Pytania o ubiór początkującego

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
Awatar użytkownika
KasiaBiega
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 14 lip 2011, 10:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hej,
warto byłoby najpierw zerknąć na artykuł --> http://bieganie.pl/?show=1&cat=6&id=318 :lalala:

Jak dla mnie na deszcz i ciepłe powietrze nadaje się świetnie koszulka i spodenki. Zimno wcale nie jest, a biega się fajnie.
Inne temperatury nie są przeze mnie jeszcze wypróbowane.

Pozdrawiam. :usmiech:

EDIT:

To na pewno też Ci się przyda http://bieganie.pl/index.php?show=1&cat=13&id=426
Nie wiem, nie znam się, zabiegana jestem. :)
PKO
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Cienka, przeciwdeszczowa kurtka biegowa (może być z kapturem) Ci się przyda.
Tu masz przykłady takich kurtek: http://www.runningwarehouse.com/catpage-MROUTWEAR.html
Men's Water and Wind Resistant Running Jackets
rodryg4
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 22
Rejestracja: 22 lip 2011, 11:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Chyba muszę mniej wchodzić na to forum ;) Ja też jestem początkującym i przedtem miałem gdzieś te wszystkie pulsometry, ciuchy itd. Jak zobaczyłem, że strój, który masz, za taką kasę jest dla początkującego to aż schowałem moją koszulkę i spodenki do szafy :P A tak poważnie to dla mnie ten strój jaki pokazałeś byłby wystarczający w zupełności :P Ja jednak jak narazie muszę przestać myśleć o tym czego nie mam w czasie biegania- pulsometru, termoaktywnej koszulki itp. i spowrotem skupić się na bieganiu, a na takie gadżety przyjdzie jeszcze czas :)
aryst
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 247
Rejestracja: 16 lip 2011, 20:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Sam jestem bardzo początkujący :bleble: , ale chcę dorzucić małą radę od siebie. Najbardzie optymalna do polecenia na początku drogi będzie sportowa biedronka, czyli decathlon :hej: Można tam kupic koszulki, spodenki, skarpetki i buty o dwa czy trzy razy taniej niż innych sklepach sportowych (gosport, intersport itp), a wcale nie będą wiele jakościowo odstawać.
PB: 10 km - 39:50; 21,097m -01:29:39; 42,195m- 3:22:12
New Balance but biegowy
ODPOWIEDZ