Test butów ASICS GEL KAYANO 29

Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1737
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

To już kolejna odsłona flagowego modelu buta o prawdopodobnie największej stabilizacji, prosto ze stajni ASICS. Najdłużej produkowany na rynku model – KAYANO, doczekał się po blisko 30 latach swojej 29 odsłony. Czy model ASICS GEL KAYANO 29 jest warty polecenia?
https://bieganie.pl/sprzet/asics-gel-ka ... est-butow/
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Jako wieloletni tester trochę się będę czepiać. :)
Nie ma dobrych zdjęć. Tzn chciałbym móc zobaczyc w dużym powiększeniu jak wyglada but z profilu, zarówno od środka jak i od zewnatrz, to samo od spodu, nie wiem czy użyte są jakieś stabilizujące elementy, czy to tylko odpowiedni odlew pianki, chciałbym zobaczyc bieżnik, cholewka tez jest słabo pokazana, nie wiem poza tym czy but jest przewiewny, czy to wersja jesienno zimowa (teoretycznie można zakładać, że ponieważ zbliża sie jesien, asics przysłał do testów but jesienny). Najłatwiej przystawić usta do cholewki i w nią dmuchnąć, jeśli nie ma żadnego oporu to wersja typowo letnia, jeśli jakiś opór to wersja jesienna, jeśli duży opór (oczywiwcie to nie ta wersja, ale np buty z goretexem tak mają) to wersja zimowa.
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4668
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze: 24 sie 2022, 18:46 Jako wieloletni tester trochę się będę czepiać. :)
Nie ma dobrych zdjęć. Tzn chciałbym móc zobaczyc w dużym powiększeniu jak wyglada but z profilu, zarówno od środka jak i od zewnatrz, to samo od spodu, nie wiem czy użyte są jakieś stabilizujące elementy, czy to tylko odpowiedni odlew pianki, chciałbym zobaczyc bieżnik, cholewka tez jest słabo pokazana, nie wiem poza tym czy but jest przewiewny, czy to wersja jesienno zimowa (teoretycznie można zakładać, że ponieważ zbliża sie jesien, asics przysłał do testów but jesienny). Najłatwiej przystawić usta do cholewki i w nią dmuchnąć, jeśli nie ma żadnego oporu to wersja typowo letnia, jeśli jakiś opór to wersja jesienna, jeśli duży opór (oczywiwcie to nie ta wersja, ale np buty z goretexem tak mają) to wersja zimowa.
Ten test to tak naprawdę reklama więc po co dokładne zdjęcia? Wystarczą same pozytywne komentarze/opinie.
Zresztą ostatnimi czasy jak były w tego typu "artykułach" zdjęcia to pięknych łydek w białych skarpetach.
Testy butów to Yacool z Sebastianem robił.
gokish
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 522
Rejestracja: 30 kwie 2021, 16:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Recenzja powstała na zlecenie firmy ASICS. Informujemy, że w przypadku naszych testów producent nie ingeruje w treść recenzji.
Pierwsze zdanie trochę wyklucza drugie. Może i producent nic nie ingeruje ale wiadomo, że jak na zlecenie to złej recki i negatywów nie będzie.

Inna sprawa New Balance is not our friend anymore? Asics is my new friend?
Awatar użytkownika
pawo
Wodzirej
Posty: 3867
Rejestracja: 02 lis 2020, 22:20
Lokalizacja: zdecydowanie las

Nieprzeczytany post

Nie wiem czy się wyklucza.
I Asics i NB to naprawdę dobrzy producenci i spokojnie można zrobić obiektywny test, nawet porównując z modelami tej samej marki. Firmom też na pewno zależy na tym aby wiedzieć jak użytkownicy odbierają ich produkty. To niezbędne do konkurowania z innymi.
Pączek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 382
Rejestracja: 16 sie 2016, 21:04
Życiówka na 10k: 31:49
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Jako następny tester, od razu zaznaczam, że butach które testuje (adidas 4DFWD) biegam. Dmuchać w cholewkę nie będę, zdjęcia zrobię piękne. Nawet ładną skarpetkę znajdę i łydkę ogolę.
5000 15:18,65 2020
10 30:49 2023
HM 67:13 2023
M 2:22:42 2021

#PiekielniWarszawa
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12401
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Przychodzi klient do sklepu z reklamacją butów, zaraz po skończonym longu w samo południe.
- Buty miały być letnie i przewiewne, a ugotowałem nogi.
- Już sprawdzam.
Chwila na test oddychania metodą Butejki i ostateczny werdykt sprzedawcy.
- Faktycznie to model jesienny.
ODPOWIEDZ