Czy ktoś używa Kalenji 300 GPS FW

Awatar użytkownika
zyghom
Wyga
Wyga
Posty: 85
Rejestracja: 14 lip 2013, 14:05
Życiówka na 10k: 54
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maciejaszek pisze:Czym sie tak naprawde rozni onmove 700 od onmove 500, poza pasem?
NICZYM
zyga
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maciejaszek
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: 03 wrz 2013, 11:42
Życiówka na 10k: 1:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wejherowo

Nieprzeczytany post

zyghom pisze:
maciejaszek pisze:Czym sie tak naprawde rozni onmove 700 od onmove 500, poza pasem?
NICZYM
Sprzedawca mowil jeszcze o mozliwosci ustawienia interwalow 700 i braku tej funkcji w 500... potwierdzisz to? Bo sprzedawca byl srednio ogarniety.
Awatar użytkownika
zyghom
Wyga
Wyga
Posty: 85
Rejestracja: 14 lip 2013, 14:05
Życiówka na 10k: 54
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maciejaszek pisze:
zyghom pisze:
maciejaszek pisze:Czym sie tak naprawde rozni onmove 700 od onmove 500, poza pasem?
NICZYM
Sprzedawca mowil jeszcze o mozliwosci ustawienia interwalow 700 i braku tej funkcji w 500... potwierdzisz to? Bo sprzedawca byl srednio ogarniety.
instrukcja do 500 i 700 jest TA SAMA
do 510 i 710 tez TA SAMA
w tabelkach tylko roznica w "niemaniu" paska HR
ale niech sie tu chlopaki z 500ki wypowiedza bo ja mam 700ke
zyga
Awatar użytkownika
kruczek79
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 200
Rejestracja: 09 cze 2012, 23:09
Życiówka na 10k: 38:07
Życiówka w maratonie: 3:09:57

Nieprzeczytany post

Oprócz paska i innej kolorystyki to nie ma żadnej różnicy
DROPS
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 03 paź 2013, 09:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maciejaszek pisze:
zyghom pisze:
maciejaszek pisze:Czym sie tak naprawde rozni onmove 700 od onmove 500, poza pasem?
NICZYM
Sprzedawca mowil jeszcze o mozliwosci ustawienia interwalow 700 i braku tej funkcji w 500... potwierdzisz to? Bo sprzedawca byl srednio ogarniety.
Interwały są na pewno, tylko zastanawia mnie ta cena paska o której piszesz - 80 zł, bo też zamierzam dokupić do mojej 500tki, czy ten pas na pewno z ANT+? Bo jeśli kupujesz w deca to za 80 widzę http://www.decathlon.pl/pas-kodowany-gc ... 71939.html , który nie będzie kompatybilny z zegarkiem, a według podanej na stronie specyfikacji trza będzie dokupić ten http://www.decathlon.pl/kodowany-pasek- ... 89560.html . Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, pozdrawiam
Awatar użytkownika
zyghom
Wyga
Wyga
Posty: 85
Rejestracja: 14 lip 2013, 14:05
Życiówka na 10k: 54
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nieprzeczytany post

DROPS pisze: Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, pozdrawiam
trzeba ANT+
trzeba wziac 500ke do sklepu, sparowac i sprawdzic czy dziala
natomiast mam uwage: ten pasek Geonaute jest do kitu - obciera itp
mysle, ze pasek miekki np Polara czy tez Garmina bylby o niebo lepszy
tyle, ze cena tez "lepsza"
zyga
Awatar użytkownika
sosik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5445
Rejestracja: 21 lut 2013, 15:39
Życiówka na 10k: 00:37:49
Życiówka w maratonie: 2:58:50
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Ja mam zestaw 500 + pasek garmina premium - polecam bardzo dobrze ze sobą to działa.
Zwierzęcy instynkt, oczy jak krew, Wilk, co ujawnia w nocy swój zew,
Gdy księżyc na niebie, unosi mnie dźwięk, W biegu przed siebie wolny jak tlen!

Blog -> Komentarze -> Garmin
maraton - 2:58:50, półmaraton - 1:24:16, 10 km - 37:49, 5 km - 18:43
Awatar użytkownika
maciejaszek
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: 03 wrz 2013, 11:42
Życiówka na 10k: 1:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wejherowo

Nieprzeczytany post

Jednak znalazly sie jeszcze 2 sztuki 700 za 499 zl, wiec chyba biore 700, skoro nie ma roznicy, a wyjdzie taniej niz 500 z pasem, ktory oczywiscie mial kosztowac 130, a sprzedawca polecil zwykly do pulsometra. Dzieki za pomoc :)
Seba76
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 48
Rejestracja: 05 wrz 2013, 17:02
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Z tym pasem do 500-tki to faktycznie trzeba uważać, bo mnie też "kompetentny" sprzedawca powiedział, że na pewno będzie działać....
ten za 79,99 zł http://www.decathlon.pl/pas-kodowany-gc ... 71939.html na 100 % nie działa z 500-ką
Całe szczęście, że bez problemu zwrócili kasę :).
Pasek musi być ten http://www.decathlon.pl/kodowany-pasek- ... 89560.html , sparował się w sekundę, mnie na szczęście nie obciera :)
Obrazek
Awatar użytkownika
maciejaszek
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: 03 wrz 2013, 11:42
Życiówka na 10k: 1:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wejherowo

Nieprzeczytany post

No i po zakupach. Kupiłem 700. Jedyne co mnie martwi to specyficzna ładowarka. Jak padnie po dwóch latach, to nie wiem czym to ładować... No i rozumiem, że nie ładujecie tylko bezpośrednio z komputera (brak gniazda w zestawie), ale też normalnie z kontaktu bo dopięciu do gniazdka np od telefonu..?
A jakby ktoś z trójmiejskich biegaczy szukał 500 lub 700 to w Rumi jest jedna sztuka 500 za 399,99, a na Przymorzu, dwie sztuki 700 za 499,99 i jedna 500 za 379,99 :)
Jeszcze raz dzięki za pomoc, teraz tylko biegać i korzystać :)
MaciekIzdebski
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 22
Rejestracja: 24 mar 2013, 18:38
Życiówka na 10k: 50:23
Życiówka w maratonie: 4:15:37

Nieprzeczytany post

Na stronie umieściłem poprawioną wersję do 510/710.
Źle sczytywane były okrążenia. Teraz już powinno być OK.

Maciek
Awatar użytkownika
hotmas
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 889
Rejestracja: 22 lis 2012, 11:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: CSW

Nieprzeczytany post

Maciek dzięki :) Miałem problemy z importem do Run-log (wczytywał jakiś kosmiczny kilometraż i czas), po poprawce jest ok :) Jeszcze raz wielkie dzięki :)
Awatar użytkownika
maciejaszek
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 29
Rejestracja: 03 wrz 2013, 11:42
Życiówka na 10k: 1:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wejherowo

Nieprzeczytany post

A dzisiaj onmove mnie zdenerwował. Trzeci trening i już problem. Po przebiegnięciu trasy, zapisałem trening i wybrałem rozciąganie (pierwszy raz). Po minucie, chciałem zastopować, nacisnąłem stop i zegarek się zawiesił. Świecił cały czas, żaden przycisk nie reagował. Po przytrzymaniu wyłącznika, zegarek się wyłączył. Myślę, no trudno, w końcu to mały komputerek. Jakie było moje zdziwienie, gdy po podłączeniu do kompa i próbie zrzutu treningu, okazało się, że treningu wcale nie ma! Miał ktoś coś podobnego? Nie wiem co z tym fantem zrobić... reklamować, czy po prostu tak czasem jest z zegarkami. Trochę dupa, bo na zawody chyba dodatkowo wezmę telefon, chociaż nie po to kupowałem zegarek.
Awatar użytkownika
Kwiat
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 693
Rejestracja: 09 sie 2007, 02:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gelsenkirchen
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maciejaszek pisze:A dzisiaj onmove mnie zdenerwował. Trzeci trening i już problem. Po przebiegnięciu trasy, zapisałem trening i wybrałem rozciąganie (pierwszy raz). Po minucie, chciałem zastopować, nacisnąłem stop i zegarek się zawiesił. Świecił cały czas, żaden przycisk nie reagował. Po przytrzymaniu wyłącznika, zegarek się wyłączył. Myślę, no trudno, w końcu to mały komputerek. Jakie było moje zdziwienie, gdy po podłączeniu do kompa i próbie zrzutu treningu, okazało się, że treningu wcale nie ma! Miał ktoś coś podobnego? Nie wiem co z tym fantem zrobić... reklamować, czy po prostu tak czasem jest z zegarkami. Trochę dupa, bo na zawody chyba dodatkowo wezmę telefon, chociaż nie po to kupowałem zegarek.
Miałeś coś takiego w trakcie pedałowania na rowerze. Nigdy przedtem ani też potem nie powtórzyła się ta sytuacja, ale koniec końców OnMove 500 miałem raptem tylko 2,5 miesiąca i akurat siebie nie zaliczam do grona zadowolonych z jego użytkowania ludzi ;)
Obrazek

Blog|Komentarze

10 km - 53'43" (Tychy, 22.12.2013)
Awatar użytkownika
zyghom
Wyga
Wyga
Posty: 85
Rejestracja: 14 lip 2013, 14:05
Życiówka na 10k: 54
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nieprzeczytany post

maciejaszek pisze:A dzisiaj onmove mnie zdenerwował. Trzeci trening i już problem. Po przebiegnięciu trasy, zapisałem trening i wybrałem rozciąganie (pierwszy raz). Po minucie, chciałem zastopować, nacisnąłem stop i zegarek się zawiesił. Świecił cały czas, żaden przycisk nie reagował. Po przytrzymaniu wyłącznika, zegarek się wyłączył. Myślę, no trudno, w końcu to mały komputerek. Jakie było moje zdziwienie, gdy po podłączeniu do kompa i próbie zrzutu treningu, okazało się, że treningu wcale nie ma! Miał ktoś coś podobnego? Nie wiem co z tym fantem zrobić... reklamować, czy po prostu tak czasem jest z zegarkami. Trochę dupa, bo na zawody chyba dodatkowo wezmę telefon, chociaż nie po to kupowałem zegarek.
zdarzylo mi sie przez 3 miesiace uzywania takie zawieszenie ze 3 razy - raz na zawodach a raz po 10h marszu w Beskidach - zenujace
probowalem wielu sposobow np reset upgrade itp ale nie widze zwiazku
reklamowac mozna ale to wada jest programowa raczej
zawsze moga Ci rzec: zrob upgrade do 710ki - ja pisze o 700ce
zyga
ODPOWIEDZ