Komentarz do artykułu Nike+ Sport Watch GPS - TEST

Stajnia
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 04 kwie 2013, 09:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

a wciskales ten przycisk na tabletce?
New Balance but biegowy
rentgen
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 28 gru 2013, 15:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Firma Nike uwzględniła reklamację i dostałem zwrot pieniędzy. Co by nie powiedzieć to Nike i ich sklep firmowy w Bydgoszczy w Focusie zachowali się bardzo fair. Chwała im za to. Czas na nowy zegarek :)
Damiano#21
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 04 sie 2014, 10:22
Życiówka na 10k: 00:39:17
Życiówka w maratonie: 03:23:10

Nieprzeczytany post

Ja natomiast zakupiłem NikeSportWatch w listopadzie 2013 roku. Działa bez problemu. Rzeczywiście pare razy trening się zgrał ale nie został uwzględniony w statystykach misięcznych, tygodniowych itd. I tu należy pochwalić support Nike'a - napisałem do nich (oczywiście angielsko-języczny support) i na następny dzień już wszystko grało.
Do dziś używam go na każdym treningu (już ponad 160 treningów) i wszytko działa.
Więc z mojej strony - polecam.

Dodatkowo istnieje możliwość eksportowania treningów do pliku .gpx a następnie wgrywanie go np. do Endomondo. :)
Awatar użytkownika
Jaszczur
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2014, 15:31
Życiówka na 10k: 40:31
Życiówka w maratonie: 3:28:05

Nieprzeczytany post

Od prawie roku mam ten zegarek i również nie mam z nim problemów. Nie porównuję go do Garminów za 1000zł, ale za 500zł (a widziałem go nawet za 400) jest to świetna opcja. Często słyszę, że długo czeka się na sygnał. Wystarczy przed każdym treningiem podłączyć go do komputera i wtedy zegarek aktualizuje położenie satelitów. Ja robię tak za każdym razem i czas kiedy zegarek łapie sygnał to kilkanaście sekund. Co do dokładności, to pamiętam taki artykuł o tym zegarku, gdzie autor zrobił 2km, a nike pokazywało 1300m. Nie wiem jak był robiony ten test, ale ja po tegorocznym Cracovia Maraton mam zanotowane 42,22km a po półmaratonie marzanny 21,03km. Dla mnie jest to akceptowalna granica błędu.
Pewnie gdybym dziś kupował nowy sprzęt, to dołożyłbym 300 zł na garmina, ale jestem bardzo zadowolony z Sport Watch'a i właśnie czekam na monitor tętna do niego :ble:
"Wszystko można co nie można byle z wolna i z ostrożna".
fasolkaa
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 33
Rejestracja: 17 sie 2014, 12:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wiem, ze opinie na temat SportWatcha Nike sa bardzo podzielone, ale jako, ze mimo wszystko rozwazam ewentualny zakup to czy mozecie, prosze, podpowiedziec gdzie szukac go w dobrej cenie?
Widzialam, ze niektorzy z Was trafiali na oferty za ok. 400zl- ja niestety jakos nie mam szczescia i wszedzie widze go zan ieszczesne 699zl, co wydaje mi sie byc mocno wygorowana cena...
Awatar użytkownika
Jaszczur
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2014, 15:31
Życiówka na 10k: 40:31
Życiówka w maratonie: 3:28:05

Nieprzeczytany post

http://www.runnersclub.pl/product-pol-1 ... H-GPS.html

http://www.euro.com.pl/zegarki-sportowe ... 99.00&cr=0

Tutaj jest za 600 i za 400. Za 400zł też widziałem na stronie runnersclub, ale to była jakaś przedświąteczna wyprzedaż. Jeśli kupisz ten żółty, a nie będzie Ci się podobał kolor, to chętnie się zamienię :) (mam cały czarny).
Wiem, że może to dziecinne, ale podoba mi się w Nike system leveli i odznak (achievementów) żywcem wyciągnięty z gier :)
"Wszystko można co nie można byle z wolna i z ostrożna".
fasolkaa
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 33
Rejestracja: 17 sie 2014, 12:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jaszczu wielkie dzieki za podeslanie linka- nie wiem jak ja te strone ogladalam :niewiem:
Niestety, chwile sie bede musiala wstrzymac z zakupem, bo wczoraj nieplanowane wydatki pochlonely fundusz na zegarek :smutek:
kamil1003
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2014, 23:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mam problem z tym zegarkiem i nigdzie nie mogę znaleźć jakiejś przyczyny i jego rozwiązania. Otóż mój SportWatch przestał wyświetlać informacji na ekranie. Nic na nim nie widać tylko jak dotknę ekran to się rozświetla. Po podłączeniu do komputera zegrek normalnie się łączy i synchronizuje. Czy zegarek jest już do wyrzucenia?
Awatar użytkownika
Jaszczur
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2014, 15:31
Życiówka na 10k: 40:31
Życiówka w maratonie: 3:28:05

Nieprzeczytany post

Masz gwarancje? Wg. mnie jest to jakieś uszkodzenie sprzętu, a nie wina oprogramowania. Gdy podłączasz zegarek do komputera to wyświetla ikonę ładowania, czy nie wyświetla kompletnie nic?
"Wszystko można co nie można byle z wolna i z ostrożna".
kamil1003
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2014, 23:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Gwarancji juz nie ma a po podłączeniu nic się nie wyświetla.
darkiel
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2014, 16:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 3:21:01

Nieprzeczytany post

Odradzam zakup tego produktu. Jestem jego użytkownikiem od 14 miesięcy. Niestety problem martwego wyświetlacza wydaje się cechą tego zegarka. U mnie pierwszy raz wystąpił po 7 miesiącach użytkowania. Zareklamowałem urządzenie i otrzymałem nowe. Niestety, minęły kolejne 7 miesięcy i w "nowym" urządzeniu ten sam problem wystąpił ponownie. Mam nadzieję, że gwarancja w UE wynosi obligatoryjnie 24 miesiące, a nie 12 jak jest napisane na stronach Nike. Jutro spróbuję zareklamować zegarek ponownie, ale tym razem zarządzam zwrotu zapłaty. Lepiej trochę dołożyć i kupić Garmina.
Awatar użytkownika
Jaszczur
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2014, 15:31
Życiówka na 10k: 40:31
Życiówka w maratonie: 3:28:05

Nieprzeczytany post

Zgadzam się, że lepiej dołożyć trochę pieniędzy i kupić Garmina, tylko problem w tym, że to trochę to prawie drugie tyle.
Nike można kupić za 400zł, a za sensownego Garmina trzeba dać z 700-800. OK. można wziąć Forerunnera 10 za 500zł, ale za sam wygląd (odpustowego zegarka) bym go nie kupił. Ja mojego Nike używałem zarówno na mrozie jak i w deszczu od prawie roku i nie miałem, żadnych problemów technicznych. Za 1000zł wziąłbym Garmina albo Sunnto(ostatnio widziałem ambita2 za 1200), ale za 400zł brałbym nike.
"Wszystko można co nie można byle z wolna i z ostrożna".
pawson
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 210
Rejestracja: 02 kwie 2012, 11:08
Życiówka na 10k: 50'31''
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: "WWL ..."

Nieprzeczytany post

- a ja : nie odradzam ( zakupu )
- jest to po prostu : dobra opcja w dobrej cenie - do rozważania.
- do tego jest on : ładny,solidny raczej,baaaardzo wyraźny,dobrze podświetlany,szybko-łapiący,prosty w ładowaniu,prosty w obsłudze.
- do plusów dodam : b.dobry serwis ( gwarancyjny/wymienny ) - ale uwaga - gdy ma się rachunek i/a shit happens w ciągu 2 lat
- pytanie tylko : czy powodem dobrego serwisu wymiennego jest to że dosyć często pewna seria zegarka zaliczała błędy co zauważono i co przyspieszyło pro-konsumencką prostą wymienialność ( na nowy lub gotówkę ) czy też - co do zasady firma ma taki serwis w ogóle ?
- ja się z nim nie rozstaję
- ale jednocześnie drżę cały gdy znowu mu coś padnie i/a tym razem będzie to po upływie 2 lat ?


pozdro
pawson
______
pawson


Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszczur
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2014, 15:31
Życiówka na 10k: 40:31
Życiówka w maratonie: 3:28:05

Nieprzeczytany post

Niestety w ostatnim tygodniu Nike+ Sportwatch, zaliczył dużego minusa. Wystąpił problem podczasz przesyłania treningów. Kompuret wykrywa urządzenie, ale nie łączy się ze stroną. Nie pomogło resetowanie zegarka, próby na innym komputerze i aktualizacja oprogramowania. Wczoraj reklamowałem zegarek. Zobaczymy co zrobi producent. Mam nadzieję, że szybko zwrócą mi naprawiony sprzęt, ponieważ przyzwyczaiłem się już trochę do tego zegarka i uważam, że dla osoby na moim poziomie jest w zupełności wystarczający.
"Wszystko można co nie można byle z wolna i z ostrożna".
Awatar użytkownika
Jaszczur
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2014, 15:31
Życiówka na 10k: 40:31
Życiówka w maratonie: 3:28:05

Nieprzeczytany post

Serwis Nike nie zawiódł. Dostałem nowy zegarek. Mam nadzieję, że problem techniczny się nie powtórzy.
"Wszystko można co nie można byle z wolna i z ostrożna".
ODPOWIEDZ