Komentarz do artykułu adidas prezentuje ULTRABOOST 21

Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
NiedzielnyBiegacz91
Wyga
Wyga
Posty: 112
Rejestracja: 13 sty 2020, 19:50
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mogliby się bardziej wysilić, każdy producent odmienia przez wszystkie przypadki amortyzację, komfort i energię, u każdego działa to najlepiej, ale w sumie nie wiadomo dlaczego, co roku jest przełom bla bla bla, szkoda, że nie wpadli na usunięcie tej idiotycznej i ciężkiej plastikowej klatki. Co do continentala to zawsze był m.in. pod palcami więc nie kumam przedstawiania tego jako jakiejś innowacji. adidas strasznie zepsuł w tym roku linię solar, ciekawe jak będzie z ultraboost. Artykuł sponsorowany, ale mimo to pytania mogłyby być mniej naiwne i bardziej dociekliwe. Jakbym czytał wywiad z piłkarzem: zbiór wyuczonych pustych formułek.
MatiR
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1433
Rejestracja: 12 lip 2017, 22:48
Życiówka na 10k: -
Życiówka w maratonie: -

Nieprzeczytany post

O której linii Solara mówisz ?

Tej co niedawno wyszła z jakimiś mieszankami boosta z czymś tam ?
Bo właśnie myślę nad treningówkami, a że energy boost'y ciężko dostać (a jak teraz wyszły to po 600zł...) to myślałem nad solarami (któryś model jeszcze nie wiem który).
NiedzielnyBiegacz91
Wyga
Wyga
Posty: 112
Rejestracja: 13 sty 2020, 19:50
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dla mnie solarglide19 i solarboost19 są rewelacyjne do trenigu, kupuj póki są resztki w sklepach na promocji
Awatar użytkownika
Logadin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3265
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Mati - ja ostatnio wjechałem w Adiosy nawet jako treningówki (kupiłem jeszcze jedne po prostu). A jak coś wolno klepać to Bostony.
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4652
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Logadin pisze:Mati - ja ostatnio wjechałem w Adiosy nawet jako treningówki (kupiłem jeszcze jedne po prostu). A jak coś wolno klepać to Bostony.
Jak się waży około 65kg to w takich bostonach wszystko oblecisz. Trochę mi szkoda bostonów do wleczonych biegów i kupiłem SL20. Fajny but. Wieksza amortyzacja nie potrzebna przy wadze lekko śmiesznej :bum:
MatiR
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1433
Rejestracja: 12 lip 2017, 22:48
Życiówka na 10k: -
Życiówka w maratonie: -

Nieprzeczytany post

Nad SLami też myślałem. Bostony mam i jako treningówki czasem biorę, trzy pary adiosów trójek, jedną parę adiosów 2 :bum: Także adiosy też treningówki w sumie.

Energy boosty jedne nadają się już do wszystkiego prócz biegania, a niestety i druga para jeszcze trochę i będzie średnio. Energy świetnie są, ale 600zł za kapcia do kilometrów nie dam.
NiedzielnyBiegacz91 pisze:Dla mnie solarglide19 i solarboost19 są rewelacyjne do trenigu, kupuj póki są resztki w sklepach na promocji
A solar drive ?
NiedzielnyBiegacz91
Wyga
Wyga
Posty: 112
Rejestracja: 13 sty 2020, 19:50
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

solar drive ma mniejszy %boosta i sztywny zapiętek, kwestia preferencji
Awatar użytkownika
ErgoJanek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 196
Rejestracja: 24 lut 2010, 14:36
Życiówka na 10k: 38:52
Życiówka w maratonie: 3h28

Nieprzeczytany post

W moim odczuciu nowy UB21 jest fajnie wymyślony. Ma świeży design, mocno zmienioną sylwetkę w stosunku do UB19 - będzie zachęcał do biegania młodych, a to ważne. Ma dużo "słoniny" stąd też waga - jest to w zgodzie z ogólnym trendem... jak się okazuje sporo biegaczy to docenia patrząc na rozwój Hoki. Co do rozmów z twórcami butów, to polceam to wideo o ultraboostach:

https://www.instagram.com/p/CKBQ5klIJOv/

Dla mnie osobiście ważne jest użycie ekologicznych materiałów - lepiej się czuję jak kupuję but, który wiem, że powstał z plastiku odzyskanego z oceanu... chociaż trochę niweluję wpływ swojej konsumpcji. W przyszłości będę patrzył w kierunku butów tworzonych w myśl ekonomii cylkuralnej, branża outdoor w tym przoduje.

PS
Co się zepsuło Solarach? Chodzi o nowego SolarBoosta?
Pzdr,
Janek
Awatar użytkownika
Pablope
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 704
Rejestracja: 13 maja 2017, 23:04

Nieprzeczytany post

NiedzielnyBiegacz91 pisze: Jakbym czytał wywiad z piłkarzem: zbiór wyuczonych pustych formułek.
Poczekaj bo to będzie dopiero początek. Wszyscy Ci adidasrunerzy będą zachwalać tego buta pod niebiosa.

Sam posiadam SolarBoost 19. Przebiegłem w nich 600km i czegoś mi tu brakuje. Jakby zrobił się za luźny. Ale na spacery się nadaje i nie narzekam.
triple333
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 23 kwie 2020, 11:08
Życiówka na 10k: 35'56
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

a ktoś zauważył podobieństwo do Saucony Endorfin Pro?
ODPOWIEDZ