Komentarz do artykułu Olimp Olsztyn - więcej niż sklep

Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
MonikaHarasim
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

M Ó J U L U B I O N Y S K L E P S P O R T O W Y ! ! !
I JEDYNY OD PEWNEGO CZASU :)
POZDRAWIAM EKIPĘ Z OLIMPU:)
hyzop
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 233
Rejestracja: 07 mar 2010, 12:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Bywam, kupuję. Pan Tomasz bardzo pomocny i pozytywnie nastawiony.
Awatar użytkownika
Raul7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 10:48
Życiówka na 10k: Trójka z przodu :P
Życiówka w maratonie: Trójka z przodu...
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

Pojawiają się na nim zarówno biegający 10 km w 35 km, jak i osoby mające problemy z 10-minutowym biegiem ciągłym, które trucht przeplatają z szybkim marszem.
w 35min chyba :)
Wave
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 19
Rejestracja: 19 maja 2011, 13:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

To jest właśnie wzorowy model w dzisiejszym handlu - nie tylko dobry produkt i fachowa obsługa ale też tzw. "wartość dodana" czyli budowanie społeczności wokół sklepu oraz przemyślana strategia CSR a tym samym pozyskiwanie lojalnego klienta. To samo robią z powodzeniem m.in. Panowie z "Ergo" w Warszawie ale Olsztyn ma tylko 170 tys. mieszkańców !!! :-) Brawo chłopaki - tak 3mać !!!
Master Piernik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 432
Rejestracja: 27 kwie 2011, 19:56
Życiówka na 10k: 32'41''
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Toruń/Lubanie

Nieprzeczytany post

Sklep jak i cała jego obsługa z Tomkiem na czele to po prostu archetyp sklepu dla biegaczy !

Polecam z czystym sumieniem ! :hej:
Do poprawienia:

5k - 15'36'' 2012 / 10k - 32'41'' 2015 / 15k - 50'37'' 2012 / Półmaraton - 1h12'53'' 2015

I co się tak cieszycie życiem i tak wszyscy umrzemy...
Awatar użytkownika
ErgoJanek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 196
Rejestracja: 24 lut 2010, 14:36
Życiówka na 10k: 38:52
Życiówka w maratonie: 3h28

Nieprzeczytany post

Chwalą nas! Fajnie! :)

Przy okazji tego tematu, zapraszam 27 października 2011 na ErgoSpotkanie. Marcin Świerc i Artur Kurek opowiedzą o swoim bieganiu i postarają się wytłumaczyć dlaczego warto rozpocząć przygodę z trail runningiem! Później wspólny NOCNY trening na terenowej ścieżce wzdłuż Wisły! Wiecej info: http://ergo-sklep.pl/ergo-spotkania.html
Pzdr,
Janek
tolek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 164
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:02
Życiówka na 10k: 45,32
Życiówka w maratonie: 3.51.20
Lokalizacja: z lasu

Nieprzeczytany post

Wspaniała sprawa idę do sklepu sportowego a tam za ladą stoi taki sam biegacz jak my ,który zna większość zagadnień od strony praktycznej do tego podpartą teorią .Do takiego sklepu można pójść nie tylko po konkretne zakupy , można dowiedzieć się jaką mamy stopę i jakie obuwie będzie dla nas wskazane.Podczas całego pobytu w sklepie możemy porozmawiać o biegach bo to nas kręci .
Las świetna inicjatywa z tymi ścieżkami.Olsztyn z lasem miejskim aż się prosi na zorganizowanie biegu przełajowego było by coś pięknego.
biegam sobie i już
Awatar użytkownika
Buniek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2655
Rejestracja: 11 cze 2009, 11:12
Życiówka na 10k: 35:35
Życiówka w maratonie: 2:57:09
Lokalizacja: Toruń

Nieprzeczytany post

Byłem w tym sklepie ostatnio ponad dwa lata temu i tak różowo nie wyglądało, przy następnej wizycie w Olsztynie odwiedzę i sprawdzę :)
Krzysiek
w.jeger
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: 30 wrz 2011, 14:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Rzeczywiście dwa lata temu nie było tak różowo ponieważ w tym miejscu znajdował się sklep z marką House,ale na szczęście teraz jest inaczej.
Awatar użytkownika
Buniek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2655
Rejestracja: 11 cze 2009, 11:12
Życiówka na 10k: 35:35
Życiówka w maratonie: 2:57:09
Lokalizacja: Toruń

Nieprzeczytany post

no, ale olimp w Olsztynie był od dawna, czy to teraz inny olimp niż ten sprzed kilku lat?
Krzysiek
w.jeger
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: 30 wrz 2011, 14:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Olimp ten sam,ale dwa lata to szmat czasu i dużo się zmieniło.Zapraszam zatem do OLsztyna (super tereny do biegania) i odwiedzenia
nowego sklepu biegowego.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kanas78
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2460
Rejestracja: 25 cze 2011, 11:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Knurów>Łódź Teofilów

Nieprzeczytany post

A ja zakupiłam wczoraj buty biegowe przez internet w tym sklepie i jestem rozczarowana.
Nie wiem, czy towar zostal wyslany-telefon stacjonarny podany na stronie milczy jak gluchy, komorka to automatyczna sekretarka.
Kiedy wreszcie dodzwonilam sie na jakis inny stacjonarny, Pani, ktora odebrala telefon pretensjonalnym tonem odparla, ze dzwonie na zly numer telefonu, kiedy powiedzialam, ze tego podanego na stronie nikt nie odbiera, to uslyszalam, ze pewnie obsluguja klientow i nie moga odebrac...
Po paru godzinach zadzwonilam ponownie, odebrala jakas inna pani, ponownie nadmienilam, ze nikt nie odbiera telefonu, ktory jest podany na stronie glownej sklepu, na co pani odparla, ze telefon ten jest popsuty...kiedy zapytalam o moje zamowienie, slyszalam, jak pytala kogos w tle, jakiej odpowiedzi ma udzielic... dostalam informacje, ze towar zostal wyslany; Choc wydalo mi sie to dziwne-link, ktory dostalam mailem, aby sprawdzac status zamowienia, przerzuca mnie tylko na glowna strone sklepu i nie dostalam zadnego telefonu ani maila z potwierdzeniem wyslania butow.
Po godz. 18:00 zadzwonilam ponownie, odebral jakis mezczyzna i udzielil jeszcze innej informacji-sklep internetowy ma dzis inwentaryzacje i jest czynny do godz 17:00.
Stuprocentowy profesjonalizm.
Mam nadzieje, ze buty dostane....
Obrazek Obrazek

Obrazek

"Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz". Mahatma Gandhi
ODPOWIEDZ