Komentarz do artykułu ASICS poszukuje biegaczy do BTS

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Fajna przygoda, 12-13 lat temu sam bym sie zgłosił. :) Ciekawe tylko jak oni zrobią tą selekcję, bo to jest "głosowanie społeczności połączone z panelem ekspertów".
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak to jak? Tak jak zawsze: parytet na kraje, coby wspomóc kampanię reklamową na każdym odpowiednio dużym rynku i wybranie ludzi, którzy będą potrafili zadbać o odpowiednio barwną relację z imprezy, czyli pewnie blogerów albo kogoś takiego. Ciekawy jest fakt, że nie przewidują żadnego obywatela Republiki Czeskiej. Czyżby nawet nie próbowali tam podjąć walki z Adidasem?

Ach, jakie to wszystko ekskluzywne*, elitarne i wyjątkowe, aż bym się zapisał. Szkoda, że 3 dni później mam zaplanowane zawody w Beskidach, bo 21. będę odpoczywał a jeżdżenie samochodami wokół Blanka może być dość męczące ;-)

* - ja to jestem słaby w tej korporacyjnej nowomowie, ale na mój gust bieganie powinno się chyba czynić inkluzywnym a nie ekskluzywnym. Szczególnie z punktu widzenia firmy, która żyje ze sprzedaży tekstyliów i obuwia do uprawiania tej formy rekreacji.
Awatar użytkownika
Chatson
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 550
Rejestracja: 03 wrz 2012, 00:07
Życiówka na 10k: 31:09
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle/Opole
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Zapowiada się ciekawie, ale pewnie i tak wszystko jest z góry ustawione :chlip:
"Nic nie jest szczególnie trudne do zrobienia, jeśli tylko rozłożyć to na etapy"
"Zwycięzcy robią to, czego przegranym się nie chciało"
MÓJ BLOG
KOMENTARZE BLOGA
https://www.facebook.com/przemyslawchatys
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Mogę tylko powiedzieć, że w konkursach na bieganie.pl nic nie jest ustawione, więc dlaczego w konkursach Asicsa miało by być ustawione? Więcej wiary. :)
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

cieszy fakt, że coraz więcej jest takich wyzwań dla amatorów, dośc wspomnieć z ostatniego roku:

Dynafit Speed Transalp,
Suunto Traverse
Adidas Claim Freedom
Asics Beat the Sun

Super!

Co do samego Asicsa, filmy z poprzednich edycji Beat the Sun (również pod pierwszą nazwą Ourun the Sun) uwielbiam i sam marzę, żeby wziąć w tym udział.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Chętnie bym pokibicował na miejscu. Ciekawe czy Ryan Hall będzie musiał biec jakiś górski odcinek. Mimo, że jest teoretycznie na emeryturze to dawałoby może fajne szanse porównania możliwości jego i jakiegoś klasycznego górala na górskim odcinku.
ODPOWIEDZ