Teraz jest Pn, 18 listopada 2019, 01:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Biegam choc nie lubię
Nowy postNapisane: So, 28 września 2019, 15:15 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Pewnie już tysiące takich żółtodziobów jak ja tu pisało ale co mi tam.
Biegam choć nie lubię i już pewnie nie polubię.Bieganie jednak jest najlepszą metodą na budowę kondycji i koniec.Nie da się bez wysiłku.Myślę że każdy kto zaczyna przygodę z bieganiem musi znać powód i mieć jakąś tam motywację.Ważne jest również żeby krzywdy sobie nie zrobić co mi się zdarzyło kilkukrotnie. Plany 30 minut itd są świetne i działają.Oczywiście to nie apteka i ja np.potzrebowałem więcej czasu żeby zamierzony cel osiągnąć ale warto.Fajnie jak ktoś chce się ruszyć.Zawsze jednak warto wiedzieć w jakim celu to robimy. Pozdrawiam wszystkich początkujących

Tytuł: Re: Biegam choc nie lubię
Nowy postNapisane: Cz, 17 października 2019, 13:13 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

piotr2075 napisał(a):
Pewnie już tysiące takich żółtodziobów jak ja tu pisało ale co mi tam.
Biegam choć nie lubię i już pewnie nie polubię.Bieganie jednak jest najlepszą metodą na budowę kondycji i koniec.Nie da się bez wysiłku.Myślę że każdy kto zaczyna przygodę z bieganiem musi znać powód i mieć jakąś tam motywację.Ważne jest również żeby krzywdy sobie nie zrobić co mi się zdarzyło kilkukrotnie. Plany 30 minut itd są świetne i działają.Oczywiście to nie apteka i ja np.potzrebowałem więcej czasu żeby zamierzony cel osiągnąć ale warto.Fajnie jak ktoś chce się ruszyć.Zawsze jednak warto wiedzieć w jakim celu to robimy. Pozdrawiam wszystkich początkujących

Hoho! A już myślałam, że na tym forum są sami miłośnicy biegania. Ja też nie lubie, sama sobie wkręciłąm takie coś, dużo jeżdzę na rowerze, uwielbiam grać w squasha i to moja forma codziennego biegania. W skzole również- nie miałam problemu z bieganiem za piłką, ale samo bieganie dla biegania mnie nigdy nie porywało. Teraz stoje przed wyzwaniem zmobilizoania się- kondycja słaba, ostatnie kilka miesięcy wręcz to spontaniczne zrywy na rower, sporo się dzieje, chce wrócić. Wiem jakie korzyści moge osiągnąć biegając- chciałabym tak na poważnie, z dysnatnsem, z czasem. Boje się- i pewnie niesłusznie, bo każdy tak zaczyna, że nie przebiegne minuty ciągiem. Boje się też tego, że sobie nie odpuszcze, i ze będzie mi wstyd się zatrzymać. HELP

Tytuł: Re: Biegam choc nie lubię
Nowy postNapisane: Cz, 17 października 2019, 13:41 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

piotr2075 napisał(a):
Biegam choć nie lubię i już pewnie nie polubię.Bieganie jednak jest najlepszą metodą na budowę kondycji i koniec.Nie da się bez wysiłku.

Np. plywanie czy rower rowniez da Ci dobra kondycje i zagwarantuje duzo wysilku :taktak:

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]