Skomentuj artykuł "Muzyka do biegania #2 – Bartek Olszewski"

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1737
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Na kilka dni przed startem w maratonie w Walencji, swoją przedstartową playlistą podzielił się z nami Bartek Olszewski, znany w Internecie jako Warszawski Biegacz. Gust Bartka można nazwać eklektycznym – jego selekcja płynnie przechodzi od Vangelisa, przez Foo Fighters do Lady Gagi. Jak biega się słysząc grający na lotnisku Bemowo zespół Metallica? Jaki film jest idealnym dodatkiem do przedstartowej pizzy w stylu neapolitańskim? Tego dowiecie się z wywiadu, natomiast playlista, gwarantująca solidną dawkę motywacji, dostępna jest już na redakcyjnym kanale Spotify.

Skomentuj artykuł "Muzyka do biegania #2 – Bartek Olszewski" https://bieganie.pl/lifestyle/muzyka-do ... olszewski/
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
przemekEm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 855
Rejestracja: 04 wrz 2019, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Z racji sezonu ogórkowego, to można przeczytać nawet takie artykuły.
Na początku biegałem bez muzyki, ale w pewnym momencie jednak stwierdziłem że przy muzyce, szczególnie wolne truchtanie łatwiej wchodzi. Niestety jak szybszy kawałek leci, to jakoś tak i nogi szybciej przebierają, więc czasami przez muzykę wolne wybieganie zamieniało się w 2. zakres. Na szybkich odcinkach wolę kontemplować zalewanie mięśni przez kwas i generalnie analizować ruch, dlatego muzyka to max. BC2.
Pomny doświadczeń z nagłymi przyspieszeniami na biegach regeneracyjnych/BC1, mam przygotowane 2 playlisty z dobranymi pod tempo utworami - playlista BS, gdzie piosenki to totalny relaks, wolne, uspokajające tony oraz BC2, gdzie już muzyka zachęca do szybszej pracy.
ODPOWIEDZ