narośl na stopie, przy ścięgnie

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
mesmeroo
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 30 wrz 2011, 18:13
Życiówka na 10k: 47min
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Ustroń, Śląsk

Nieprzeczytany post

Witam na lewej nodze pojawiła mi sie narośl. Zwykły lekarz powiedział że to od ucisku na ścięgno wytworzyła się jakaś tkanka i że trzeba ją wyciąć. Po czasie niby może zacząć boleć, czego powoli odczuwam symptomy. Lekarz czułem jakby mi trochę na odczepkę powiedział a nie chciałbym ingerować w moje stopy, chyba że będzie to konieczne to na koniec sezony będę musiał to zrobić :( Ale może spotkaliście się już z czymś takim ???Powstało mi to prawdopodobnie od za mocnego wiązania butów.
z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i dołączam zdjęcie z zaznaczoną naroślą

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7bb ... 4eade.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/249 ... 64a58.html
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
mariod
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 09 sty 2010, 17:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Polska

Nieprzeczytany post

Obrazek się nie otwiera.
mesmeroo
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 30 wrz 2011, 18:13
Życiówka na 10k: 47min
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Ustroń, Śląsk

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
mariod
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 09 sty 2010, 17:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Polska

Nieprzeczytany post

Na lewej stopie mam to samo,ale trochę mniejsze.Podobno powstaje to od przeciążeń,bolało mnie i trochę nie rozsądnie ale biegałem z tym.Po miesiącu przestało bolać samo.Mała narośl została,ale bólu nie ma.W ogóle tego się nie oddczuwa w codziennym funkcjonowaniu i bieganiu.Zrobiło mi się to jak zacząłem częściej i ciężej robić siłę biegową.
mesmeroo
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 30 wrz 2011, 18:13
Życiówka na 10k: 47min
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Ustroń, Śląsk

Nieprzeczytany post

na prawej mam też właśnie takie małe i wogóle nie przeszkadza, ale na lewej jest to hmm no 0,75 raza większe pewnie przez to że jakąś dziwną mam tą lewą stopę bo muszę ją zawsze mocniej wiązać od prawej. No nie wiem narazie biegam i mi to nie przeszkadza zobaczę pod koniec sezonu w październiku przejdę się do porządnego lekarza i zobaczę co z tym dalej będę robić. Chyba że nie będzie już rosnąć i nie będzie boleć :)
ODPOWIEDZ