Komentarz do artykułu Rusza rekrutacja do Asics Front Runners

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Boguslaw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 231
Rejestracja: 11 lip 2012, 13:52
Życiówka na 10k: 39:02
Życiówka w maratonie: 03:49:09
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No to podejmuję próbę numer dwa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Wg mnie z tego co mówili Tomek i Marcin pasujesz idealnie. :) Ale nie ja wybieram.
Awatar użytkownika
bartochm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 394
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:30
Życiówka na 10k: 50:41
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

Działa Wam ta platforma ?

Moje szanse raczej nikłe, ale spróbować nie zaszkodzi chyba :)
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12427
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

30 lat żelu, to już tradycja godna Ronaldo.
Rycho
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 16 wrz 2016, 06:58
Życiówka na 10k: 39:10
Życiówka w maratonie: 3:15

Nieprzeczytany post

Trochę tego nie trybie. Nie wyjdę na trening, bo nie mam asicsa na sobie,a nuż się trafi jakiś dobry kolega, który zrobi mi fote i wrzuci na facebooka bez oznaczenia, że biegam w swojej ulubionej marce. I gdzie tu piękno naszego biegania: nieważnie jak, nieważne gdzie, nieważne z kim, ważne, aby...biegać? Chyba to nie dla mnie :ojnie:
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Pewnie nie. Ale skoro Asics daje sprzęt za 6 tys zł to moze jednak oczekiwać, że osoba które sie na to pisze rozumie, jakie są konsekwencje. Może to jest szczególnie dla tych, którzy sie właśnie z Asics identyfikują.
Turecki44
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 297
Rejestracja: 15 wrz 2003, 10:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Wszystko fajnie, ale jest jeden szkopuł: że o przyjęciu decydują dotychczasowi frontrunerzy? Trochę to nie halo, nie mówię o kolesiostwie, czy "tego lubię, tamtego nie", ale tak jakoś nie bardzo.
Turecki
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

ja uważam, że to jak najbardziej halo. w takich grupach chodzi o dobra energię, o to, żeby ci ludzie dobrze się czuli we własnym towarzystwie i dlatego rozumiem szukanie kogoś, kto "się nam spodoba".
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Turecki44
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 297
Rejestracja: 15 wrz 2003, 10:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:ja uważam, że to jak najbardziej halo. w takich grupach chodzi o dobra energię, o to, żeby ci ludzie dobrze się czuli we własnym towarzystwie i dlatego rozumiem szukanie kogoś, kto "się nam spodoba".
Czekaj, ale ile razy w roku widzi się taki frontrunner z Rzeszowa z frontrunnerką np. ze Szczecina, ile razy w roku ze sobą pobiegają? :) Nie wiem czy jest możliwe dbanie w takim przypadku o wspólną, dobrą energię, bo jak będą chcieli to i tak ją wytworzą. Nie jest to oczywiście moja akcja, choć przyznam, że moja firma :) Na miejscu producenta bardziej bym stawiał na jego własne cele np. pod kątem różnorodności, a nie tylko fajnie bawiącej się paczki przebijającej piątki.
Turecki
PawelS
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 407
Rejestracja: 23 maja 2006, 13:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W pierwszym odruchu nawet myślałem o zgłoszeniu (bardziej dla jaj niż licząc na zakwalifikowanie), bo Asics to też moja ulubiona firma. Jednak po obejrzeniu materiału filmowego i ankiety odniosłem wrażenie, że to akcja typu "cała para w gwizdek". W jaki sposób 40-50 ludków ubranych jak modele na wybiegu ma mnie przekonać do zakupu czegokolwiek swoimi fejsbukami, instagramami, twitami i blogami, jak ja tego nie czytam, bo mi szkoda czasu :hahaha: Wiem, wiem, są tacy co czytają, ale czy jest ich wystarczająco dużo? Zresztą na treningu gość odpieprzony jakby właśnie wyszedł z salonu budzi najczęściej śmiech i politowanie, nie tylko moje (nie myślę tu o profesjonalnych zawodnikach, często związanych kontraktami). Zupełnie czym innym byłoby zainwestowanie w treningi grupowe połączone z prezentacjami/testami sprzętu (coś w stylu treningów organizowanych parę lat temu przez firmę z "klamką"), albo dalsze rozszerzenie projektu MyAsics. Około 300 tys przez rok na ciuchy dla grupki frontrunnerów można by lepiej wydać na cykl treningów lub szkoleń (np. 2 trenerów/prowadzących po 500 zł za 1 trening x 52 tygodnie x 5-6 miast w Polsce). To tylko hipotetyczne wyliczenie, ale chyba dobrze ilustruje jak tą parę można by lepiej ukierunkować. Ale to oczywiście tylko moje zdanie :bum:
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12427
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Rycho pisze:(...) I gdzie tu piękno naszego biegania: nieważnie jak, nieważne gdzie, nieważne z kim, ważne, aby...biegać? Chyba to nie dla mnie :ojnie:
Turecki44 pisze:Wszystko fajnie, ale jest jeden szkopuł: że o przyjęciu decydują dotychczasowi frontrunerzy? Trochę to nie halo, nie mówię o kolesiostwie, czy "tego lubię, tamtego nie", ale tak jakoś nie bardzo.
Cieszcie się, że jest tak po bożemu i przyjaźnie, bo gdybym ja dobierał do zespołu i na merytorycznych zasadach w myśl literalnie potraktowanego cytatu "I gdzie tu piękno naszego biegania", to wylecieliby nawet ambasadorzy.
Awatar użytkownika
Poranny Biegacz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 413
Rejestracja: 26 sie 2013, 12:10
Życiówka na 10k: 34:41
Życiówka w maratonie: 2:37:41
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Oglądając to nagranie, miałem wrażenie, jakbym czytał któryś z markentingowych opisów butów tej firmy. Ot choćby ostatni META-RUN.

Nie da się słuchać, po prostu nie da. Szczególnie jak na samym początku tyle razy pada słowo "marka", "produkt", "najlepszy". Nie obejrzałem do końca - trudno wytrzymać tę korpomowę.

Awersją do tego projektu zapałałem już jakiś czas temu (rok, dwa?) gdy jednym z zadań eliminacyjnych na frontrunnera (chyba na OWM) było zawiązywanie sznurówek na czas :|
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

W końcu chodzi o to, że Asics robi produkty.
Gdzieś w Japonii jest firma, które robi produkty do biegania, buty, ubrania. I chce dac te produkty ludziom, którzy te produkty i tak by używali bo lubią produkty Asics.
W tym całym projekcie nie chodzi o to, żeby co chwila epatować produktem: "Właśnie przebiegłem 20 km po 4:20 a zrobiłem to w modelu Asics Kayano" ale o to, że jeżeli ta osoba, robi biegowo coś ciekawego to automatycznie przyciąga uwagę i interesujemy się między innymi tym np w jakich butach biega, ewentualnie dlaczego wybrała trening Asics DynaFlyte a nie Kayano.
Awatar użytkownika
Piotr-Fit
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 874
Rejestracja: 27 mar 2013, 23:14
Życiówka na 10k: 40:30
Życiówka w maratonie: 3:00:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Rycho pisze:Trochę tego nie trybie. Nie wyjdę na trening, bo nie mam asicsa na sobie,a nuż się trafi jakiś dobry kolega, który zrobi mi fote i wrzuci na facebooka bez oznaczenia, że biegam w swojej ulubionej marce.
właśnie, to jeden z powodów, dla których zniechęcają mnie takie akcje. Biegam w kilku markach, bo je testuję i lubię różnorodność.

PawelS
". Zupełnie czym innym byłoby zainwestowanie w treningi grupowe połączone z prezentacjami/testami sprzętu (coś w stylu treningów organizowanych parę lat temu przez firmę z "klamką"), albo dalsze rozszerzenie projektu MyAsics"
bo niektórzy patrzą na korzyści biegaczy, te realne korzyści. Patrz np. Salomon i ich testy obuwia w kilkunastu miastach Polski w końcu rok 2016.
ku chwale biegania :)
Blog: https://piotrstanek.pl/
ODPOWIEDZ