Dariusz Boratyński: 13:50 i szybciej jest w zasięgu

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1716
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

W ostatnią sobotę wygrał wrocławską odsłonę City Trail z rekordowym 14:25 na 5 km. Ani w stolicy Dolnego Śląska, ani w innej lokalizacji przełajowego cyklu jeszcze tak szybko nie biegano. Jak przełoży krosowy wynik na bieżnię i asfalt? Kiedy planuje debiut w maratonie? Czy można być wyczynowym długodystansowcem bez wojskowego etatu? Rozmawiamy z Dariuszem Boratyńskim, aktualnym mistrzem Polski w biegach przełajowych.

Skomentuj artykuł "Dariusz Boratyński: 13:50 i szybciej jest w zasięgu" https://bieganie.pl/sport/dariusz-boratynski/
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12231
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Gratuluję Boratowi. Może CT stanie się takim miejscem do ścigania się i w przyszłości ekipa pasjonatów tej formuły zacznie organizować MP w przełajach. Wszystko naturalnie się składa. Najpierw lokalne biegi w kilku miastach i finał w wybranej lokalizacji. Teraz to się nazywa City Trail Gold, ale to w niczym nie ustępuje randze MP. Zwłaszcza gdyby na goldzie padły naprawdę dobre rezultaty. Może nawet sub 14 w przełaju.
gokish
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 517
Rejestracja: 30 kwie 2021, 16:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

yacool pisze: 30 mar 2022, 19:28 Gratuluję Boratowi. Może CT stanie się takim miejscem do ścigania się i w przyszłości ekipa pasjonatów tej formuły zacznie organizować MP w przełajach. Wszystko naturalnie się składa. Najpierw lokalne biegi w kilku miastach i finał w wybranej lokalizacji. Teraz to się nazywa City Trail Gold, ale to w niczym nie ustępuje randze MP. Zwłaszcza gdyby na goldzie padły naprawdę dobre rezultaty. Może nawet sub 14 w przełaju.
Wszystko zależy od trasy. A co się słyszy to ma być bardzo wesoła i te sub15 może być już zacnym wynikiem
ODPOWIEDZ