EXPO i Biuro zawodów na Służewcu ?

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

To zupełnie nowa lokalizacja biura zawodów Maratonu Warszawskiego (czy półmaratonu).
Był Stadion Narodowy, był Torwar, gdzie jeszcze było w poprzednich latach?
Służewiec to wg was dobre miejsce? Pytam sie bez żadnej tezy, zastanawiam się.
New Balance but biegowy
łowca
Wyga
Wyga
Posty: 150
Rejestracja: 05 maja 2015, 10:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wjechać samochodem można tylko na jeden sposób, i nie jest on oczywisty. A dostęp z komunikacji miejskiej też mało ciekawy.

Za to miejsca na namioty i rozmaitej kategorii festynowość - sporo.
... bo ja muszę być w ruchu, słyszeć wiatru świst w uchu ...

Obrazek
Vein1975
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 235
Rejestracja: 12 kwie 2014, 18:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 4:27:31

Nieprzeczytany post

Według mnie fatalna. Bardzo daleko z innych dzielnic niż Ursynów. Odwiedzą je tylko osoby biorące udział w biegu, odbierające pakiety.
Dojazd delikatnie mówiąc taki sobie. Samochodem - możliwe korki na Puławskiej i Rzymowskiego. KOmunikacja miejska ....hmmm dojechać się da ale czy mi się będzie mi się tam chciało jechać na expo ? NIe sądzę. Dodatkowo (możecie mi zarzucić lenistwo), ale jednak kawał drogi trzeba przejść od jakiegokolwiek przystanku. Zła lokalizacja pod każdym względem. No i zupełnie nie związana z biegiem. Dziwny pomysł
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Wydaje sie, że za bardzo "pod samochodziarzy".
Vein1975
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 235
Rejestracja: 12 kwie 2014, 18:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 4:27:31

Nieprzeczytany post

Zdecydowanie
Awatar użytkownika
mackris
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 183
Rejestracja: 22 cze 2016, 11:50
Życiówka na 10k: 43:04
Życiówka w maratonie: 4:07:00
Lokalizacja: wg GPS

Nieprzeczytany post

Nawet mi do głowy nie przyszło aby sprawdzić adres biura. Nie jestem z Warszawy. Raczej proszę o odbiór pakietu kogoś ze znajomych. Na pewno teraz będe miał wiekszy kłopot.
Wiecie czym to jest podyktowane?

...Myślę, że dam radę przebiec ten wyścig, to tylko o 2 dni dłużej. 5 dni. Biegałem za owcami przez 3 dni... Cliff Young
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Dobrem biegaczy ;)
Awatar użytkownika
mackris
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 183
Rejestracja: 22 cze 2016, 11:50
Życiówka na 10k: 43:04
Życiówka w maratonie: 4:07:00
Lokalizacja: wg GPS

Nieprzeczytany post

No jasne, że na to nie wpadłem- nie chodzi o to aby na Służewiec jechać samochodem ale aby sie przebiec. :hejhej:

...Myślę, że dam radę przebiec ten wyścig, to tylko o 2 dni dłużej. 5 dni. Biegałem za owcami przez 3 dni... Cliff Young
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

:hahaha:
Robert
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 791
Rejestracja: 30 lip 2001, 10:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

łowca pisze:Wjechać samochodem można tylko na jeden sposób, i nie jest on oczywisty..
W razie potrzeby (wyscigi konne, targi etc.) dojazd autem jest oczywisty. Otwieraja glowna brame - zakladam, ze w przypadku biegowego expo / 2 dni przed maratonem tez tak by bylo.

A co transportu miejskiego - faktycznie jest dosc daleko, aczkolwiek mam wrazenie, ze gdy maraton w Poznaniu byl na Malcie, to bylo znaczaco gorzej z dojazdem (ale mozliwe, ze to kwestia mojej nieznajomosci Poznania - kluczenia, aby dotrzec do biura zawodow), a mimo tego organizacja biegu zbierala dobre opinie.

W porownaniu ze stadionem, miejsce na pewno o ZNACZNIE gorszej dostepnosci - ale przypuszczam, ze to kwestia ceny za wynajecie. W sumie, to lotnisko w Berlinie tez nie bylo w scislym centrum, a jednak tam organizowano maratonskie expo.
Awatar użytkownika
Bacio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1229
Rejestracja: 22 cze 2013, 00:11
Życiówka na 10k: 55:09
Życiówka w maratonie: 5:12:13

Nieprzeczytany post

Wyścigi są w odległości spacerku (20 minut piechotą) z Galerii Mokotów, a do GM ciągną tłumnie niemal pielgrzymki i jakoś dają radę :-)
Robert
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 791
Rejestracja: 30 lip 2001, 10:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Bacio pisze:Wyścigi są w odległości spacerku (20 minut piechotą) z Galerii Mokotów, a do GM ciągną tłumnie niemal pielgrzymki i jakoś dają radę :-)
Jasna sprawa - ludzie na pielgrzymki ze Szczecina do Czestochowy chodza, wiec na pewno mozna tez dojsc na Wyscigi ;-)

Ale przyznasz, ze koniecznosc przejscia piechota ponad kilometra (od autobusu) / poltora kilometra (od tramwaju), to jednak zauwazalnie dalej anizeli 200 m (tyle bylo w przypadku Stadionu)?
Awatar użytkownika
mackris
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 183
Rejestracja: 22 cze 2016, 11:50
Życiówka na 10k: 43:04
Życiówka w maratonie: 4:07:00
Lokalizacja: wg GPS

Nieprzeczytany post

Bacio pisze:Wyścigi są w odległości spacerku (20 minut piechotą) z Galerii Mokotów, a do GM ciągną tłumnie niemal pielgrzymki i jakoś dają radę :-)
Robert pisze:Jasna sprawa - ludzie na pielgrzymki ze Szczecina do Czestochowy chodza, wiec na pewno mozna tez dojsc na Wyscigi ;-)

Oczywiście jak ktoś da radę przebiec 42195 m to i dotrze do Służewca.
Może to i kwestia promocji? Większości Służewiec kojarzy się z końmi- jakie to niesprawiedliwe :usmiech:

...Myślę, że dam radę przebiec ten wyścig, to tylko o 2 dni dłużej. 5 dni. Biegałem za owcami przez 3 dni... Cliff Young
nofinishlane
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 225
Rejestracja: 27 lis 2010, 10:42
Życiówka na 10k: 00:43:43
Życiówka w maratonie: 03:25:30
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Vein1975 pisze: Dodatkowo (możecie mi zarzucić lenistwo), ale jednak kawał drogi trzeba przejść od jakiegokolwiek przystanku. Zła lokalizacja pod każdym względem. No i zupełnie nie związana z biegiem. Dziwny pomysł
500m w linii prostej od przystanku... Nie zarzucam Ci lenistwa, a dziwne poczucie humoru :hahaha:
No i biegają tam konie..znaczy związek z bieganiem jest wyraźny :hahaha:

Jak dla mnie idealnie, bo mieszkam na Służewcu. Szkoda tylko, że w tym roku nie będę startował... :hej:
Jeśli nie chcesz się ścigać - wtedy nie startuj
http://barman-setka-raz.blogspot.com/
Obrazek
Robert
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 791
Rejestracja: 30 lip 2001, 10:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

nofinishlane pisze:500m w linii prostej od przystanku...
W linii prostej to jest tam wysoki mur i ploty - w najlepszym wypadku bedzie to ponad kilometr od autobusu, a zazwyczaj (czyli zamknieta glowna brama i "trzeba wiedziec gdzie jest wejscie") zauwazalnie wiecej. Vide ponizej:

Obrazek
ODPOWIEDZ