Komentarz do artykułu Co robić i czego nie robić - rady na rok 2016

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1739
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
rufuz

Nieprzeczytany post

patrzac realnie to 80% noworocznych postanowien po niedlugim czasie pewnie "wyladuje w koszu". Prezenty w postaci roznych gadzetow biegowo-treningowych czy szeroko promowane w mediach zrzucanie zbednych kg po swiatecznym obzarstwie da jedynie "paliwa" na pare tygodni. Potem znow "zonk" i na wiosne ponownie pojawia sie masowe "powroty" do biegania. To juz chyba taka regula ze w sezonie pojawiaja sie dwie lub trzy fale "powrotow do biegania".
Zycze wszystkim aby znalezli sie w mniejszosci czyli w tych pozostalych 20% :ble:
Awatar użytkownika
maly89
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4862
Rejestracja: 10 paź 2011, 23:05
Życiówka na 10k: 37:44
Życiówka w maratonie: 02:56:04
Lokalizacja: Gdańsk / Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Najwytrwalsi zostaną. Tyle, że będzie to maksymalnie kilka procent. Cały myk polega na tym, aby w czasie kiedy mamy największy zapał złapać bakcyla. Jak w tym czasie nie wkręcimy się na dobre i dalej będziemy traktować wysiłek jako największe zło to prędzej czy później odpuścimy.
Taki sobie
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 173
Rejestracja: 06 cze 2014, 13:49
Życiówka na 10k: 40:25
Życiówka w maratonie: 3:37:05

Nieprzeczytany post

maly89 pisze:Najwytrwalsi zostaną
O to to. Najlepsze jest to, że w moim przypadku namówił mnie sąsiad. Kilka tygodni mnie namawiał. Ja po dosłownie kilku biegach już wiedziałem, że to jest dla mnie. On zaprzestał biegania i się "pasie", a ja utrzymuję ogólnie dobrą formę. Co więcej - ja już nie wyobrażam sobie życia bez biegania.
Awatar użytkownika
maly89
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4862
Rejestracja: 10 paź 2011, 23:05
Życiówka na 10k: 37:44
Życiówka w maratonie: 02:56:04
Lokalizacja: Gdańsk / Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Bardzo często tak jest, że próbujemy czegoś za czyjąś namową i potem widzimy jak ta osoba odpuszcza. U mnie też było podobnie. Pierwsze biegi zaliczyłem z kumplem ze studiów. Wtedy jednak szybko odpuściłem. Później już się wkręciłem, ale on zrezygnował w międzyczasie :) Życie. Trzymam kciuki, aby jeszcze wrócił :)
Taki sobie
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 173
Rejestracja: 06 cze 2014, 13:49
Życiówka na 10k: 40:25
Życiówka w maratonie: 3:37:05

Nieprzeczytany post

maly89 pisze:Trzymam kciuki, aby jeszcze wrócił :)
To będzie raczej trudne. Po prostu taki charakter. Owszem czasami powtarza "musimy zacząć biegać" ;). Ja w odpowiedzi zawsze rzucam - ja nie muszę ;).

Nie wiem czy kojarzy serial komediowy "Miodowe lata"? Tam był tekst zawsze na czasie odnośnie niektórych ludzi. Coś w rodzaju: "Ty masz słabą - silną wolę" ;). To się odnośni to ww osobnika.
Awatar użytkownika
Buniek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2655
Rejestracja: 11 cze 2009, 11:12
Życiówka na 10k: 35:35
Życiówka w maratonie: 2:57:09
Lokalizacja: Toruń

Nieprzeczytany post

Bradzo dobry artykuł. Do przyklejenia na stałe na górze w dziale ABC
Krzysiek
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Dla przypomnienia w Nowym Roku 2017.
http://bieganie.pl/?show=1&cat=13&id=8441
ODPOWIEDZ