Zagubiony Heniu

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
adamos
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2009, 23:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowsze

Nieprzeczytany post

czytam i czytam impresje z Łodzi. Naprawdę żal mi Szosta. Biedny chłopak. Trochę zagubiony. :orany: Szlocha w rękaw. Może potrzebuje przewodnika lub psa?Albo jakiś iPod? Amatorzy potrafią dotrzeć do mety, ale gwiazdy potrzebują opieki :hej:
Zresetuj się i pobiegaj!
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
soprano99
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 277
Rejestracja: 01 kwie 2008, 13:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków/Słomniki

Nieprzeczytany post

adamos pisze:czytam i czytam impresje z Łodzi. Naprawdę żal mi Szosta. Biedny chłopak. Trochę zagubiony. :orany: Szlocha w rękaw. Może potrzebuje przewodnika lub psa?Albo jakiś iPod? Amatorzy potrafią dotrzeć do mety, ale gwiazdy potrzebują opieki :hej:
widzę, że nowi się rejestrują i akcję łagodzenia, bądź też całkowitego obrócenia w żart tej porażki organizacyjnej jaką był mBank maraton z imprezami towarzyszącymi uskuteczniają. Ciekawe, hmmm.
GG 4428822

"Bo największym ryzykiem jest nie ryzykować"
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

soprano99 pisze:
adamos pisze:czytam i czytam impresje z Łodzi. Naprawdę żal mi Szosta. Biedny chłopak. Trochę zagubiony. :orany: Szlocha w rękaw. Może potrzebuje przewodnika lub psa?Albo jakiś iPod? Amatorzy potrafią dotrzeć do mety, ale gwiazdy potrzebują opieki :hej:
widzę, że nowi się rejestrują i akcję łagodzenia, bądź też całkowitego obrócenia w żart tej porażki organizacyjnej jaką był mBank maraton z imprezami towarzyszącymi uskuteczniają. Ciekawe, hmmm.
adamos to pewnie ten sam adam, który wypowiada sie w imieniu walk group na innym forum
Awatar użytkownika
Jog
Wyga
Wyga
Posty: 95
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Nieprzeczytany post

adamos pisze:czytam i czytam impresje z Łodzi. Naprawdę żal mi Szosta. Biedny chłopak. Trochę zagubiony. :orany: Szlocha w rękaw. Może potrzebuje przewodnika lub psa?Albo jakiś iPod? Amatorzy potrafią dotrzeć do mety, ale gwiazdy potrzebują opieki :hej:
Widać nie tylko impreza była żenująca, nawet obrona organizatorów jest żenująca.
zen
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 19
Rejestracja: 16 kwie 2003, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To nie była żenująca impreza. W przyszłym roku przyjadę do Łodzi po raz siódmy.
A Heniu pomylił imprezy - gnał za pilotem jakby chciał się zrehabilitować za występ w Pekinie.
Awatar użytkownika
wysek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3442
Rejestracja: 16 paź 2004, 22:35
Życiówka na 10k: 32:34
Życiówka w maratonie: 2:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

zen pisze:To nie była żenująca impreza. W przyszłym roku przyjadę do Łodzi po raz siódmy.
A Heniu pomylił imprezy - gnał za pilotem jakby chciał się zrehabilitować za występ w Pekinie.
I wyszło szydło z worka!

Blamaż to wina zawodników! Po co tak gnają!? :hahaha: :hahaha: :hahaha: Padłem. :hahaha: Ten temat to dla mnie nieporozumienie.
Obrazek
Biegacz, bloger, trener biegania
zen
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 19
Rejestracja: 16 kwie 2003, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

 ... 
Ostatnio zmieniony 20 maja 2009, 16:50 przez zen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
JarStary
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 927
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Skierniewice

Nieprzeczytany post

Nic dziwnego, że Heniek zgubił trasę był pierwszy więc biegł za pilotem.

Pozdrawiam zdegustowany
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem

ZZTOP Skierniewice: każda sobota 13:30 vis-a-vis kasyna!
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

adamos pisze:czytam i czytam impresje z Łodzi. Naprawdę żal mi Szosta. Biedny chłopak. Trochę zagubiony. :orany: Szlocha w rękaw. Może potrzebuje przewodnika lub psa?Albo jakiś iPod? Amatorzy potrafią dotrzeć do mety, ale gwiazdy potrzebują opieki :hej:
W tym momencie ma miejsce wg mnie coś niesamowitego.
NIESAMOWITEGO !!!!!!!!!!!!!!
Adamos to Przemysław Walewski.

Przemysław Walewski to Dyrektor mBank Maratonu
To redaktor magazynu RunnersWorld.


To absolutnie SKANDALICZNE, że pozwala sobie na tego typu teksty.
Wg mnie nie było jeszcze w skali kraju takiego zachowania, że człowiek który totalnie zawalił sprawę teraz atakuje bogu ducha winnego zawodnika który poprostu biegł za prowadzącym !!!!!

Jak można pisać coś takiego w sytuacji kiedy było się odpowiedzialnym za taka wtopę? A gdzie niby miał biec Henio jak jechał przed nim pilot ?
Przeciez to zakrawa na jakąś paranoję.

Wg mnie Przemysław Walewski to powinien być człowiek skończony w biegowym środowisku !!!!
Wobec takiego jego zachowania nie uważam, że wiążą mnie jakiekolwiek ograniczenia wobec przedstawienia szczegółów naszej wczorajszej rozmowy.

Otóż po pierwsze stwierdził on, że on byl tylko "malowanym" dyrektorem że tak naprawdę za wszystko jest odpowiedzialny Walk Group i ciągle wcinający się w organizację mBank który na siłę chcial organizowac tez krótsze dystanse, że za wytyczenie trasy była odpowiedzialna jakas Pani z RKS (nie pamiętam nazwiska), że Walk Group potrzebowali jakiegos nazwiska które by firmowało ich doświadczenie przy organizacji imprez biegowych i on się na to firmowanie zgodził.
Dodatkowo dowiedziałem się, że przez kilka dni zwodził Jurka Skarżyńskiego że załatwi mu mozliwość wystawienia stoiska na maratonie a potem powiedział, że Manufaktura czy mBank się nie zgodzili, Jurek kontaktował się z mBankiem i o niczym takim tam nie słyszeli.

Nigdy więcej takiech Przemysławów Walewskich w naszym środiowisku!!!!

Przemku - możesz już do mnie nie dzwonić z żadnymi ciekawymi propozycjami.
Awatar użytkownika
ooco
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2008, 21:39
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Skierniewice

Nieprzeczytany post

:orany: normalnie nie wiem co napisać...
Awatar użytkownika
Jog
Wyga
Wyga
Posty: 95
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Nieprzeczytany post

Adamosa mamy już rozszyfrowanego, a kim jest drugi obrońca ZEN?
Awatar użytkownika
JarStary
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 927
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Skierniewice

Nieprzeczytany post

Adam - wyluzuj!!!

Prawda jeśli adamos jest Przemkiem Walewskim to to nie jest niesamowite - to żenada. Pewnie mu wstyd nie jest. Ma jednak tupet ale incognito - niestety.
To zrobił niezły PR dla RunnersWorld - chyba się już nie skuszę na czytanie choć dostaję go za darmo.

Tak Henio powinien przecież przed biegiem zapytać pan Dyrektora którędy ma pobiec i czy będzie pilot oddzielnie dla 10, połówki i maratonu.


SKANDAL własny zawodnik pomylił trasę - może go z Teamu wyrzucić?



Pozdrawiam zdegustowany jeszcze bardziej
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem

ZZTOP Skierniewice: każda sobota 13:30 vis-a-vis kasyna!
zen
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 19
Rejestracja: 16 kwie 2003, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To ja Ci Fredziu spróbuję to wytłumaczyć, bo to co pisze dyrektor maratonu o „bogu ducha winnym zawodniku” nie jest dla mnie niesamowite.
Otóż ten zawodnik to twarz mBank Maraton Teamu, związany jak mniemam umowami, który daje się podpuścić na wątpliwy wywiad, szkodzący wizerunkowi sponsora. Ja też „naprawdę żałuję tego biednego chłopaka, trochę zagubionego” że pobiegł za pilotem maratonu, chociaż biegł na krótszym dystansie.
A niesamowita jest jedynie Twoja zajadłość w dążeniu do likwidacji imprezy, która ma swój urok i niezapomnianą atmosferę, która zdobywa coraz więcej uczestników.
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

zen pisze:w dążeniu do likwidacji imprezy, która ma swój urok i niezapomnianą atmosferę, która zdobywa coraz więcej uczestników.
z krzesła spadłem :)
Awatar użytkownika
piter82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3381
Rejestracja: 31 lip 2008, 11:57
Życiówka na 10k: 40:32
Życiówka w maratonie: 3:22:xx
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:
W tym momencie ma miejsce wg mnie coś niesamowitego.
NIESAMOWITEGO !!!!!!!!!!!!!!
Adamos to Przemysław Walewski.

Przemysław Walewski to Dyrektor mBank Maratonu
To redaktor magazynu RunnersWorld.


To absolutnie SKANDALICZNE, że pozwala sobie na tego typu teksty.
co za kompromitacja, żałosne
Ciągle do przodu pokonując własne słabości
10k - 40:32 - 05.10 15k - 01:04:39 - 09.10 21,097k - 1:29:57 - 09.10 42,195k - 03:22:36 - 09.09
Mój Blog Aktywni Sportowo
GG 730243
ODPOWIEDZ