Komentarz do artykułu Biegacz ma warstwy

Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Skomentuj artykuł Biegacz ma warstwy
New Balance but biegowy
zygenda
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 15 paź 2016, 16:36
Życiówka na 10k: 30:37
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdynia

Nieprzeczytany post

Co to za model spodni u panów w żółtyej i czerwonej bluzie ?
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Wysłałem pytanie.
Sklep_Biegacza
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2016, 10:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Są to Nike Dri-Fit Shield Pant: http://bit.ly/2fnB5TW
Awatar użytkownika
mackris
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 183
Rejestracja: 22 cze 2016, 11:50
Życiówka na 10k: 43:04
Życiówka w maratonie: 4:07:00
Lokalizacja: wg GPS

Nieprzeczytany post

Biegacz musi mieć też wiele "warstw" w portfelu.
Lubię oglądać te nowinki tak samo jak szybkie samochody.

...Myślę, że dam radę przebiec ten wyścig, to tylko o 2 dni dłużej. 5 dni. Biegałem za owcami przez 3 dni... Cliff Young
marek84
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3659
Rejestracja: 06 sie 2014, 22:31
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: stara i nieaktualna
Lokalizacja: Wroclaw, POL
Kontakt:

Nieprzeczytany post

mackris pisze:Biegacz musi mieć też wiele "warstw" w portfelu.
Lubię oglądać te nowinki tak samo jak szybkie samochody.
Niekoniecznie. Nie trzeba kupować nowinek wg cen katalogowych, na wyprzedażach kupisz taniej. Na moim przykładzie (nie mam nic wspólnego z żadnym ze sklepów ani z żadną marką odzieżową) dobra bielizna termo to klucz żeby nie być chorym (prezentowane Under Armour to rewelacja).
Wolę wydać te 100-150 pln na jedną bluzę termo (w moim zeszłorocznym UA nie ma nawet śladu użytkowania) i zaoszczędzić później na lekach/zdrowiu. W tym roku dokupiłem kolejne - u mnie to działa. Nie jest mi zimno, nie czuję się mokry oraz nie choruję. I o ile odczucia są subiektywne, to już kasa zaoszczędzona na lekarzach (czy tam chodzeniu do pracy: za L4 dostajesz 80% wynagrodzenia) i w aptece jak najbardziej realna.
biegam ultra i w górach :)
marcoo
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2016, 21:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Macie jakieś wskazówki, gdzie można korzystnie kupić bieliznę termoaktywną?
Awatar użytkownika
Piotr-Fit
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 874
Rejestracja: 27 mar 2013, 23:14
Życiówka na 10k: 40:30
Życiówka w maratonie: 3:00:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Nieprzeczytany post

marek84 pisze:
mackris pisze:Biegacz musi mieć też wiele "warstw" w portfelu.
Lubię oglądać te nowinki tak samo jak szybkie samochody.
Niekoniecznie. Nie trzeba kupować nowinek wg cen katalogowych, na wyprzedażach kupisz taniej. Na moim przykładzie (nie mam nic wspólnego z żadnym ze sklepów ani z żadną marką odzieżową) dobra bielizna termo to klucz żeby nie być chorym (prezentowane Under Armour to rewelacja).
Wolę wydać te 100-150 pln na jedną bluzę termo (w moim zeszłorocznym UA nie ma nawet śladu użytkowania) i zaoszczędzić później na lekach/zdrowiu. W tym roku dokupiłem kolejne - u mnie to działa. Nie jest mi zimno, nie czuję się mokry oraz nie choruję. I o ile odczucia są subiektywne, to już kasa zaoszczędzona na lekarzach (czy tam chodzeniu do pracy: za L4 dostajesz 80% wynagrodzenia) i w aptece jak najbardziej realna.
Marek, zgadzam się z Tobą. Niedawno kupiłem świetne buty za 170zł za parę (co prawda nie poprzestałem na jednej parze, ale tutaj tak trzeba było, bo buty niedługo przestaną być produkowane). Da się kupić taniej, i poza tym warto mieć priorytety - zamiast kilku piw w barze czy (wstaw tutaj inną zachciankę) ma się coś pożytecznego i na dłużej.
To ad. wyprzedaże.
Ad. bielizna UA - kurka, jesteś kolejną osobą, która ostatnio chwali mi tą firmę. A, że szukam bielizny (ale bokserki plus ewen. koszulka) to chyba skuszę się na UA jednak.
ku chwale biegania :)
Blog: https://piotrstanek.pl/
marek84
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3659
Rejestracja: 06 sie 2014, 22:31
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: stara i nieaktualna
Lokalizacja: Wroclaw, POL
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Piotr-Fit pisze:A, że szukam bielizny (ale bokserki plus ewen. koszulka) to chyba skuszę się na UA jednak.
Koniecznie przymierz, oni mają trochę dziwną rozmiarówkę (przynajmniej wersje "compression": dość szerokie w klatce i wąskie w pasie) - nie każdemu pasuje.
biegam ultra i w górach :)
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

To moze ktos poleci jeszcze jakieś bokserki? Bo co i rusz trafiam na bokserki które maja tak beznadziejnie zrobione szwy, że biegam w koncu w normalnych letnich spodenkach Nike z wszytymi bokserskim (te ich normalne bokserki tez maja jakieś beznadziejne szwy).
crazzyiwan
Wyga
Wyga
Posty: 103
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tervel robi świetne bokserki z poliamidów, nie krępuje ruchów, trwałe, oddychają rewelacyjnie, nie czuć podmuchów wiatrów.

Wysłane z Sony Xperia[TRADE MARK SIGN]
Awatar użytkownika
Piotr-Fit
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 874
Rejestracja: 27 mar 2013, 23:14
Życiówka na 10k: 40:30
Życiówka w maratonie: 3:00:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Nieprzeczytany post

marek84 pisze:
Piotr-Fit pisze:A, że szukam bielizny (ale bokserki plus ewen. koszulka) to chyba skuszę się na UA jednak.
Koniecznie przymierz, oni mają trochę dziwną rozmiarówkę (przynajmniej wersje "compression": dość szerokie w klatce i wąskie w pasie) - nie każdemu pasuje.
wiem o ich rozmiarówce :) Kupowałem ostatnio dwie pary spodni dresowych przez ich sklep internetowy, ale po wcześniejszym przymierzeniu :)

Adam
http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=39&t=53357
ku chwale biegania :)
Blog: https://piotrstanek.pl/
Ostatni
Wyga
Wyga
Posty: 100
Rejestracja: 12 wrz 2015, 15:40
Życiówka na 10k: ~~1:30
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

marek84 pisze:
Piotr-Fit pisze:A, że szukam bielizny (ale bokserki plus ewen. koszulka) to chyba skuszę się na UA jednak.
Koniecznie przymierz, oni mają trochę dziwną rozmiarówkę (przynajmniej wersje "compression": dość szerokie w klatce i wąskie w pasie) - nie każdemu pasuje.
^
Zdecydowanie pod chude tyłki. Ja kupowałem na podstawie danych pod rozmiar i zawsze pasowało.
Kris79
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2016, 12:02
Życiówka na 10k: 41:00:00
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Adam Klein - bokserki polecam biegowe z deca , najlepsze są te z silikonem na nogawkach .
Co do góry to najlepszą koszulką z długim rękawem wg mnie jest Odlo Shirt l/s crew neck EVOLUTION WARM .

marcoo - polecam najpierw zdecydować się na ciuch potem poszukiwania, oczywiście nie jest to najlepsza pora na zakupy zimowej odzieży, ale nadal można wyrwać nawet -50% , polecam wyszukiwarki np ceneria pod ciuchy outdoroowo sportowe.
Ja np ostrą zimą najbardziej lubię biegać w rozwiązaniach, które firmy biegowe omijają np polska firma barracuda która robi ciuchy Vertigo z Polartec Power Dry High Efficiency albo Peak z PONTETORTO TECNOSTRETCH . Swoją droga jakby nike lub UA zaczęły robić z polarteca pewnie koszulki kosztowałby 400-500 :)
triple33
Wyga
Wyga
Posty: 103
Rejestracja: 10 sie 2015, 18:06
Życiówka na 10k: 35:47
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adam, wypróbuj bokserki z Decathlon. Ja mam te ~ 50 zl za 3 pary. Wg mnie są świetne. Polecam.
ODPOWIEDZ