Komentarz do artykułu O odżywianiu i piciu w trakcie biegu Rzeźnika mówi Marcin Świerc

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Christos
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 261
Rejestracja: 22 lip 2011, 16:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Trójmiasto

Nieprzeczytany post

Bardzo ciekawe przy atakowaniu setki w Krynicy napewno sie przydadzą takie rady :taktak:jak narazie informacji mam niewiele niewiedziałem że są bufety na przepakach.ciekawe czy wkrynicy tez są.
Obrazek
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Pojawiło się też kilka słów w tekście od Piotra Hercoga
Awatar użytkownika
Katarina
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 464
Rejestracja: 13 mar 2006, 12:26
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Christos pisze:Bardzo ciekawe przy atakowaniu setki w Krynicy napewno sie przydadzą takie rady :taktak:jak narazie informacji mam niewiele niewiedziałem że są bufety na przepakach.ciekawe czy wkrynicy tez są.
cats do not go for a walk to get somewhere, but to explore
oskee
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 328
Rejestracja: 16 maja 2010, 19:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Marcin, mówisz że wrzucacie od Cisnej camel backi. Czy robicie to bo nie lubicie pasów, czy uważacie że bidon 0,75 nie wystarczy? Ile lejecie w bukłaki?

Ja w zeszłym roku przebiegłem z bidonem 0,75 i mi nigdzie picia nie brakowało, raczej wręcz zostawało, ale było dość chłodno i deszczowo. Teraz po tym co napisałeś zastanawiam się czy w Cisnej też nie zostawić plecaka, jakby zrobiło się mocno ciepło...
Awatar użytkownika
marcin.swierc
Wyga
Wyga
Posty: 150
Rejestracja: 24 mar 2011, 21:45
Życiówka na 10k: 31:33
Życiówka w maratonie: -----
Kontakt:

Nieprzeczytany post

oskee pisze:Marcin, mówisz że wrzucacie od Cisnej camel backi. Czy robicie to bo nie lubicie pasów, czy uważacie że bidon 0,75 nie wystarczy? Ile lejecie w bukłaki?

Ja w zeszłym roku przebiegłem z bidonem 0,75 i mi nigdzie picia nie brakowało, raczej wręcz zostawało, ale było dość chłodno i deszczowo. Teraz po tym co napisałeś zastanawiam się czy w Cisnej też nie zostawić plecaka, jakby zrobiło się mocno ciepło...

to jest naprawde sprawa indywidalna, każdy musi przetestowc na wlasnej skorze... trzeba zrobic kilka treningow, startow kontrolnych, zanim dojdzie sie do prawie idealnego rozwiazania, ktore i tak zapewne mozna by udoskonalic... wiec ciezko mi odpowiedziec na Twoje pytanie.

co moge polecic to plecak i pas, mysle ze jest kazdy znajdzie swoj patent...
placak uzywamy taki...w linku info...
http://www.salomonrunning.com/pl/produc ... 5-set.html

jest genialny, kamizelka, pelno kieszonek na podreczne rzeczy, buklak 1,5l, montowana od dolu-patent ze wszytsko sie wypije-do dna, jest miare pakowany, na potrzebne rzeczy jak tel, cienka bluza, folia nrc,
w ogole nie czujesz ze masz cos na plecach...Twoja druga skóra...

oraz polecam pas...
http://www.salomonrunning.com/pl/produc ... ibelt.html

tez przydatna rzecz na wycieczki, miesci tel, baton, klucze, bidon 0,5l, i do szczescia wiecej nie trzeba- stabilny, nie lata po tyłku, po prostu sesnbelt;))

tak wiec polecam potrenować z sprzetem, który bedziemy uzywali na zawodach...a każdy znajdzie odpowiedz...
"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych...nigdy ich nie osiągnie...."


cel - UTMB

www.marcinswierc.pl
izamoskal
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 22 mar 2008, 15:44

Nieprzeczytany post

Jesteście dla mnie skarbnicą wiedzy, Panowie :hejhej: Dzięki
ODPOWIEDZ