GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Przyzwyczajenie staje się poniekąd drugą naturą :taktak: . Coś w tym jest, bo nie mogę sobie odpuścić naszych niedzielnych długich wybiegań :uuusmiech: . Dziękuje za dzisiejsze niedzielne przedpołudniowe bieganko :taktak: . Oczywiście przed plażą spora ekipa abeowiczów i jak zawsze super towarzystwo, tematy czy śmiechy :hej: . Tym razem trafiliśmy na okienko pogodowe, więc wiemy jak wygląda słoneczko zimą a właściwie pseudo zimą. W nogach czarny szlak i dobiegi, więc 22 kilometry do przodu przybliżając mnie do kolejnej życiówki :hejhej: . Teraz pozostaje tylko śniadanko, kąpiel i życzenia wam miłego niedzielnego popołudnia. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Przed nami ważny tydzień i wierzę, że nam się uda :taktak: . Już w niedzielę startujemy z kolejną imprezą organizowaną przez Akademię Biegania, czyli Biegiem dla Orkiestry :uuusmiech: . Pamiętajcie kochani, że nie jest stratą czasu niesienie pomocy :nienie: . Wygospodarujecie go sobie w najbliższą sobotę i niedzielę :taktak: . Przede wszystkim będą potrzebne wolne ręce do przygotowania wypieków na niedzielne zawody, które będzie można sprzedawać za symboliczne 2 zł dla biegaczy łasuchów :hejhej: . Kilka osób niezbędnych, aby postać godzinkę na świeżym powietrzu pokazując biegaczom kierunek biegu :taktak: . Młodzież do wręczania medali, osoby do obsługi biura zawodów ( zrobimy jak się da więcej stanowisk, aby szybko poszło). Dobra organizacja to podstawa, myślę, że ogarniemy temat i impreza się uda a uczestnicy będą chcieli do nas ponownie przyjechać i wesprzeć WOŚP. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej :hej: .
Ps., Kto chętny na świąteczne poranne bieganie i pomoc przy segregowaniu gadżetów na loterie wośp to zapraszamy jutro na 09.00 przed plażę miejską.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

To już 11 stycznia ruszamy z Biegiem dla Orkiestry, czyli za 5 dni w ramach 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na liście startowej 480 uczestników chcących wesprzeć tą szczytną inicjatywę poprzez bieg, czyli propagowanie zdrowego trybu życia, więc kto się jeszcze nie zdecydował to ma ostatnią szansę, bo limit mamy na 500 osób. Większość już z was opłaciła a ci, co jeszcze nie podjęli decyzji zapewne właśnie przelewają pieniążki, które w całości przeznaczymy dla WOŚP ( sprawdźcie czy zostaliście odznaczeni, jako opłaceni abyśmy mogli skorygować ewentualne pomyłki jakby coś nie tak to dajcie znać na akademiabiegania@wp.pl ) . Startujemy o godzinie 11.00 z Plaży Miejskiej w Rudniku. Pamiętajcie jednak, że wcześniej musicie zostać zweryfikowani w biurze zawodów czynnym od godziny 09.00- 10.30 gdzie otrzymacie okolicznościowy numer startowy z podpisem Jurka Owsiaka. Przed biegiem będziemy licytować kilka rzeczy w tym koszulki z podpisem Jurka oraz Sylwii Grzeszczak oraz numer startowy 23 podpisany przez twórcę orkiestry. Bądźcie, więc szczodrzy i miejcie przy sobie troszeczkę gotóweczki, bo warto mieć taką pamiątkę. Przed biegiem w trakcie jak i po biegu będzie trwać loteria fantowa gdzie każdy los to wygrana. Koszt 5 zł a wśród nagród wiele atrakcyjnych znacznie przewyższających zakup losu. Będą bilety do kina Helios, ręczniki B3P, książki, albumy, kalendarze…. Jeżeli chodzi o sam bieg to nie ma potrzeby ścigania się, bo nie o to chodzi w tych zawodach. Tutaj biegniemy razem z innymi uczestnikami ich tempem lub swoim, rozmawiamy sobie, poznajemy nowe osoby, zaprzyjaźniamy się, Po prostu cieszymy się z możliwości spędzenia niedzielnego zimowego przedpołudnia z osobami o dobrym sercu. Po dotarciu na metę, czyli przebiegnięciu, prze truchtaniu, przejściu 5 kilometrów leśnymi ścieżkami Rudnickiego Lasu czekać na was będzie piękny medal w kształcie serca ufundowany przez naszych sponsorów: WZU, OCETIX, LA RIVE, CAD BIS, OPEC, WODOCIĄGI. Skoro jesteśmy już na mecie to nie myślcie ze to koniec zawodów. Mamy dla was poczęstunek w postaci ciepłej zupki grochóweczki na wędzonce z pajdą chleba i smalcem oraz kiełbaski z ogniska również ufundowanych przez naszych darczyńców, czyli „RUDNICKIEGO KORSARZA” oraz „STEKA”. Tutaj żeby nie robić wielkiego tłoku zawodnicy mogą się podzielić wybierając w dowolnej kolejności, od czego chcą zacząć konsumpcję albo od ogniska lub od restauracji. Pewnie jeszcze nie wszystko przekazałem, co związane z naszym biegiem jednak mam nadzieję, że wszelkie niedogodności zostaną nam wybaczone a wszelkie uwagi zostaną przyjęte i wzięte pod uwagę podczas organizacji kolejnych naszych inicjatyw. Pozdrawiam Prezes Akademii Biegania Andrzej Dolewski.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dla naszych gości, którzy przyjadą do Grudziądza na „Bieg dla Orkiestry” z innych miast mamy propozycję godną polecenia :uuusmiech: . Będziecie mogli po biegu odwiedzić naszego Klimka :taktak: . Widok, jaki się z niego rozpościera zapiera dech w piersi :szok: jeszcze większy niż podczas biegu :taktak: :szok: . Obowiązkowo wykonajcie tam sobie fotkę z naszym sercowym medalem :uuusmiech: . Wieża dostępna 6,10 i 11 stycznia w godzinach 10.00 do 14.30. Podobnie jak wcześniej będzie możliwość skorzystania z przewodników PTTK, którzy ciekawie opowiedzą wam o Klimku i okolicy. Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.
Fotografia:
Mariusz Nasieniewski

Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Trzej Królowie, Trzej Mędrcy, Trzej Magowie :taktak: . Fajnie, że są przynajmniej mamy dzisiaj dzień wolny, który można wykorzystać na bieganie z rana a później na odpoczynek :hejhej: . Oczywiście każdy zgodnie ze swoim sumieniem będzie ten dzień świętować :taktak: . Ja zmykam pobiegać i zapraszam chętnych na 09.00 przed plażę miejską a co później to się zobaczy, bo i bez tego nie mam gdzie rąk włożyć :bum: . Wiadomo już za kilka dni startuje WOŚP a do przygotowania jeszcze sporo. Jutro środa, więc widzimy się na naszym wspólnym treningu w ramach akademii :uuusmiech: . Pogoda jest, jaka jest, ale to nie powinno nam aż tak bardzo przeszkadzać :nienie: . Pozdrawiam Kacpra, Melchiora i Baltazara. Andrzej. :hej:

Poniżej taka ciekawostka, o której i ja nie wiedziałem związana z tym świętem:

http://www.deon.pl/religia/duchowosc-i- ... h-kmb.html


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Wymówki nie masz, gdy przyjaciel prosi :nienie: :uuusmiech: . Dziękuje wszystkim za dzisiejsze przybycie na poranne bieganie z Akademią Biegania oraz za pomoc w przygotowywaniu losów na „Bieg dla Orkiestry” :taktak: . Jako że sporo nas było to jedni pobiegli na ośnieżony szlak lasami a pozostali zostali na miejscu i pomagali przy podziale gadżetów i robienie losów na nasz Owsiakowy bieg :uuusmiech: . Myślę, że uczestnicy, którzy zakupią u nas los będą zadowolen :taktak: i, bo każdy wygrywa :taktak: . Jedni będą mieli oczywiście większe szczęście inni mniejsze :hejhej: , ale zawsze szczęście :uuusmiech: :taktak: . Są bilety do kina, ręczniki, odżywki, kalendarze, koszulki, portfele, smycze, piłki…. I długo by tu wymieniać. Nie zapomnijcie, więc zabrać z sobą pieniążków dla WOŚP. Pokażmy, że biegacze mają dobre serca i kieszenie bez dziur :hejhej: . Pozdrawiam Andrzej :hej:

Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
jlazarski@op.pl
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2012, 20:10
Życiówka na 10k: 36.26
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam.
Małe ogłoszenie. Mam na sprzedanie garmina 310 xt hr. Zakupiłem go 14.07.2014 r. Więc jest używany niecałe pół roku. Gwarancja do 14.07.2016 r. W 100 % sprawny. Cenna 550 zł. Jestem z Grudziądza. Wszelkie informacje na priva. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani :uuusmiech: . Zawsze miejcie na uwadze to, że bieganie lub jakikolwiek sport POMAGA w życiu :taktak: . Nasze wspólne treningi mogą być środkiem do wielu fajnych rzeczy, które możemy mieć i robić, ale sami musimy do tego dojrzeć :taktak: . Najlepiej zrobić to już dzisiaj pojawiając się o 18.0 na treningu z Akademią Biegania :hej: . Startujemy z parkingu leśnego przy lesie na wysokości ronda Popiełuszki. Mile widziane nowe osoby, które obawiają się czy podołają. Dacie radę :taktak: , u nas każdy znajdzie osoby o podobnym wytrenowaniu, więc nudno nie będzie a i pogadać można, pośmiać się, poplotkować, powymieniać informacje. Reasumując – mile spędzić popołudnie :taktak: . Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ile zrobisz dla bycia fit? Zagrożenia związane z eliminowaniem węglowodanów i tłuszczy

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/56,127 ... l#BoxLSTxt


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Wielka radość w Akademii Biegania :uuusmiech: :uuusmiech: :uuusmiech: . Właśnie dotarła do nas wiadomość, że naszej biegowej parze urodził się syn-Leon :hej: . To naprawdę niesamowite jak bieganie potrafi zmienić życie :taktak: . Ewa i Wojtek poznali się na szkółce biegowej AB i MORiW a następnie kontynuowali tą znajomość na naszych treningach :uuusmiech: . Wspólne wyjazdy, zawody pogłębiło tylko ten związek a efekt tego taki ze będziemy mieli w przyszłości kolejnego biegacza :uuusmiech: . Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc. Sporo radości z tupotu malutkich nóżek. Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku, porozrzucanych wszędzie klocków, przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek. Życzy cała Akademia Biegania wraz z Prezesem Andrzejem. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zgodnie z zasadą działajcie a będzie wam dane oraz z mottem:, „GDY BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE ŻYCIE, ZYSKUJĘ NA NIE WPŁYW, WIĘC WYBIERAM ODPOWIEDZIALNOŚĆ!” biegacze z Akademii Biegania zaliczyli wspólny środowy trening :taktak: :uuusmiech: . Ekipa jak zawsze liczna i wesoła :hej: . Trasa na Lotnisko-Park-Rondo Popiełuszki w lekko prószącym śniegu w rytm muzyki lecącej z lodowiska w parku miejskim. Dziękuje za wspólne bieganie i do zobaczenia wkrótce. Andrzej :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . To już czwartek i coraz bliżej naszej biegowej imprezy :taktak: . Mimo to, że nie jest to moja pierwsza, którą organizuję to zawsze towarzyszy mi stres :tonieja: czy wszystko się uda czy uczestnicy wyjadą od nas zadowoleni. Aby sobie pomóc w realizacji celów stosuję afirmację. Zapytacie a co to takiego otóż są to to pozytywne sformułowania, które należy często powtarzać po to, aby przeprogramować naszą podświadomość w ten sposób, aby jak najlepiej nam służyła. Moje to przede wszystkim: „ Jestem najlepszy”, „ Wszystko mi się udaje „. Również i wy powinniście sobie takie stworzyć pamiętając jednak o tym, że afirmację powinny mieć pozytywne znaczenie. Czyli np. „Jestem najlepszy” a nie: „ Chciałbym być najlepszy „. Mam nadzieję kochani, że będę mógł na was liczyć i pomożecie :taktak: . Jakby, co to pytajcie, ale myślę, że jak w niedzielę przyjedziecie chwile wcześniej to wspólnie ogarniemy temat :uuusmiech: . Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Tego jeszcze nie grali :szok: . Miło nam poinformować, że rozgrzewkę poprzedzającą „Bieg dla Orkiestry” w ramach 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poprowadzi najsilniejsza kobieta w Polsce Sylwia Reichel-Wilczewska. Wygrała mistrzostwa Polski i będzie reprezentować nasz kraj w walce o tytuł najsilniejszej kobiety świata na mistrzostwach w Stanach Zjednoczonych, organizowanych przez Arnolda Schwarzeneggera :taktak: :szok: . Rozgrzewkę zrobi wspólnie z Marcinem Sendwickim wicemistrzem świata Strongman :ojoj: , który tak jak ona przygotowuje się do zawodów w USA. Nasza mistrzyni ufundowała również kilka wejściówek, które będzie można wylosować w naszej orkiestrowej loterii na trening Cross-Fit w swoim klubie CrossGym Grudziądz.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Głosowanie: wybierz medal roku 2014

http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... 18&code=58


Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 sty 2015, 15:48 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kochani biegacze z Akademii Biegania i nie tylko :uuusmiech: . Oferta dla aktywnych na karnawał :taktak: . Jak się bawić to się bawić i to z jajem :hejhej: . Termin proponujemy 6 lutego w piątek. Więcej na fotce zamieszczonej poniżej. Jeżeli są chętni to zgłaszajcie się do Żanety abyśmy wiedzieli czy organizujemy się czy odpuszczamy. Pozdrawiam Andrzej. :hej:

Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ