Bieganie na Podlasiu

Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

fajnie się biegło w grupie weselej
New Balance but biegowy
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Wal pisze: (z mojego urządzenia - niezwykle sprytnego wyszło że było to coś około 5 km).
Do którego momentu mierzyłeś?
1269,9 km
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Też byłam i było... za krótko :) OK, moja wina, bo mogłam pobiec dalej, ale to może następnym razem. U mnie wykazało 2,15 mili (Tak miałam dziś ustawione :)), ale jak by nie liczyć to ok. 3,5 km. Od Ratusza do Ratusza. Fajnie by było pospotykać się nadal w niedzielę o 10 przy lodowisku i ten raz w miesiącu przy Ratuszu... Więc mam nadzieję, że będziemy spotykać się częściej.
Wal
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 09 paź 2009, 23:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Mierzyłem od I LO do I LO.
Rzeczywiscie fajne spotkanie, muszę powiedzieć studentom, to może przyjdą - szczególnie liczę na anglojęzycznych, bo oprócz picia piwa mają jeszcze inne ambicje.
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Uważam nasze bieganie za mały sukces i dlatego myślę, że warto pomyśleć o kolejnym terminie byśmy mogli poustawiać swoje zajęcia z dostatecznym wyprzedzeniem. Moja propozycja to 13 grudnia (chyba też jakaś rocznica wtedy się szykuje) Pora ta sama, miejsce to samo jeżeli jakieś obchody się nie trafią. Proponuję przygotować jakieś ulotki do rozdawania spacerującym odnośnie klubu biegowego i jakaś zdrowa zachęta do biegania, a może umieścić na niej datę następnego spotkania. Czekam na sugestie. Ja zaklepuję już w swoim kalendarzu termin.
Pozdrawiam
Tomek
1269,9 km
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

umieszczę jeszcze jeden wpis i mam o jednego posta więcej od Uli. :)
1269,9 km
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Zawsze gdy Ci odpowiem, będę znowu do przodu :)
A tak na poważnie, dokumenty rejestracyjne są już na ostatniej prostej. mamy już tez koszulki zaprojektowane. Proponuję, żeby każdy zastanowił sie jaki rodzaj koszulki wybiera (na ramiączkach czy z rękawkami) i chyba trzeba jakąś listę zacząć tworzyć. Oczywiście mnie interesuje rękawkowa i to pewnie jakaś M.
Wal
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 09 paź 2009, 23:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Ja chętnie oczywiście też z rękawkiem i też M. Poza tym ulotki to dobry pomysł i można zrobić coś w rodzaju plakatu przed spotkaniem i powiesić w różnych miejscach, gdzie kto akurat jest - w sklepie osiedlowym (oczywiście za zgodą), na uczelni, w pracy itd.
Mogę coś zaprojektować w razie czego i piszę się do powieszenia na Uni Med, no i zachęcę moich studentów.
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Dla chcących i tych chcących mniej :) - niedziela 10 pod lodowiskiem nadal aktualna?!
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

no właśnie!? :hej:
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

No i zaspałam :ech: Wprawdzie o 5 zbudziła mnie Moja Najmłodsza wyspana i chętna do zabawy, ale to była tak nieludzka godz., że po godzinie przekazałam ją mężowi i dalej do łóżeczka. Wynik? Pobudka 9.50. Szkoda, bo pewnie pięknie w parku... Nic to, wypije kawę i wybiegnę sama. Smutno trochę będzie, bo dzis myślałam o towarzystwie, ale co przebiegnę to moje!!!
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Pobiegaliśmy trochę w skromnym gronie 3osobowym. Szczerze chciałbym pogratulować Izie, która dziś zaczęła z nami swoją, mam nadzieję jak najdłuższą, przygodę z bieganiem :-).
Co do koszulek - dla mnie chyba z rękawem - rozmiar L:-).
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

Iza, tak dalej :)

co do koszulki to jak by się tworzyła lista to ja też się wpiszę
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

No właśnie. Zrobić listę można np. rozsyłając informację mailem z prośbą o odpisanie - to nie problem. Problemem jest gdzie ludzie będą mogli wpłacać kasę - na razie nie mamy konta.

To co robimy - czekamy na załatwienie przez Piotrka reszty formalności a potem przez Ulę konta?
Siekier83
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 09 lut 2009, 20:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Nie ma się co śpieszyć. W najbliższym czasie i tak imprez biegowych jak na lekarstwo. Nie wiem jak inni ja pierwszy start w nowym sezonie planuje dopiero 28 lutego we Wiązownej.
ODPOWIEDZ