Zegarek GPS z muzyką

Stawiasz pierwsze kroki? Tutaj szukaj wsparcia, pomocy i zachęty. Wstąp i podaj rękę tym, którzy dopiero nabierają pędu.
Artiis
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 21
Rejestracja: 17 lip 2016, 13:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hej, szukam zegarka z możliwością wgrania YouTube Music/Spotify i słuchania muzyki offline. Zegarek musi też mieć wbudowany GPS i z czujnikiem tętna na nadgarstku.

Zegarek głównie do biegania - wracam do tego. Czasem na basen - ale nie jest to jakiś wymóg nie muszę go ubierać na basen :).

Odkopałem z czeluści szafy Polara M600, ale niestety on już stracił możliwość odtwarzania aplikacji YT Premium.

Zegarek na pewno będę kupował używany, wolę różnice w cenie wydać na buty 😁.

Może to być zegarek z przed nawet +5 lat. Ważne aby tylko mógł odtwarzać muzykę offline i miał GPS-a. Bez muzyki biega mi się tragicznie, z telefonem jeszcze gorzej.

Zastanawiam się w chwili obecnej nad Galaxy Watch Active 2 - widzę że można go wyrwać za ~200zl, myślę ze polara w tej cenie bym sprzedał (patrząc na ceny używek i stan mojego egzemplarzu 😊). Czy to dobry wybór, czy lepiej coś innego?

Buty do biegania mam (jeszcze trochę wytrzymają) - teraz głównie potrzebuje zegarku bo na "sucho" ciężko się biega.
ODPOWIEDZ