Komentarz do artykułu Piotr Łobodziński: Biegowe schody do nieba - Podcast #12

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1737
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
khorne
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 291
Rejestracja: 28 lip 2013, 10:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie przesłuchałem jeszcze, ale korzystając z okazji.

Piotrek 3 pytania do Ciebie:
1. (najważniejsze pytanie) kiedy w końcu pojedynek z Marcinem Świercem? Lud czeka zniecierpliwiony latami. Zakończcie w końcu ten temat :)
2. planujesz jakieś górskie verticale ? np. bieg na kasprowy albo coś w ten deseń ?
3. ile kg bierzesz na przysiad? :hej:

Pozdro!
Piotr Łobodziński
Wyga
Wyga
Posty: 134
Rejestracja: 23 kwie 2009, 11:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

1. Co prawda na 25 lipca zapisałem się na 18km Tatra Trail, a nie Sky Marathon, gdyż tydzień wcześniej planuję Lądek i 33km. Ale jeśli Marcin by się zdecydował na start to jestem w stanie porwać się na te 42km po Tatrach Zachodnich.
2. Ja generalnie slaby jestem pod górę. Mam za chude 'czwórki' i nie generuję takiej mocy dużej. Na schodach nadrabiam techniką, płynnością i poręczami. Jak bym sie nauczył używać kijków to może czułbym się silniejszy w VK. Na Kasprowy z chęcią, ale nie solo tylko podczas zawodów, jest walka i dodatkowa motywacja. Możliwe, że w lipcu na Rysy się zdecyduję treningowo, aby spóbować 90min rozmienić.
3. Praktycznie nie robię takich treningów, ale jak już to połprzysiady i max 60kg. Jak pisałem wyżej ja cienki siłowo jestem
Pozdrawiam
kotchon
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: 16 mar 2016, 15:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A kiedy te Rysy, bo tam teraz szlak jest mocno uczęszczany o każdej porze?
tomek koczwara
khorne
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 291
Rejestracja: 28 lip 2013, 10:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Rysy nie są mocno uczęszczane o każdej porze. Wyjdź sobie z MO o 5 (co nie jest jakąś nieludzką porą) to sam się o tym przekonasz. Co najwyżej zejście będziesz miał bardziej tłoczne ;)
ODPOWIEDZ