Plan treningu a realia długości trasy.

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

Fenomen pisze:Mentalnosc spoleczna biegaczy tego forum nie zna granic. To jest po prostu chore. Zgnoic i zakopac.
Yahoo - weź się w garść i przestań się mazgać! Wszystko co najgorsze jeszcze przed tobą! :)
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
New Balance but biegowy
Fenomen
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 362
Rejestracja: 22 lut 2020, 08:40
Życiówka na 10k: 42:00
Życiówka w maratonie: 3:28:00

Nieprzeczytany post

jarjan pisze:
Fenomen pisze:Mentalnosc spoleczna biegaczy tego forum nie zna granic. To jest po prostu chore. Zgnoic i zakopac.
Yahoo - weź się w garść i przestań się mazgać! Wszystko co najgorsze jeszcze przed tobą! :)
Nie nazywaj mnie yahoo, ktos cos wymyslil, i nadaje jakies inne nicki dla mnie.

Wysłane z mojego DUK-L09 .
Awatar użytkownika
Logadin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3265
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Fenomen pisze:
jarjan pisze:
Fenomen pisze:Mentalnosc spoleczna biegaczy tego forum nie zna granic. To jest po prostu chore. Zgnoic i zakopac.
Yahoo - weź się w garść i przestań się mazgać! Wszystko co najgorsze jeszcze przed tobą! :)
Nie nazywaj mnie yahoo, ktos cos wymyslil, i nadaje jakies inne nicki dla mnie.

Wysłane z mojego DUK-L09 .
XD XD XD
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8732
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Dajcie Yahoo spokój, on nadaje z sieci 6G: https://aszdziennik.pl/129343,siec-6g-j ... iej-niz-5g :hejhej:
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

Fenomen pisze:
jarjan pisze:
Fenomen pisze:Mentalnosc spoleczna biegaczy tego forum nie zna granic. To jest po prostu chore. Zgnoic i zakopac.
Yahoo - weź się w garść i przestań się mazgać! Wszystko co najgorsze jeszcze przed tobą! :)
Nie nazywaj mnie yahoo, ktos cos wymyslil, i nadaje jakies inne nicki dla mnie.

Wysłane z mojego DUK-L09 .
Widzę, Yahoo!!! , że zdecydowałeś się obrać strategię Kaczyńskiego, i .... "ruszyłeś na bezczelnego". :) :)
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
50latek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 901
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:23
Życiówka na 10k: 47:47
Życiówka w maratonie: - - -
Lokalizacja: wieś na Mazowszu

Nieprzeczytany post

MarcinPietrzak pisze:Dlatego też jeszcze raz dziękując za niektóre odpowiedzi, proszę moderatora o zamknięcie tego wątku.
Jestem na tym w sumie spokojnym forum od pół roku i za hejt jeszcze nikt tu wątku nie zamknął, ani nikogo nie zbanowali. Może i dobrze, jak pisałem, gdzie indziej, każdy wpis świadczy tylko o piszącym. Nie ma się czym przejmować. Kropka.
Chyba tylko raz widziałem zamknięty wątek, ostatnio, za dyskusje polityczne nie pomyśli moderatora (który ma bardzo określone poglądy). Bo oczywiście dyskusje polityczne są tu niepotrzebne, ale jak były po myśli moderatora, to nikt wątków nie zamykał.
Twój wątek wkrótce umrze śmiercią naturalną więc spoko.
Powodzenia w treningach!
ODPOWIEDZ