Bieżnia Elektryczna

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
Paragon26
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 10 paź 2011, 17:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Do zamknięcia bo widzę że nie prowadzi to do niczego, spokojnej nocy
New Balance but biegowy
Bikeros
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 13
Rejestracja: 22 wrz 2011, 04:10
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

http://allegro.pl/bieznia-thorn-9520a-r ... 73595.html
1. Można ją kupić w innych sklepach w polsce
2. Dwóch kupiło i można zapytać
3. Znalazłem w necie jedną pozytywną opinię
To co zaproponowałeś, czyli http://allegro.pl/markowa-d260-18km-h-s ... 39250.html coś mi się nie podoba, nie ma tego w sklepach więc o gwarancji zapomnij.
To tyle z konkretów :) - 5min szukania
Pozdrawiam
Paragon26
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 10 paź 2011, 17:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Bikeros, a ta którą zaproponowałeś coś wiesz na jej temat bo tamtych dwóch kupujących nie zapytam od pewnego czasu alegro wprowadziło blokadę takiej możliwości, myślałem jeszcze o takiej:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1868660575

ewentualnie:

http://allegro.pl/show_item.php?item=18 ... d00be2ff62
bebzoon
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 03 maja 2009, 19:17
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: lubuskie

Nieprzeczytany post

Hehe,

Witam, miałem podobny problem, szukałem informacji na temat bieżni elektrycznych na forum/rach i jest tego bardzo niewiele, same pytania kończą się zawsze tymi samymi radami
aby zakupić buty / ciuchy / karnet / cewnik / nowe opony itp. i udać się biegać na dwór - ok, super, fajnie; Ja biegam 50-60 km tygodniowo w terenie pomimo napiętego grafika, niestety nie zawsze mogę co jest zródłem zrozumiałej udręki;
Kupiłem sobie okazyjnie bieżnię Kettlera wiedząc, iż "nie zwróci się nigdy" itp. itd. (buty i ciuchy już mam) i biegam sobie radośnie kiedy chcę (tupie też żona a kijanki na razie się przyglądają ironicznie);
Jeśli tylko masz wolną kasę i miejsce aby takie niemałe ustrojstwo postawić - kup, nie będziesz żałował !
A-ha i ostrzegam przed taniochą, wg. moich doświadczeń niestety solidna, amortyzowana i cicha bieżnia musi kosztować - chyba, że przyczaisz się na używkę gdzieś na Allegro, czasem jest sprzęt powystawowy czy z fitnessów upadłych lub wymieniających sprzęt;
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Iwan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1161
Rejestracja: 23 mar 2004, 11:36
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Przyszedł na forum spadochroniarzy kolega i jego pierwsze pytanie:
"Słuchajcie! Jaki spadochron kupić? Ten niebieski czy biały? Niebieski bardziej mi się podoba..."
To zadają pytania pomocnicze:
- Jesteś po kursie AFF? Skakałeś już? Leciałeś samolotem?
- Nie... Ale po co te dodatkowe pytania i sugestie? Co za ludzie... Zwyczajnie doradźcie co kupić!

-To kup ten niebieski. Tylko nie otwieraj... "

Znacie to? :hejhej:
"Nie żyję, by lepiej biegać. Biegam, by lepiej żyć" R.W.
Paragon26
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 10 paź 2011, 17:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dobra jasne nie dostałem żadnej pomocy na forum każdy się mądry skoro piszę że chcę biegać na bieżni i potrzebuję pomocy w jej wyborze to albo piszesz w temacie albo nie zabieraj głosu, czy trudno to zrozumieć że nie potrzebuję mistrza który sprowadzi mnie ze złej drogi biegania na bieżni na drogę światłości biegania w deszczu i syfu w mieście, druga sprawa że moje pieniądze to moja sprawa i nie potrzebuje księgowego, dwie osoby napisały coś w temacie coś żeby mi pomóc reszta na siłę wpycha co jest dobre a co złe, dzięki za dobre rady ale nie o to pytałem znam różnice plusy i minusy biegania na zewnątrz i w domu zrobiłem to co powinienem na początku, tzn., do sklepu i mam już bieżnię co prawda zapłaciłem więcej niż na stronie bo 4100 ale na miejscu w Zamościu wolę tak bo mam gwarancję na miejscu:

- http://www.sport-shop.pl/bieznia-spokey ... -6367.html

Tak więc dziękuję bardzo wszystkim, szczególnie za barwne opowieści widocznie sport niektórym szkodzi na głowę ...


bebzoon dzięki ja też mam zamiar biegać z żoną hehe i tak zauważyłem że na forach to standard, masa ludzi napisze wszystko żebyś nie kupił tej bieżni, mimo że nikt nie pyta ich o zdanie tylko o pomoc w wyborze zaraz przypomina mi się motyw z ostatnich miesięcy "Gdzie jest krzyż" :)
ja kupiłem z polskiej firmy Spokey podobno bardzo dobra marka będę testował, po rozmowie z jednym gościem polecał również czeską firmę Master:

- http://www.najtanszysport.pl/bieznia-el ... p-204.html

wiec również polecam w razie jak by ktoś szukał bo na pomoc w wyborze nie za bardzo ma co liczyć, co najwyżej w sklepie pozdrawiam...
Ostatnio zmieniony 12 paź 2011, 11:27 przez Paragon26, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Iwan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1161
Rejestracja: 23 mar 2004, 11:36
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Paragon26 pisze:Dobra jasne nie dostałem żadnej pomocy na forum każdy się mądry skoro piszę że chcę biegać na bieżni i potrzebuję pomocy w jej wyborze to albo piszesz w temacie albo nie zabieraj głosu, czy trudno to zrozumieć że nie potrzebuję mistrza który sprowadzi mnie ze złej drogi biegania na bieżni na drogę światłości biegania w deszczu i syfu w mieście, druga sprawa że moje pieniądze to moja sprawa i nie potrzebuje księgowego, dwie osoby napisały coś w temacie coś żeby mi pomóc reszta na siłę wpycha co jest dobre a co złe, dzięki za dobre razy ale nie o to pytałem znam różnice plusy i minusy biegania na zewnątrz i w domu zrobiłem to co powinienem na początku, tzn., do sklepu i mam już bieżnię co prawda zapłaciłem więcej niż na stronie bo 4100 ale na miejscu w Zamościu wolę tak bo mam gwarancję na miejscu:

http://www.sport-shop.pl/bieznia-spokey ... -6367.html

Tak więc dziękuję bardzo wszystkim, szczególnie za barwne opowieści widocznie sport niektórym szkodzi na głowę pozdrawiam..
Na głowę to Tobie zaszkodziło. I to wyraźnie. Masz sporo braków i bieganie nie jest tym najważniejszym. To najdłuższe zdanie napisane (podobno) w języku polskim jakie widziałem. Teraz rozumiem skąd u Ciebie problemy z czytaniem ze zrozumieniem...
"Nie żyję, by lepiej biegać. Biegam, by lepiej żyć" R.W.
Paragon26
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 10 paź 2011, 17:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ivan powodzenia widzę że wiedziesz prym, ze tak to ujmę wp.. się tam gdzie Cię nikt nie potrzebuję ale to twój problem i twoich znajomy rodziny itd na szczęście nie mój PA :hahaha:
Awatar użytkownika
robbur
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1180
Rejestracja: 09 kwie 2011, 13:05
Życiówka na 10k: 44:44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Paragon26 - jak już masz tę/tą bieżnie to po jakimś czasie wróć na forum i zdaj relację z użytkowania. Tobie nie pomógł nikt w wyborze, bo tutaj mało ludzi biega na takich bieżniach, ale może chociaż Ty innym pomożesz. Sam się zastanawiam nad zakupem bieżni bo mam coraz mniej pomysłów na bieganie na okres zimowy (nie mam oświetlonych terenów, więc poza weekendami coś muszę wymyśleć).
Awatar użytkownika
Iwan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1161
Rejestracja: 23 mar 2004, 11:36
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

robbur
Niestety... tak mało jest opinii o takich bieżniach, bo "słomiany zapał" szybko mija, a bieżnia stoi w kącie i się kurzy lub jest odsprzedawana. Po fakcie wstyd się przyznać do błędu przed samym sobą, a co dopiero na forum. Znam kilku takich zapaleńców więc wiem o czym mowa.
Całkiem prawdopodobne, że za miesiąc czy dwa będziesz mógł kupić na Allegro w "promocyjnej cenie" bieżnię Spokey Arizona z Zamościa... :oczko:
Jeśli Ci naprawdę zależy to wystarczy zaczekać i śledzić rynek. W czerwcu udało mi się kupić od takiego "zapaleńca" ergometr wioślarski Concept 2 za 2800 zł. Cena w sklepie 5500 zł. Miał przejechane... 135 km. Dzisiaj taki sam widzę na Allegro za 3300. Pójdzie pewnie za 3000. Następny "zapaleniec" odpadł. Takich okazji jest multum. :hej:
PS.
Nie masz dostępu do siłowni z bieżniami?
"Nie żyję, by lepiej biegać. Biegam, by lepiej żyć" R.W.
koliber
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 21
Rejestracja: 18 maja 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

kup Master f-25 ja używam i się sprawdza.
Mam podobny problem do Ciebie z pracą i bieżnia idealnie się sprawdza w bardzo złą pogodę oraz późno w nocy. Jeśli nie zależy Ci na kilometrach( szybkości) możesz kupić tańszą wersję mastera i książkę Danielsa w której przelicza prędkość do kąta nachylenia i tak na przykład 1okm/h przy 6% kącie nachylenia to 16km/h po płaskim. Życzę dużo cierpliwości i samozaparcia - do zobaczenia na zawodach.
Obrazek
Goska123
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2014, 16:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Odkopuję wątek, bo sama szukam bieźni, właśnie elektrycznej… I od razu proszę o nie wypisywanie komentarzy, że to kasa w błoto i można biegać na zewnątrz. Wiem. że można ale ja nie chce :P Czy możecie coś polecić? jakieś rady dla zielonej w tym temacie ;P?
monia102
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2014, 15:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

możemy polecić ale wszystko zależy od tego ile chcesz wydać, bo przedział jest ogromny od 500zł do kilku tysięcy
Ania_ABC
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 26 cze 2014, 14:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wszystko zależy od celów jakie chcesz osiągnąć i Twojego poziomu. Dla osób, które planują intensywne treningi bieżnia musi być solidna, dobrze zamortyzowana i z możliwością wyboru programu ćwiczeń. Oczywiście lepsza jakość ma odzwierciedlenie w większej cenie. Przed zakupem najlepiej porównać sobie parametry sprzętów z interesującej Cię półki cenowe, w sieci dostępne są takie rankingi, np. http://www.okazje.info.pl/sport-i-hobby ... nking.html.
Awatar użytkownika
warszawa_lord4sport
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2014, 15:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: św. Jacka Odrowąża 15, 03-310 Warszawa

Nieprzeczytany post

Jeśli chcą Państwo biegać na bieżni, nie tylko chodzić - polecamy zakup SPRZĘTU SPORTOWEGO :taktak:

Na użytek typowo domowy polecamy HAMMER: http://lord4sport.pl/category/sprzet-fi ... ame/asc/88
Lub markę premium firmy HAMMER - FINNLO: http://lord4sport.pl/category/sprzet-fi ... ame/asc/82

Firma HAMMER AG (Niemcy) znana jest w ponad 40 krajach na całym świecie. Jest głęboko zakorzeniona w produkcji, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Produkty tej firmy mają 3 lata Gwarancji DoorToDoor.
---
Salon Sprzętu Fitness
LORD4SPORT
ul. św. Jacka Odrowąża 15
03-310 Warszawa
tel. 22 841 00 12
warszawa@lord4sport.pl
ODPOWIEDZ