Leszek Trzos: Najważniejsze to nie małpować treningu

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1736
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Jak się biega w Radomiu? Na medal. W ostatnią sobotę zawodnicy miejscowego RLTL Optima sięgnęli w Międzyrzeczu po srebro i brąz mistrzostw Polski na 10000 metrów. Ojcem sukcesu jest trener Leszek Trzos, który prowadzi Patryka Kozłowskiego i Mateusza Kaczora. Radomskiego szkoleniowca zapytaliśmy: jak ocenia wyniki podopiecznych, co trzeba zrobić, żeby polscy długasi liczyli się w Europie, dlaczego z zapasów przeniósł się do lekkiej atletyki, oraz czy podpatruje innych trenerów?

Skomentuj artykuł "Leszek Trzos: Najważniejsze to nie małpować treningu" https://bieganie.pl/sport/leszek-trzos- ... -treningu/
New Balance but biegowy
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

te nagrody i stypendia zachęcają żeby nic nie robić :( albo iść w ulicę czy maraton :(
artur_kozlowski
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 241
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

gasper pisze: 29 kwie 2022, 11:39 te nagrody i stypendia zachęcają żeby nic nie robić :( albo iść w ulicę czy maraton :(
Jadąc na IO, będąc MP w maratonie miałem z miasta 300zł stypendium i to jest raczej norma w naszym kraju. Radom z 1500zł za brązowy medal MP jest na tle kraju raczej świetnym przykładem :zmieszany:
gokish
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 521
Rejestracja: 30 kwie 2021, 16:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

artur_kozlowski pisze: 29 kwie 2022, 14:37
gasper pisze: 29 kwie 2022, 11:39 te nagrody i stypendia zachęcają żeby nic nie robić :( albo iść w ulicę czy maraton :(
Jadąc na IO, będąc MP w maratonie miałem z miasta 300zł stypendium i to jest raczej norma w naszym kraju. Radom z 1500zł za brązowy medal MP jest na tle kraju raczej świetnym przykładem :zmieszany:
Bardzo mi się ostatnio wypowiedź Haratyka podobała
W PZLA powodzi się wszystkim na tyle dobrze – w tym momencie – że potrafią wyrzucić ze szkolenia najlepszego polskiego oszczepnika (Marcin Krukowski – przyp. red.). Patrzą inaczej na świat niż zawodnicy. Widzą wszystko kolorowo
oraz
Gdy zdobywałem pierwsze podium, miałem 25 lat. Do tego momentu nie zarabiałem nic. W końcu pchnąłem 21 metrów. Dostałem tysiąc dwieście złotych stypendium. Tyle. One się nie zmieniły. To, co ustalili ileś lat temu, to zostało. PZLA zależy, żeby mieć sponsorów, nie zawodników.

Jak ma być w tym grajdołku dobrze jak PZLA płaci śmieszne pieniądze i tyle samo co 5 lat temu?
ODPOWIEDZ