Komentarz do artykułu Ciąg dalszy nastąpi? - apelacja Semenyi odrzucona

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13299
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Mam nadzieje, ze to będzie koniec tej parodii.
dziki_rysio_997
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 715
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Nieprzeczytany post

Raczej nie. Na razie "ustalili", że teść jej pomaga na dystansach od 400 m do mili.
Z tego, co czytałem gdzieś, to Caster nie zamierza zbijać poziomu hormonu, tylko rozważa start w Tokio na 200 metrów...

Patrząc na to, w jakim tempie rozwija się sprawa (przecież to trwa od ponad dekady tak naprawdę!), to jeszcze trochę czasu potrwa zanim ustalą oficjalne kryteria "kobiecości" i obawiam się też, że nie załatwi to sprawy "raz na zawsze".
10k: 35:42
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzięki za ten tekst. Szkoda tylko, że został w niej zamieszczony głos jakiejś aktywistki nie mającej nic wspólnego z bieganiem, który przebił się do mainstreamu chyba tylko dlatego, że jest jednym z głupszych i bardziej konfrontacyjnych. Jednak na portalu tematycznym powinno się skupiać na opisywanym temacie a nie na tym, co jakaś ekspertka w każdej dziedzinie miała do dodania w tej sprawie.
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jestem w stanie zrozumieć dlaczego zawodnickzi takie jak Caster nie powinny startować w rywalizacji kobiet. Za to nie potrafię zrozumieć zmiany przepisów skonstruowanej w ten sposób by jak uniemożliwić dalszą karierę głównie Caster Semenyi, Francis Niyonsabie i Margaret Wambui. Czemu akurat tylko dystanse od 400m do mili są brane pod uwagę? Myślę, że w sprintach(100-200m) pchnięciu kulą czy rzucie młotem takie zawodniczki też miałyby przewagę nad resztą i wydaje mi się, że jeszcze większą niż w biegach średniodystansowych.
ODPOWIEDZ