Dzienniczek treningowy konrad rozycki

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Fansetas
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2016, 14:19
Życiówka na 10k: 44:44
Życiówka w maratonie: 3:57:22

Nieprzeczytany post

Czy ktoś z Was używa dzienniczek treningowy Konrada Różyckiego ( http://konrad.rozycki.waw.pl/index.php/ ... zienniczek ) ?
Próbowałem zainstalować ten dzienniczek ale mam problem. Po ściągnięciu instalatora dzienniczek.air i uruchomieniu miałem komunikat że "instalator potrzebuje aktualizacji adobe air i aktualizacja nie powiodła się." Więc ręcznie zaktualizowałem do najnowszej wersji (wersja 28, a wcześniej miałem zaledwie 2) i teraz dzienniczek.air po uruchomieniu mówi "nie można zainstalować aplikacji z powodu uszkodzenia pliku instalatora. spróbuj uzyskać nowy plik instalatora od autora aplikacji" I co z tym klopsem zrobić? :-(
New Balance but biegowy
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Fansetas pisze:Czy ktoś z Was używa dzienniczek treningowy Konrada Różyckiego ( http://konrad.rozycki.waw.pl/index.php/ ... zienniczek ) ?
Próbowałem zainstalować ten dzienniczek ale mam problem. Po ściągnięciu instalatora dzienniczek.air i uruchomieniu miałem komunikat że "instalator potrzebuje aktualizacji adobe air i aktualizacja nie powiodła się." Więc ręcznie zaktualizowałem do najnowszej wersji (wersja 28, a wcześniej miałem zaledwie 2) i teraz dzienniczek.air po uruchomieniu mówi "nie można zainstalować aplikacji z powodu uszkodzenia pliku instalatora. spróbuj uzyskać nowy plik instalatora od autora aplikacji" I co z tym klopsem zrobić? :-(
Jaką wersję masz aplikacji ? I jaki system posiadasz ?
Ja używam 5.0.34.
Może po zainstalowaniu nowszej wersji adobe air, zrestartuj komputer, a następnie pobierz ponownie program i zainstaluj. Bądź zainstaluj inne programy, są jeszcze dwa. Polecam wersja 1.1 - jest najlepsza.

Jak nie pomoże, to kontakt z autorem programu, dodam, że on już zaprzestał rozbudowy tych programów.
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
Fansetas
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2016, 14:19
Życiówka na 10k: 44:44
Życiówka w maratonie: 3:57:22

Nieprzeczytany post

Próbuję zainstalować wersję która jest na stronie - jest dostępna wersja 3.1.2 i 5.0 więc ściągam wersję 5.0
Próbowałem na systemach win7 oraz winXP i to samo :(
I oczywiście po instalacji adobe zrestartowałem system.
Ciekawe dlaczego autor użył takiego dziwnego instalatora "adobe air" pierwszy raz coś takiego widzę. Jakby nie mógł dać exe lub msi.
Rozpakowałem też 7-zip ten plik dzienniczek.air i w środku jest duży plik dzienniczek.swf ale żadnym playerem flasha nie mogę go otworzyć :-(
Yahoo, spróbuj pobrać ten plik od niego z serwera i zainstalować - pewnie będziesz mieć ten sam błąd co ja.
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8799
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Fansetas - spróbowałem u siebie na Win10 i mam taki sam błąd.

Napisz najlepiej maila do autora programu z opisem problemu: Konrad@rozycki.waw.pl
Możesz zagadać na fb: https://web.facebook.com/konrad.rozycki.39
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Fansetas pisze:Próbuję zainstalować wersję która jest na stronie - jest dostępna wersja 3.1.2 i 5.0 więc ściągam wersję 5.0
Próbowałem na systemach win7 oraz winXP i to samo :(
I oczywiście po instalacji adobe zrestartowałem system.
Ciekawe dlaczego autor użył takiego dziwnego instalatora "adobe air" pierwszy raz coś takiego widzę. Jakby nie mógł dać exe lub msi.
Rozpakowałem też 7-zip ten plik dzienniczek.air i w środku jest duży plik dzienniczek.swf ale żadnym playerem flasha nie mogę go otworzyć :-(
Yahoo, spróbuj pobrać ten plik od niego z serwera i zainstalować - pewnie będziesz mieć ten sam błąd co ja.
Dziwne, pobrałem i tez jest błąd,
mam instalkę, którą już dawno temu pobrałem, instaluje i też jest błąd.
Dlaczego błąd, to nie mam pojęcia, może zależy od wersji air adobe [starsza/nowsza] bądź od wersji systemu czy rodzaju systemu, bądź brak jakiegoś składnika w systemie [nie tylko air adobe], on robił te programy dawno temu, ale ich już nie modernizuje.

Lecz mam już zainstalowany i ci wrzucam już zainstalowaną wersję, powinna śmigać, ponieważ przekopiowałem sobie cały folder z zainstalowaną aplikacją na inną partycję. A tę aplikację zainstalowałem bodajże na systemie vista x86 bądź win7 x64 [nie pamiętam już] dawno temu to zrobiłem.

I tego się nie rozpakowuje, to się instaluje *.air ;p, ja mam pod prawym przyciskiem myszy, u góry 'INSTALL'

Z tymi air adobe tez miałem kilka razy problem.

I pamiętaj, zapisuj każdą kopię w oddzielny folderze i rób kopie po każdym treningu, bo możesz stracić dane. I nie pomyl się, czasami ten dzienniczek treningowy 5.0 potrafi się zwiesić i trzeba z niego wyjść i wpisać dane ponownie. [ale nie wszystkie, tylko ten dzień, gdzie został wpisany].

Hasło to: 456fenix6x456

a wersja 3.1.2 nie działa na systemie x64, miałem kiedyś system x86, ale przeszedłem na x64 i darowałem tę wersję.

https://www.sendspace.com/file/e68tim

I następnym razem sprawdzaj link, który przekopiowujesz do postu czy działa i czy sa tam informacje, do których sie odnosisz.
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
Fansetas
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2016, 14:19
Życiówka na 10k: 44:44
Życiówka w maratonie: 3:57:22

Nieprzeczytany post

Działa, dziękuję.
Reck
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2014, 09:44
Życiówka na 10k: 41:57
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jako że szukając problemu z instalacją dzienniczka, trafiłem na ten post, mam prośbę. Czy skoro z zainstalowaniem jest problem, a znaleźliście jako takie rozwiązanie, czy ktoś mógłby mi przesłać zainstalowaną wersję? Link powyżej wygasł. Dziękuję!
ODPOWIEDZ