Komentarz do artykułu InStep Ultra Runner - wózek dziecięcy

Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
kruq75
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 15 lip 2009, 07:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bogatynia

Nieprzeczytany post

Ciekawa rzecz, nieciekawa cena. Wózek Ultra Runner u nas 1399 (nie wiem skąd te 899 na reklamie) a w USA 156$ (475zł) !!!! Chyba poproszę kolegę w Chicago o przesyłkę...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarek Gniewek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1227
Rejestracja: 28 maja 2003, 21:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

Jak wszystko u nas musi być droższe: kurs złotówki, podatki i cła robią swoje. Jednak 899 zł to cena najtańszego w ofercie "trzechkół" - modelu Run Around, zaś najbardziej wypasiona wersja kosztuje 1699 zł (głośniki na wyposażeniu).
W lutym zostanę tatusiem i już nie mogę się doczekać kiedy będę mógł zaszczepić u syna bieganie! ;-)
Ostatnio zmieniony 21 lip 2009, 17:17 przez Jarek Gniewek, łącznie zmieniany 1 raz.
"Umysł jest wszystkim; mięśnie - tylko kawałkami gumy. Stałem się taki, jaki jestem,
 właśnie dzięki mojemu umysłowi".
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

No tak, z ceną 899 zł za UltraRunner się pomyliliśmy, poprawione. Z tego co widzę to zakres cen jest 1299 - 1399.

Ja w 2006 roku kupowałem Baby Joggera - cena w USA po przeliczeniu na złotówki to było około 800-900 zł.
Ale jak się to kupowało u europejskiego dystrybutora - 2000 zł.
Europa jest strasznie droga.
Awatar użytkownika
hitaczi
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 31
Rejestracja: 27 kwie 2009, 12:33

Nieprzeczytany post

Widziałem ze 3 razy na Młocinach młodą mamę z wózkiem tego typu. Nie powiem, fajnie to wygląda, tylko trochę kosztuje.

No ale nie ma nic za darmo :) Za dobre buty do biegania w zimie też trzeba dużo zapłacić. Płaci się poniekąd za możliwość treningu w niestandardowych warunkach. Z dzieckiem jest podobnie, żeby z nim biegać trzeba kupić drogi sprzęt :hejhej:
Małymi krokami do celu...
www.pajacyk.pl ---> klikam raz dziennie
Awatar użytkownika
Jarek Gniewek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1227
Rejestracja: 28 maja 2003, 21:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

W sumie sprawdzałem ceny innych wózków dobrej jakości i wyszło z tego że nie jest to wcale tak wygórowana cena:
http://www.swiatwozkow.pl/
http://www.wozkidzieciece.pl/index.php? ... &dd=2&pp=1
http://www.bobowozki.com.pl/index.php?cPath=4

Może rynek wtórny ma/będzie miał coś do zaoferowania?
"Umysł jest wszystkim; mięśnie - tylko kawałkami gumy. Stałem się taki, jaki jestem,
 właśnie dzięki mojemu umysłowi".
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Dobry pomysł :)
e200
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 25 lip 2009, 01:00

Nieprzeczytany post

Jestem poczatkujacym biegaczem. Biegam od stycznia po ok 15 km tygodniowo. Ostatnio 1x w tygodniu biegam z wozkiem. Kupilem model ktory jest przyczepka rowerowa i wozkiem do biegania - croozer( w zaleznosci od zastosowanego modulu przedniego ) Ma duze kola, stosunkowo lekka konstrukcje i jest bardzo solidnie wykonany. Poniewaz biegam z dwojka dzieci mam sile tylko na jeden trening w ten sposob. Ale polecam. Najprzyjemniej jest tuz po bieganiu kiedy wychodzace z wózka córeczki rześko oswiadczają "no to pobiegalysmy z tata" - a ja ledwo żyję.
gekko
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 02 wrz 2009, 07:52
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Ursus

Nieprzeczytany post

Wracając do tematu wózków, czy możecie mi polecić jakies konkretne modele, które sprawdziły się w użytkowaniu. Mam zamiar cos kupić ( raczej w US) więc mogą być to wózki niekoniecznie dostępne w Polsce. Gdzie będe biegał - asfalt + las, dobrze by było żeby nadawał się również na zwykłe spacery. Jako przyczepki do roweru nie będę go stosował, czyli takie wersje odpadają. Dzieki z góry za wszelkie informacje.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Jak w US to Baby Jogger. Wejdzie tekst o Baby Joggerze za ..... może nawet dziś w nocy.

Czyżby to ten sam znany mi gekko sprzed lat, jeszcze z czasów Warszawskiej Giełdy Towarowej ? :)
gekko
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 02 wrz 2009, 07:52
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Ursus

Nieprzeczytany post

:-) WGT, a takie byly piekne plany, drugi CBOT, szkoda ze potencjal został zmarnowany.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Eee, z perspektywy czasu patrzę, że w tamtej sytuacji to nie mogło wyjść a i nasza gospodarka była za mała na płynny rynek. A CBOT, CME, Nymex - konsolidacja w obliczu coraz większej konkurencji.

A właśnie w tym momencie zauważyłem, że koleżanka z WGT została prezesem KDPW !! Więc potencjał na WGT był. :) To już 30 lipca było ale jestem daleko od tych tematów.


Jest opis Babyjoggera.
neumann
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2008, 14:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bytom

Nieprzeczytany post

Witam.

Chciałbym poinformować zainteresowanych, że mam do sprzedania podobny wózek z firmy InStep. Pierwotnie miał być używany do biegania i jazdy terenowej ale okazało się, że skończyło się na chęciach. Dzieci wyrosły a wózek stoi...
Wózek wystawiłem tez na allegro:
http://allegro.pl/item740044426_wozek_b ... la_16.html

Pozdrawiam - Mariusz
Maksymka
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2011, 10:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witajcie
Sama chciałam zakupić taki wózek do biegania, ale jednak postawiłam na zakup zwykłej gondoli. Naczytałam się trochę o różnych modelach w internetowych poradnikach www.gondolka.pl, http://blog.dzieciaki.net.pl/2009/03/07 ... -biegania/ i nie cieszą się one zbyt dobrą opinią, wózki strasznie są wadliwe i potrafią się popsuć po dwóch tygodniach. Odpuściłam sobie taki zakup nie wiem czy dobrze, ale przynajmniej zaoszczędziłam 1500zł ;)
Awatar użytkownika
kruq75
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 15 lip 2009, 07:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bogatynia

Nieprzeczytany post

Maksymka pisze:Witajcie
Odpuściłam sobie taki zakup nie wiem czy dobrze, ale przynajmniej zaoszczędziłam 1500zł ;)
A ja nadal go mam, córka dorasta ale do projektowych 22kg to jeszcze ma czas. Wózek zabieram na plażę bo te kólka idealnie się do tego nadają. W zeszłym roku biegałem po plaży z InStepem i robiłem furorę (bardziej moja córka w wózku ;)

Woda morska nieco przyczyniła się do korozji niklowanych kół ale całość sprawdza się wyśmienicie.
Przypominam, że kupilem do w USA za połowę ceny europejskiej.
Obrazek
ODPOWIEDZ