Połączenie konta w Polar Flow i konta w Training Peaks

Waldi.Waldi
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2020, 15:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie mogłem znaleźć odpowiedniej zakładki aby zadać to pytanie - zatem zadaję je tutaj i teraz :) . Używam zegarka POLAR M400 i do chwili obecnej - do jego wykorzystania wykorzystywałem platformę Polar Flow. Wszystko byłoby OK bo opanowałem ją i nie chciałbym z niej rezygnować (zegarek mam zsynchronizowany z tą platformą). Ale obecnie zachodzi potrzeba abym przez jakiś czas korzystał z platformy Training Peaks (wersja "basic"). Znalazłem w sieci wskazówki mądrzejszych ode mnie jak to "pogodzić". Mam połączyć na platformie Polar Flow - konta Polar Flow z kontem Training Peaks. Wszystko zrobiłem - zgodnie ze wskazówkami ... Efekt - po biegu synchronizuję zegarek z platformą Polar Flow - na koncie w Polar Flow są wyniki ale na koncie w Training Peaks - nic nie widać (jednostki na platformach w obu kontach są "metryczne"). Uniżenie proszę mądrzejszych ode mnie o fachową poradę/podpowiedź :) :) :) - CO ROBIĆ ??? Aha i proszę mnie nie rugać tylko nieco oświecić :) :) :). Pozdrawiam
New Balance but biegowy
Nael
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 24 sie 2019, 08:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Spróbuj aplikację SyncMyTracks z google play, obsługuje połączenie polar flow--> trainingpeaks.
W wersji demo można przetestować eksport paru treningów, wersja premium to 12 zł chyba;
Waldi.Waldi
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2020, 15:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dziękuję. Wypróbowałem i zadziałało ale za darmo mogłem TYLKO przenieść dane z OSTATNIEJ SESJI ... :)
A mi chodzi o przeniesienie danych z pół roku ... :)
Slawcio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1281
Rejestracja: 10 lip 2017, 06:06
Życiówka na 10k: 39:40
Życiówka w maratonie: 3:02:02
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Waldi.Waldi pisze:A mi chodzi o przeniesienie danych z pół roku ... :)
Nie mam konta w TP, więc się nie odzywałem.
Wcześniej pisałeś że nie przeszedł trening bieżący, a teraz piszesz o treningach na pół roku do tyłu.
Nie wiem dlaczego nie przeszedł trening nowy, ale trochę wiem jak działa API Polara przez które najprawdopodobniej ściąga pliki Training Peaks.
I z tego co się orientuje, nie ma możliwości ściągnąć treningów które były wykonane przed powiązaniem kont.
KISS (Keep It Simple, Stupid)
Waldi.Waldi
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2020, 15:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Może niezbyt jasno się wyraziłem - przepraszam. Pół roku ćwiczyłem wykorzystując platformę PF a teraz potrzebuję przenieść to na TP. Nie rozpisywałem się dokładniej co do tego ile treningów chcę przenieść do TP bo nie miałem pojęcia, że w tym, ściągniętym z Google Play programie SyncMyTracks - w wersji ogólnodostępnej - są takie ograniczenia tj można przenieść tylko jeden, ostatni trening a to dla mnie przy planowaniu kolejnych treningów jest nieco za mało (nie mam możliwości uwzględnienia dotychczasowej mojej półrocznej pracy) ... Ale poradziłem sobie :) . Może to dziwne ale ponownie spróbowałem połączyć swoje konta na PF i TP - ALE TYM RAZEM NIE NA KOMÓRCE A NA KOMPUTERZE I JEST SUKCES !!! Jeszcze raz dziękuję za pomoc i życzę samych sukcesów :)
Nael
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 24 sie 2019, 08:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Można przenieść więcej - w wierszu "Number of activites" musisz zaznaczyć inną liczbę. wydaje mi się iż w demo jest około 20 treningów które można eksportować;
Waldi.Waldi
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2020, 15:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Niestety, w wersji ogólnodostępnej - tylko jedna, ostatnia sesja :) - SPRAWDZONE. W wersji płatnej można zwiększyć ilość przenoszonych sesji aż do całkowitego skopiowania :)
ODPOWIEDZ