Komentarz do artykułu GlobalSat GH-625XT

Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
gregoryc
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 17 sty 2012, 10:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ten ekran z parametrami lapa to rzeczywiście przydatna funkcja. Polar RS300X to ma, średnie parametry lapa wyświetlają sie przez kilka sekund po kliknięciu przycisku lapa, niestety znacznie droższy Ambit 2S nie i nie da się tego ustawić!! :/

Grzesiek
michal_b
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 11 lut 2011, 19:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Szkoda, że opis (bo trudno to nazwać testem) jest tak lakoniczny. Zastanawiałem się nad tym sprzętem jakiś czas temu. Na plus przemawiała cena, niecałe 400zł (https://www.a-rival.de/en/store/product ... -gps-watch to jest ten sam zegarek sprzedawany na niemieckim rynku, nawet w Lidlu). Ma również tryb multisport, co dla mnie jest dosyć istotne (kolarstwo i łyżwy) oraz długi czas działania. Ma stopień ochrony IPx7 więc powinien wytrzymać na deszczu, ale jak za tą cenę to nie zdziwiłbym się jakby odmówił współpracy na jakimś deszczowym maratonie. Szkoda, że korzysta tylko z GPS, ale za tą cenę nie można oczekiwać zbyt wiele.
Oglądając filmik zostałem zaskoczony, że złapał tzw. fixa przy 4 satelitach (kiepska rozdzielczość i nie jestem pewny). To może prowadzić do zrywania inicjacji lub błędów pomiarowych. Może to standard z zegarkach (jeszcze nie korzystałem z naręcznych odbiorników), ale sprzęcie profesjonalnym musi być 5 satelitów.
W sumie funkcjonalny sprzęt. Pytanie tylko czy wytrzyma te 150-200 treningów w roku czy jest to tylko zabawka dla biegacza z lidla? :) Na razie biegam na czuja, ale może ściągnę zza Odry używkę i trochę się pobawię :)
maniek669
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 316
Rejestracja: 28 sie 2013, 15:20
Życiówka na 10k: 56:00
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

jak by ktoś chciał taki zegarek to za 450zł mogę sprzedać łącznie z wysyłką, trzy razy użyty w stanie idealnym z pulsometrem.
Cantores
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 06 kwie 2014, 11:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Globalsat GH-625 XT to dokładnie to samo co A-Rival Spoq SQ100. Tajwański koncern robi go na rynek niemiecki. Różnica jest w cenie- A-Rivala można kupić w Niemczech wraz z przesyłką do Polski za niecałe 400 zł :)
piotrek90
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 581
Rejestracja: 08 mar 2012, 15:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Admin

Nieprzeczytany post

Mi się podoba, zresztą coś takiego nie jest do podobania. Funkcjonalność i cena ponad wszystko!

Zresztą ten sprzęt wygląda tak jak garmin xt310 :hej:

Wie ktoś czy da się zgrać z tego urządzenia trasę biegu i wrzucić na stronę endomodo albo najlepiej
gps run której to używam?
piotrek90
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 581
Rejestracja: 08 mar 2012, 15:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Admin

Nieprzeczytany post

buuu sygnał nie jest kodowany z HR.
Awatar użytkownika
Tomek W
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 265
Rejestracja: 03 paź 2001, 18:25
Życiówka na 10k: 35:50
Życiówka w maratonie: 2:45:16
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Używam poprzednika- czyli GH-615. Jedyny mankament to taki, że guziczki po 4 latach zaczęły się przecierać i stracił wodoszczelność. Pomógł silikon. Przebiegłem z nim kilkanaście tys. km. Nie licząc roweru i wycieczek górskich. Oprogramowanie jest bardzo dobre, polecam.

Zrzut danych do pliku GPX a potem import do Endo, to info dla piotrek90

Pozdro!
TT Szczecin
Artur2
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 10 kwie 2014, 23:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Piszecie, że Niemcy z A-rival nas biją? :hej: Nie damy się! A przynajmniej nie tak łatwo. Zapraszamy na http://NawigacjaOnline.pl gdzie odpalamy dla Was promocję zegarków GlobalSat GH-625XT. Propozycja jest taka: każdy, kto polubi nasz fanpage na FB i prześle do nas zapytanie na info [małpa] nawigacjaonline.pl dostanie kupon rabatowy uprawniający do zakupu zegarka z 20% upustem. To daje cenę 559 zł. Na razie nie damy rady niżej. Myślę jednak, że warto zapłacić te parę złotych więcej i mieć pewną gwarancję w Polsce.
filipsz
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 43
Rejestracja: 27 sie 2012, 20:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cantores pisze:Globalsat GH-625 XT to dokładnie to samo co A-Rival Spoq SQ100. Tajwański koncern robi go na rynek niemiecki. Różnica jest w cenie- A-Rivala można kupić w Niemczech wraz z przesyłką do Polski za niecałe 400 zł :)
A-rival ma w komplecie pasek HR ?
mnic-h
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 30 kwie 2011, 12:58
Życiówka na 10k: 43.34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

Cantores napisał(a):
Globalsat GH-625 XT to dokładnie to samo co A-Rival Spoq SQ100. Tajwański koncern robi go na rynek niemiecki. Różnica jest w cenie- A-Rivala można kupić w Niemczech wraz z przesyłką do Polski za niecałe 400 zł :)


A-rival ma w komplecie pasek HR ?

Właśnie ? Bo w opisie, na stronach sklepów , i niemieckiego , i polskiego ani słowa ? :niewiem: Głęboko zastanawiam się nad zakupem . Cena zdecydowanie konkurencyjna do innych tego typu produktów .
Cantores
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 06 kwie 2014, 11:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak to nie ma? Wyraźnie jest opisane na stronie A-Rivala, że pas piersiowy jest na wyposażeniu:

http://www.a-rival.de/de/outdoor/spoq

zakładka "Lieferumfang"

GPS-Trainingscomputer
Fahrradhalterung
Brustgurt (Herzfrequenz)- pas piersiowy :)
USB Daten- und Ladekabel
Bedienungsanleitung
Artur2
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 10 kwie 2014, 23:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

GlobalSat GH-625XT też ma w zestawie HRM. Dzięki za zwrócenie uwagi - poprawimy opis.
Cantores
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 06 kwie 2014, 11:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A-Rival Spoq SQ-100 z Niemiec- koszt całościowy 385 zł świeżo po dostawie (zdjęcia w wątku) :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
piotrek90
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 581
Rejestracja: 08 mar 2012, 15:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Admin

Nieprzeczytany post

Cantores a w którym sklepie kupowałeś? W tym co link poniżej? Mi nie wiem czemu 109 E wychodzi.

https://www.a-rival.de/en/store/product ... -gps-watch

Sub-Total: 74.79€
DHL Polen (Weight: 0.20kg): 17.80€
MwSt Polen (23.0%): 17.20€
Total: 109.79€
ODPOWIEDZ