Komentarz do artykułu Napoje gazowane - dobro czy zło dla biegacza?

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
gocu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 763
Rejestracja: 05 gru 2011, 14:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Znów artykuł-zapchajdziura na głównej, to są problemy jak z "Men's Health" czy "Runner's World". Byle wierszówka była, co?

Darujcie sobie takie dno na głównej, co? Ja wiem, coś się musi dziać, reklamodawcy by się denerwowali zastojem itp... Ja mam ich gdzieś, używam AdBlocka.

I czy naprawdę dla autora "napój gazowany" to tylko cola? Bo u żywa tych sformułowań naprzemiennie zgodnie z pokręconą logiką typu "jeśli każda świnia to zwierze, to każde zwierzę to świnia"...'


"4) spożywanie napojów gazowanych np. codziennie powoduje, że w organizmie odkłada się cukier, co skutkuje przybieraniem na wadze lub brak jej spadku; " - co to ma być za głupota? Od gazowanej WODY też mi się odłoży cukier i przytyję?
Awatar użytkownika
Bylon
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1613
Rejestracja: 17 wrz 2012, 17:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cukier się nie odkłada - dlatego właśnie przybywa nam tłuszczu. W naszym organizmie jedynymi cukrami są glukoza i glikogen, które możemy odłożyć w ograniczonej ilości. Nadwyżka cukrów się nie odkłada, tylko jest zamieniana w tłuszcz.
"Silikon nad kolanami zapobiega ślizganiu się rąk podczas wspinania się" - patrzcie no, jakie cuda teraz produkują!
Awatar użytkownika
MEL.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1590
Rejestracja: 18 wrz 2007, 12:27
Życiówka na 10k: 46:56
Życiówka w maratonie: 3:43
Lokalizacja: Las Kabacki
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jestem zwolenniczką wody gazowanej i chętnie widziałabym taką na punktach odżywczych zamiast zwykłej wody (czasami bywała na Maratonie Wyszehradzkim oraz w Krynicy na ultra).
gocu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 763
Rejestracja: 05 gru 2011, 14:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Bylon pisze:Cukier się nie odkłada - dlatego właśnie przybywa nam tłuszczu.
To kolejny dowód na to, że artykuł jest ogólnikowy i pełen skrótów myślowych.

Proszę administratorów portalu o wcześniejsze przemyślenie tego co chcą wrzucić na główną.
j3r2yk
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 21 lut 2014, 00:53
Życiówka na 10k: 44:24
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Słabo. Zmarnowane 5 minut z życia...
Awatar użytkownika
rusolis
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 268
Rejestracja: 15 cze 2008, 22:50

Nieprzeczytany post

Artykuł żywcem przepisany z angielskiego, więc pewnie ten napój gazowany to ich "soda", czyli oranżady, fanty i inne takie.

Idę o zakład, że ten maratończyk co podczas biegu pił colę dostał ją odgazowaną :bum:
ODPOWIEDZ