Teraz jest Pn, 20 listopada 2017, 07:50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Komentarz do artykułu Rusza rekrutacja do Asics Front Runners
Nowy postNapisane: Wt, 3 stycznia 2017, 10:32 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Skomentuj artykuł Rusza rekrutacja do Asics Front Runners

Tytuł: Re: Komentarz do artykułu Rusza rekrutacja do Asics Front Runner
Nowy postNapisane: Wt, 3 stycznia 2017, 11:21 
Stary Wyga
Stary Wyga

No to podejmuję próbę numer dwa.

Nowy postNapisane: Wt, 3 stycznia 2017, 11:32 
Redaktor Naczelny

Wg mnie z tego co mówili Tomek i Marcin pasujesz idealnie. :) Ale nie ja wybieram.

Nowy postNapisane: Wt, 3 stycznia 2017, 11:46 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Działa Wam ta platforma ?

Moje szanse raczej nikłe, ale spróbować nie zaszkodzi chyba :)

Nowy postNapisane: Wt, 3 stycznia 2017, 11:51 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

30 lat żelu, to już tradycja godna Ronaldo.

Nowy postNapisane: Śr, 4 stycznia 2017, 10:11 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Trochę tego nie trybie. Nie wyjdę na trening, bo nie mam asicsa na sobie,a nuż się trafi jakiś dobry kolega, który zrobi mi fote i wrzuci na facebooka bez oznaczenia, że biegam w swojej ulubionej marce. I gdzie tu piękno naszego biegania: nieważnie jak, nieważne gdzie, nieważne z kim, ważne, aby...biegać? Chyba to nie dla mnie :ojnie:

Nowy postNapisane: Śr, 4 stycznia 2017, 10:22 
Redaktor Naczelny

Pewnie nie. Ale skoro Asics daje sprzęt za 6 tys zł to moze jednak oczekiwać, że osoba które sie na to pisze rozumie, jakie są konsekwencje. Może to jest szczególnie dla tych, którzy sie właśnie z Asics identyfikują.

Nowy postNapisane: Śr, 4 stycznia 2017, 10:59 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Wszystko fajnie, ale jest jeden szkopuł: że o przyjęciu decydują dotychczasowi frontrunerzy? Trochę to nie halo, nie mówię o kolesiostwie, czy "tego lubię, tamtego nie", ale tak jakoś nie bardzo.

Nowy postNapisane: Śr, 4 stycznia 2017, 11:44 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

ja uważam, że to jak najbardziej halo. w takich grupach chodzi o dobra energię, o to, żeby ci ludzie dobrze się czuli we własnym towarzystwie i dlatego rozumiem szukanie kogoś, kto "się nam spodoba".

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot

Nowy postNapisane: Śr, 4 stycznia 2017, 13:52 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Qba Krause napisał(a):
ja uważam, że to jak najbardziej halo. w takich grupach chodzi o dobra energię, o to, żeby ci ludzie dobrze się czuli we własnym towarzystwie i dlatego rozumiem szukanie kogoś, kto "się nam spodoba".

Czekaj, ale ile razy w roku widzi się taki frontrunner z Rzeszowa z frontrunnerką np. ze Szczecina, ile razy w roku ze sobą pobiegają? :) Nie wiem czy jest możliwe dbanie w takim przypadku o wspólną, dobrą energię, bo jak będą chcieli to i tak ją wytworzą. Nie jest to oczywiście moja akcja, choć przyznam, że moja firma :) Na miejscu producenta bardziej bym stawiał na jego własne cele np. pod kątem różnorodności, a nie tylko fajnie bawiącej się paczki przebijającej piątki.

Nowy postNapisane: Śr, 4 stycznia 2017, 15:14 
Stary Wyga
Stary Wyga

W pierwszym odruchu nawet myślałem o zgłoszeniu (bardziej dla jaj niż licząc na zakwalifikowanie), bo Asics to też moja ulubiona firma. Jednak po obejrzeniu materiału filmowego i ankiety odniosłem wrażenie, że to akcja typu "cała para w gwizdek". W jaki sposób 40-50 ludków ubranych jak modele na wybiegu ma mnie przekonać do zakupu czegokolwiek swoimi fejsbukami, instagramami, twitami i blogami, jak ja tego nie czytam, bo mi szkoda czasu :hahaha: Wiem, wiem, są tacy co czytają, ale czy jest ich wystarczająco dużo? Zresztą na treningu gość odpieprzony jakby właśnie wyszedł z salonu budzi najczęściej śmiech i politowanie, nie tylko moje (nie myślę tu o profesjonalnych zawodnikach, często związanych kontraktami). Zupełnie czym innym byłoby zainwestowanie w treningi grupowe połączone z prezentacjami/testami sprzętu (coś w stylu treningów organizowanych parę lat temu przez firmę z "klamką"), albo dalsze rozszerzenie projektu MyAsics. Około 300 tys przez rok na ciuchy dla grupki frontrunnerów można by lepiej wydać na cykl treningów lub szkoleń (np. 2 trenerów/prowadzących po 500 zł za 1 trening x 52 tygodnie x 5-6 miast w Polsce). To tylko hipotetyczne wyliczenie, ale chyba dobrze ilustruje jak tą parę można by lepiej ukierunkować. Ale to oczywiście tylko moje zdanie :bum:

Nowy postNapisane: Śr, 4 stycznia 2017, 15:24 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Rycho napisał(a):
(...) I gdzie tu piękno naszego biegania: nieważnie jak, nieważne gdzie, nieważne z kim, ważne, aby...biegać? Chyba to nie dla mnie :ojnie:
Turecki44 napisał(a):
Wszystko fajnie, ale jest jeden szkopuł: że o przyjęciu decydują dotychczasowi frontrunerzy? Trochę to nie halo, nie mówię o kolesiostwie, czy "tego lubię, tamtego nie", ale tak jakoś nie bardzo.
Cieszcie się, że jest tak po bożemu i przyjaźnie, bo gdybym ja dobierał do zespołu i na merytorycznych zasadach w myśl literalnie potraktowanego cytatu "I gdzie tu piękno naszego biegania", to wylecieliby nawet ambasadorzy.

Nowy postNapisane: Cz, 5 stycznia 2017, 11:27 
Stary Wyga
Stary Wyga

Oglądając to nagranie, miałem wrażenie, jakbym czytał któryś z markentingowych opisów butów tej firmy. Ot choćby ostatni META-RUN.

Nie da się słuchać, po prostu nie da. Szczególnie jak na samym początku tyle razy pada słowo "marka", "produkt", "najlepszy". Nie obejrzałem do końca - trudno wytrzymać tę korpomowę.

Awersją do tego projektu zapałałem już jakiś czas temu (rok, dwa?) gdy jednym z zadań eliminacyjnych na frontrunnera (chyba na OWM) było zawiązywanie sznurówek na czas :|

Maraton 2:37:41, 10km w 34:41 - Poranny Biegacz
Garmin Connect
Endomondo
Recenzje zegarków Garmin

Nowy postNapisane: Cz, 5 stycznia 2017, 11:46 
Redaktor Naczelny

W końcu chodzi o to, że Asics robi produkty.
Gdzieś w Japonii jest firma, które robi produkty do biegania, buty, ubrania. I chce dac te produkty ludziom, którzy te produkty i tak by używali bo lubią produkty Asics.
W tym całym projekcie nie chodzi o to, żeby co chwila epatować produktem: "Właśnie przebiegłem 20 km po 4:20 a zrobiłem to w modelu Asics Kayano" ale o to, że jeżeli ta osoba, robi biegowo coś ciekawego to automatycznie przyciąga uwagę i interesujemy się między innymi tym np w jakich butach biega, ewentualnie dlaczego wybrała trening Asics DynaFlyte a nie Kayano.

Nowy postNapisane: Pt, 6 stycznia 2017, 08:36 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Rycho napisał(a):
Trochę tego nie trybie. Nie wyjdę na trening, bo nie mam asicsa na sobie,a nuż się trafi jakiś dobry kolega, który zrobi mi fote i wrzuci na facebooka bez oznaczenia, że biegam w swojej ulubionej marce.

właśnie, to jeden z powodów, dla których zniechęcają mnie takie akcje. Biegam w kilku markach, bo je testuję i lubię różnorodność.

PawelS
Cytuj:
". Zupełnie czym innym byłoby zainwestowanie w treningi grupowe połączone z prezentacjami/testami sprzętu (coś w stylu treningów organizowanych parę lat temu przez firmę z "klamką"), albo dalsze rozszerzenie projektu MyAsics"

bo niektórzy patrzą na korzyści biegaczy, te realne korzyści. Patrz np. Salomon i ich testy obuwia w kilkunastu miastach Polski w końcu rok 2016.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]