GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tu nie chodzi o to czy Andrzej zmieni zdanie czy nie. Po prostu jak zostało wcześniej napisane to cały regulamin (czyli również w tym kategorie wiekowe) został przedyskutowany i przyjęty, w ostatecznej formie, na zebraniu, które odbyło się w restauracji Korsarz. Temat należy uznać za zakończony.
New Balance but biegowy
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Zawsze można jednak wyciągnąć wnioski na kolejne lata :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A ja przyzwyczaiłem się do obecnego logo ale jak czas na zmiany to zmieniłbym tylko sprintera na grupę biegaczy. "Elektryk" musi zostać bo to podkreśla charakter tym bardziej, że na banerze ma być ubrana w słowa waleczność.
Obrazek
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:
Da_Vido pisze:
Rafał MORiW pisze:A może bieg z mapą! Zapraszam wszystkich biegaczy na I Mistrzostwa Grudziądza w Biegach na Orientację. Biegamy na nowych mapkach jakich w Grudziądzu jeszcze nie było.Super dokładne, kolorowe w skali 1:10 000. Zawody odbędą się 13.04.2013r (sobota) w Rudniku. Przesyłam regulamin ZAPRASZAM :bleble: Prześlę jutro bo coś nie wchodzi!
Podobna impreza odbędzie się 19-21 kwietnia 2013 w miejscowości Kolbudy. Mapa mniej dokładna bo 1:50 000 ale spore odcinki do pokonania (od 50km). Do wyboru można trasę pokonać pieszo, na rowerze lub w obydwa sposoby. :bum:
http://www.harpagan.pl/rajd/?page=regulamin [/url]
Ty harpagan daj sobie spokój z tym chodzeniem po lesie bo cała impreza na rudniku będzie przeniesiona właśnie na 20-21 kwietnia i potrzebny będziesz na otwarciu szkółki.
Andrzej, o jaką imprezę chodzi :niewiem: szkółka zaczyna się 20? żona się pyta.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Tak szkółka zacznie się 20 kwietnia o 09.00 i połaczymy to razem z nasza rocznicą.Po wspólnym treningu spotkamy się o 10.00 w Korsarzu i zjemy torta popijając Picolo. O szkółce bedę jeszcze pisał jak Iza podeśle mi tekst.Będzie ją prowadził Dawid ,który zajmie się "przedszkolem" a my w tym czasie będziemy robić swój trening.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

To dobrze byłoby uaktualnić tę informację na stronie AB. Są ludzie, którzy nie mogą się doczekać :hahaha:
Obrazek
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Widzę rozgorzała ciekawa dyskusja :oczko:

Odnośnie kategorii: Nigdy nie będzie wszystko pasowało bo musielibyśmy znać dokładna liczbę uczestników BTP w poszczególnych przedziałach wiekowych przed napisaniem regulaminu,a to jest niemożliwe.To co znalazł Andrzej(równy poziom wytrenowania 20,30 latków) to argument aby nie robić takiej kategorii.Adrian też podał ciekawy przykład za taka kategorią.Jeżeli to nie sprawia problemu to moim zdaniem można dodać dodatkową kategorię o ile nie stworzy to kłopotów ze sponsorami i samym przygotowaniem biegu.Naprawdę nie widzę przeszkód.Racja jest po obu stronach,a sprawiedliwie i tak nigdy nie będzie chociażbyśmy bardzo chcieli.

logo: Ostatecznie jestem za pozostawieniem starego? (nie ma roku!) loga.Jest rozpoznawalne i dobre.Wizerunki dwóch i więcej biegaczy,jakieś inne oklepane pomysły nie wchodzą w grę.Wpiszcie w google "logo bieganie" i sami zobaczycie bardzo podobne do proponowanych grafik :taktak: Czy naprawdę o to chodzi? Po co zmieniać coś co się sprawdziło?
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: .Sobota więc nie rozpisuję się bo za dwie godzinki o 09.00 widzimy się na wspólnym treningu przed plażą miejską.Tak dla przypomnienia zbieram kaskę na torta i baner :taktak: Wiem,Wiem pomyślicie sobie co on znowuż wymyślił - ponownie jakaś zbiórka :wrrwrr: Jednak dopóki w totka nie wygram to kasy jak na lekarstwo co innego jak wygram wtedy to wszystkim kupie jednakowe stroje ,buty i wszystko co chcecie do biegania.ale się rozmażyłem :hahaha: No dobra o pozostałych sprawach pogadamy na treningu.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Za chwilę wybije 7 dni do Maratonu Łódź Dbam o Zdrowie :orany: Więc od poniedziałku czas wyciagnąć ciuchy z szafy i po woli robić przygotowania do wyjazdu.Przez ta pogodę będę musiał wziąść kilka wersji na przebranie wiec mam nadzieje że nasze wypchane torby zmieszczą sie do bagażnika.Już się nie mogę doczekać piątkowego wyjazdu z naszą ekipą.Pewnie śmiechu bedzie co nie miara szczególnie jak nowicjuszom puszcza zwieracze :hejhej: No dobra żarty żartami a na zdjeciu moja tajna broń na maraton.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jak zawsze fajnie na dzisiejszym wspólnym treningu :taktak: .Ekipa spora i gadatliwa :hahaha: Odwiedził nas nawet Jarek i chwilę ustalaliśmy sprawy związane z B3P.Dzięki ludziska że jest zrozumienie z waszej strony i nie kręcicie nosa na zbiórkę na torta czy baner więc już troszeczkę uzbierałem.Jako że w lesie robi się bagienko to pobiegliśmy wokół jeziorka w tempie na pogaduchy.Oczywiście Irek z kumplami przodem a pozostali jak Ja dotrzymywałem towarzystwa dziewczynom Alicji ,Hani i Marcinowi :hejhej: Jutro niedziela wiec niektórzy może się pojawią o 09.00 przed plażą miejską na jakimś wybieganku innym polecam przyjść wraz z rodzinami na godzine 15.00 również na plaże ,gdzie odbędzie się impreza morsów na zakończenie sezonu morsowania.Jedną z atrakcji bedzie bieg z parasolem.Trasa ok 1km więc nawet dziecko sobie poradzi tylko niech weźmie z sobą jakiś parasol i kapelusz-czapkę. Dla wszystkich biegaczy dyplom malowany ręcznie przez ekipę morsów.Pozdrawiam Andrzej .
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak ktoś się zastanawia,czy warto biegać w masowych imprezach to znalazłem fajny filmik z półmaratonu warszawskiego.
W dużej mierze oddaje atmosferę biegu.Bawcie się bieganiem,bo na rekordy świata pewnie już ciut przypóźno.
Twój rekord jest Twoim rekordem świata :oczko:
http://www.youtube.com/watch?v=qL81OZ5rDHc
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Fajny filmik z fajną muzyką :taktak: .Na końcu nawet znalazł się mój znajomy Mariusz Giżyński.Widzę że pogoda też niczego sobie była nie licząc oczywiście mrozu :bleble: ale za to niebieskie niebo i słońce się znalazło :uuusmiech: .
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Boże jaki ten świat mały :niewiem: .Wczoraj na portalu randkowym poznałem dziewczynę z Bydgoszczy :hej: i od słowa do słowa okazało się że ona bardzo kibicuje biegaczom i ostatnio pstrykała fotki z półmaratonu mikołajów i jeden gościu jej się spodobał.Podesłała mi fotkę.Trzeba było zobaczyć moja minę normalnie bezcenna :szok:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Tak na pocieszenie :hahaha:
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: Zapowiada się słoneczna pogoda :taktak: .Szkoda tylko że jeszcze zimno :wrrwrr: Ja jako że po południu czeka mnie poważna impreza urodzinowa wstawię się na treningu o 09.00 przed plażą miejską.Pewnie za dużo nas nie będzie bo o 15.00 zaczyna się impreza morsów i to ją pewnie wybierze kilku z naszych biegaczy.Dlatego dla tych z którymi sie nie spotkam życzę miłego niedzielnego dnia i zarazem mam prośbę.Magda przygotowała kilka projektów baneru ,który muszę w poniedziałek dać do druku więc proszę o wasze komentarze jaki wybrać.Pozdrawiam Andrzej.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ