Polar M400

Awatar użytkownika
Jan-Si
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 43
Rejestracja: 19 cze 2014, 20:20
Życiówka na 10k: około 42min
Życiówka w maratonie: około 4h 40min
Lokalizacja: Newbridge / Irlandia

Nieprzeczytany post

Pytanie do posiadaczy m400. Czy zegarek jak kupie w innym kraju powiedzmy tylko dlatego że cena jest bardziej atrakcyjna to czy mogę wybrać język operacyjny czy on jest z góry już wgrany w sprzęt ??
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
charm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1929
Rejestracja: 28 sty 2014, 15:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: silesia
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Język wybierasz spośród dostępnych, analogicznie jak jednostki itd.
Anioł
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2016, 11:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tylko w zagranicznym może nie byc wgranego polaka
Tak przynajmniej jest w telefonach zagraniczne żadko mają wgrany pl...
ireneush
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 37
Rejestracja: 29 kwie 2016, 19:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Anioł pisze:Tylko w zagranicznym może nie byc wgranego polaka
Tak przynajmniej jest w telefonach zagraniczne żadko mają wgrany pl...
Nie wiem po co takie bzdury wypisujesz o jakichś telefonach.
Jeśli nie wiesz na temat m400 to nie zabieraj głosu.
Anioł
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2016, 11:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Chodziło mi ogólnie o sprzęt elektroniczny sorry jeśli nie można się wypowiedzieć bo do tej pory myślałem,że od tego właśnie jest forum...
Moim zdaniem większość sprzętów sprowadzonych z zagranicy niema wgranego pl i mam prawo się wypowiedzieć...
Awatar użytkownika
Jan-Si
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 43
Rejestracja: 19 cze 2014, 20:20
Życiówka na 10k: około 42min
Życiówka w maratonie: około 4h 40min
Lokalizacja: Newbridge / Irlandia

Nieprzeczytany post

Anioł pisze:Chodziło mi ogólnie o sprzęt elektroniczny sorry jeśli nie można się wypowiedzieć bo do tej pory myślałem,że od tego właśnie jest forum...
Moim zdaniem większość sprzętów sprowadzonych z zagranicy niema wgranego pl i mam prawo się wypowiedzieć...
Jeśli chodzi o telefony to też raczej w błędzie jesteś. Kupiłem nie jeden, nie dwa telefony Anglia, Irlandia i inne kraje Europejskie i zawsze był Polski język.
Anioł
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 156
Rejestracja: 31 maja 2016, 11:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mogl byc jednak nie musiał zdwrza siw czesto ze wlasniw polski pomijaja a myslac o tanszym chidzi raczej o zakupie prosto z chin no ale mniejaza o to kupujac cos mozna chyba spytac czy jest pl ... A co z gwarancją? Czy bwsziw honorowana u nas? Bo jesli nie to proponowalbym sie zast czy warto...
Awatar użytkownika
charm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1929
Rejestracja: 28 sty 2014, 15:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: silesia
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jeśli chodzi o telefon, to zmiana oprogramowania jest generalnie rzecz biorąc bardzo łatwa, są różne wersje itd., także operatorów, itd., więc ciężko porównywać z polarem, gdzie o ile mi wiadomo istnieje jedna aktualna wersja oprogramowania...

Aczkolwiek tak jak pisze Anioł - co z gwarancją?
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

charm pisze: Aczkolwiek tak jak pisze Anioł - co z gwarancją?
Jeśli kupisz zegarek za granicą to w Polsce gwarancji brak.
Awatar użytkownika
Jan-Si
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 43
Rejestracja: 19 cze 2014, 20:20
Życiówka na 10k: około 42min
Życiówka w maratonie: około 4h 40min
Lokalizacja: Newbridge / Irlandia

Nieprzeczytany post

To że w Polsce nie będę miał gwarancji to nie jest problem. Na stałe mieszkam w Irlandii, patrze na eBay'u i nówki to praktycznie mam z Anglii i kilku innych krajów. Muszę jeszcze przejść się po sklepach i poszukać.
tomekgt
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 13 sty 2016, 10:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

lukasz.biega pisze:Witam wszystkich :)

Od niedawna posiadam m400 i mam trzy pytania:

a) czy m400 posiada normalny stoper? jeżeli tak to jak go włączyć? bo szukam i nigdzie tego nie ma...
b) czy jest możliwość oraz jak ustawić na ekranie głównym zegar z sekundnikiem? w ustawieniach jest tylko duzy/analogowy/imie/aktywność, (a wiem że jest
taka możliwość bo na YT widziałem w jednym teście)
c) nie mam opcji w ustawieniach "powiadomienia z telefonu"(też wiem, że inni mają bo w testach widziałem)

dodam, że aktualizowałem wczoraj oprogramowanie i zarówno przedtem jak i teraz nie widziałem tych opcji.
(jeżeli to istotne mam wersje white bez HR)

Dzięki
A. Ja stoper zorganizowałem tak, że w polar flow dodałem profil bieg lekkatletyczny, powywalałem z wyświetlanych ekranów wszystko poza czasem, oczywiście gps off i mam stoper gotowy wciskając czerwony guzik.
B. Przytrzymaj wciśnięty przez chwilę prawy górny guzik i zmieni się ekran, potem odpuść i jeszcze raz tak samo aż wybierzesz rządany pulpit.

Wysłane z mojego LG-H815 .
3com
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 25 cze 2014, 19:19

Nieprzeczytany post

Witam
Czy można w widoku danych treningowych ustawić ekran który odlicza mi "w dół" dystans? Przykładowo, biegam interwały na odległościach 1000m + 500m + 1000m+ 500m+....itd i teraz chciałbym żeby pokazywało mi ile mam do końca interwału w którym aktualnie jestem czyli 1000m, 900m 800m ...100m 0m i znowu 500m, 400m... 100m 0m i znowu 1000m 900m ...itd. Mam nadzieje że zrozumiale to opisałem.
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 484
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 47:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

3com pisze:Witam
Czy można w widoku danych treningowych ustawić ekran który odlicza mi "w dół" dystans? Przykładowo, biegam interwały na odległościach 1000m + 500m + 1000m+ 500m+....itd i teraz chciałbym żeby pokazywało mi ile mam do końca interwału w którym aktualnie jestem czyli 1000m, 900m 800m ...100m 0m i znowu 500m, 400m... 100m 0m i znowu 1000m 900m ...itd. Mam nadzieje że zrozumiale to opisałem.
Wystarczy że zaplanujesz trening, wtedy zawsze domyślnym widokiem będzie zakres tętna/tempa plus pozostały czas lub dystans odcinka interwałowego.
3com
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 25 cze 2014, 19:19

Nieprzeczytany post

Widzę że opisałem w miarę jasno, chodzło mi dokładnie o ten parametr. Da się go przerzucić na inny ekran?
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 484
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 47:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

3com pisze:Widzę że opisałem w miarę jasno, chodzło mi dokładnie o ten parametr. Da się go przerzucić na inny ekran?
Niestety chyba nie, ten ekran pojawia się tylko i wylącznie jeśli ustawimy trening zaplanowany. Na pewno można wyświetlić wtedy kombinację tętno + pozostały dystans lub tempo + pozostały dystans. Zależy to od tego czy zakładasz tętno czy tempo w danym odcinku. Oczywiście podczas takiego treningu można się przełączać pomiędzy pozostałymi ekranami, które masz skonfigurowane dla danego profilu sportowego co raczej nie nastręcza dużo problemów (klik jednym przyciskiem :usmiech: ).
ODPOWIEDZ