa znaczeniu. Baza wygląda jak żywcem przeniesiona z Solca. Książek jest sporo, Twoje pewnie też są. :)

Kolega z innej redakcji dziwił się, że adidas wydał tyle pieniędzy na to. Ale w sumie jak byłem u nich w HQ w Niemczech to tam jest podobne wow tylko zajmuje to powierzchnię mniej więcej Parku Skaryszewskiego. ;)
5000 15:18,65 2020
10 30:22 2024
HM 67:13 2023
M 2:22:42 2021

#PiekielniWarszawa
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

No to wpadnę, „kiedyś”. A to książki które zawiozłem. Jednej książki nie mogę znaleźć w domu i się niepokoje, czy przypadkiem nie wpadła mi pomiędzy te, które zawiozłem do adidasa. Przyjdę i poszukam. :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Biegający Filozof
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 262
Rejestracja: 22 paź 2016, 09:23
Życiówka na 10k: 31:20
Lokalizacja: Waszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze: 01 wrz 2022, 14:04
Biegający Filozof pisze: 01 wrz 2022, 13:21 Wpadnij kiedyś do nas, to sam zobaczysz.
Ale co to znaczy „do nas” i „kiedyś”. Napisz konkretnie to wpadnę. :)
Do nas, bo pracuję w adidasie jako trener.

Nie mam treningów w bazie, więc na swój trening nie mogę Cię zaprosić, ale myślę, że możesz wpaść do bazy w każdej chwili, podczas innych treningów.
Trener biegania, współautor podcastu "Wybiegani niewygadani"

PB: 5000m 15:12, 10 000m 31:20
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3883
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

:szok: Na bogato.
Awatar użytkownika
Piotr-Fit
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 874
Rejestracja: 27 mar 2013, 23:14
Życiówka na 10k: 40:30
Życiówka w maratonie: 3:00:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Nieprzeczytany post

I bardzo dobrze.
Solec był spoko, ale nie na Wasze (i nasze) potrzeby :)
ku chwale biegania :)
Blog: https://piotrstanek.pl/
ODPOWIEDZ