Komentarz do artykułu Z cyklu: ciekawe miejsca. Stadion Tussols-Basil w Olot w Katalonii

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
fangawnos
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 05 maja 2015, 11:23
Życiówka na 10k: 47:34
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie pokazujcie więcej takich miejsc! Bo człowiek później przez tydzień nie może dojść do siebie.
We Wrocławiu na ponad 600 tys. jest jeden stadion, aż prosi się, aby druga bieżnia była na południu.
W Parku Grabiszyńskim nawet drzewa by się znalazły ;)
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Pokazujemy, zeby inspirować. :)
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Swoją droga ciekawe, że jacyś zawodnicy sprzeciwiali sie zeby stadion miał w środku drzewa. Chyba, że byli to zawodnicy z konkurencyji rzutowych.
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:Pokazujemy, zeby inspirować. :)
Chyba do przeprowadzki ;).
Swoją drogą, sytuacja i panujący "klimat", jak również różne wyjazdy, coraz bardzo mnie do tego zachęcają ...

Co do tych drzew, to ja to rozumem, że mogą niektórym przeszkadzać - nie tylko miotaczom.
Dla mnie to jest akurat fajne, ale zawodnicy bardziej "profi" potrzebują czasem bardziej transparentnej przestrzeni, bo np. trener stoi z jednej strony stadionu i chciałby widzieć swoich zawodników na przeciwległej części bieżni, może też kwestia innej koncentracji, "czucia się" jak na stadionie a nie w parku itp.
Różne rzeczy mogą czasem ludziom przeszkadzać i nie ma co tym dyskutować, bo jesteśmy różni ;).
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Ponieważ biegałem już kiedyś na stadionie, gdzie w środku są drzewa, i to chyba nawet więcej niż w Hiszpanii: https://vimeo.com/71085626 to mogę powiedzieć, że wrażenie jest super, właśnie także z punktu widzenia treningowego. Przez to, że nie widzisz od razu całego stadiony nie masz tego wrażenia, że: "O Jezu, to jeszcze tyyyle" :)
ODPOWIEDZ