Polar M400

matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

Kup dedykowany pasek. Cena podobna, a konstrukcja lepsza. I masz dobrą gwarancję na niego (błyskawiczna obsługa).
New Balance but biegowy
puchatek391
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 585
Rejestracja: 28 sie 2014, 13:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

jw
kup z biedronki/lidla za 40zł jak chesz tanio i orientacyjny podgląd tętna lub oryginalny polara (to jeden z najlepszych na rynku i bezproblemowy)
matti775
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 312
Rejestracja: 10 cze 2015, 22:52
Życiówka na 10k: 38:!2
Życiówka w maratonie: 3:10:31

Nieprzeczytany post

po opiniach ludzi z paskami made in biedra stwierdzam, że ten pasek co najwyżej jest w stanie rozpoznać czy siedzisz czy trenujesz. :D Skoki są bardzo mocne. Ja bym brał Polarowy, w razie czego można spieniężyć, dobrym paskiem nikt nie pogardzi.
Awatar użytkownika
Szybki90
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 368
Rejestracja: 23 sty 2014, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: KRAKÓW

Nieprzeczytany post

Mam problem z Polarem M400 po aktualizacji wywaliło ustawienia do fabryki i jak tu zgrać całe ustawienia z polar flow ?
NEVER GIVE UP
tomekgt
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 8
Rejestracja: 13 sty 2016, 10:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A podłączyć kabelkiem do kompa i samo się zsynchronizuje i pociągnie co miałeś na polar flow.
adku
Wyga
Wyga
Posty: 53
Rejestracja: 04 gru 2014, 23:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

sebool pisze:Cześć
Ostatnio chodzi za mną pomysł dokupienia pulsometru do zegarka Polar M400. Przeglądając opinie w internecie i różne recenzje wstępnie zdecydowałem się na Wahoo TICKR. Chciałbym tylko upewnić się, że pas ten będzie działał z w/w zegarkiem :)
Ja używałem Wahoo TICKR z M400, działało bardzo dobrze. Mam też oryginalny pasek Polara, nie widzę różnicy w wskazaniach między jednym a drugim. TICKR nawet był lepszy, bo działa bez uprzedniego nawilżenia paska, polar jak jest suchy to źle odczytuje.
truskafka
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 39
Rejestracja: 24 cze 2015, 17:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mój polar chyba ogłosił jakiś strajk. PO raz kolejny zawiódł mnie w czasie treningu, podczas przełączania ekranów przy 4! kliknięciu ERROR i zresetuj sobie zegarek. No to sobie resetuje i cały zapisany trening w piach.... kuźwa, miał Ktoś coś podobnego? Zegarek przywróciłam do fabrycznych ustawień i dalej to samo. No i nie chce się zsynchronizować po kablu tylko wywala takie coś
Podczas synchronizacji wystąpiły problemy.
Liczba nieprzesłanych treningów: 2.
- 2016-02-01 20:28 tsess
- 2016-02-01 22:07 tsess

- sensor-connections
- btdev
Coś czuję, że będzie wysyłka do Krakowa. Tylko jak to załatwić? Zadzwonić/napisać i uprzedzić czy kurier i wio do ASO?
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

Miałem dokładnie tak samo. Z rok temu parokrotnie zegarek mi się resetował przy przełączaniu ekranów w trakcie treningu. Działo się tak tylko wtedy gdy programowałem trening z polar flow. Na początku przygody z polarem często się bawiłem w programowanie treningów, teraz mi już przeszło. Po telefonie do sportkonsulting doradzono mi się aby przywrócić ustawienia fabryczne itd, nadal nie pomogło więc miałem wysyłać zegarek. Kolejny telefon i wtedy dostałem informację, że to jest jakiś problem ogólny z zegarkiem i na gwarancji tego nie zrobią bo to wada producenta coś tam coś tam, już nie pamiętam dokładnie. Zaprzestałem po prostu programować treningi i tyle. Czy teraz jest okej to nie wiem bo od roku nie programowałem ani jednego treningu.
Co do tych komunikatów które Ci się pojawiają to informują one, że są w pamięci zegarka treningi ale niestety bez żadnych danych. Jak klikniesz w zegarku na dany dzień w którym robiłaś trening to wyświetli Ci się data rozpoczęcia treningu, a pozostałe dane będą wynosiły 0. Żeby pozbyć się tych komunikatów podczas synchronizacji trzeba przywrócić ustawienia fabryczne. Treningi są nie do odzyskania niestety :( Spróbuj zadzwonić do nich i się dowiedz czy już coś z tym zrobili, bo jak ja dzwoniłem wtedy to poinformowali mnie, że jestem pierwszą osobą w PL która zgłasza ten problem, no ale to był początek polara m400 na rynku. Jeśli nic Ci nie podpowiedzą to po prostu zaprzestań programowania treningów z polar flow, poczekaj może przy którejś aktualizacji problem sam zniknie.
truskafka
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 39
Rejestracja: 24 cze 2015, 17:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

U mnie ten problem występuje na treningach nie programowanych, w ogóle nie programuję aktywności więc problem jest gdzie indziej. Te sytuacje zaczęły się pojawiać po aktualizacji w której wprowadzili pomiar kadencji. Chyba bez kitu zadzwonię do nich, ale dziwne jest, że na gwarancji tego nie zrobią....To kto ma to zrobić?
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

Rok temu mi powiedzieli, że tego nie zrobią bo coś tam nie pamiętam już. Teraz może już sobie z tym problemem poradzili. Dziwne, że przy ostatniej aktualizacji się to pojawiło bo powinno w takim razie pojawiać się u większej ilości osób. Pamiętam, że chyba w wakacje przy którejś aktualizacji pojawiał się często błąd "something went wrong" podczas treningu. Wtedy to było dużo niezadowolonych użytkowników a teraz nikt inny się nie skarżył. W takim razie dzwoń do nich i daj znać co Ci tam powiedzieli.
puchatek391
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 585
Rejestracja: 28 sie 2014, 13:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ostatnia aktualizacja przynajmniej na v800 to dno i kupa mułu. Połowa funkcji zaczeła szfankować
truskafka
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 39
Rejestracja: 24 cze 2015, 17:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W akcie desperacji spróbowałam jeszcze jednego sposobu, ponieważ te psikusy zegarek płatał tylko na profilu "bieganie" to go usunęłam stworzyłam i wgrałam go od nowa. No i w połączeniu z resetem chyba zadziałało (choć mam jeden ekran, którego nie ustawiałam i nie ma go też na komputerze :P)....przynajmniej na sucho działa. Jutro będą testy w terenie.
lolo1990
Wyga
Wyga
Posty: 58
Rejestracja: 24 paź 2012, 16:02
Życiówka na 10k: 51:29
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ma ktoś problem teraz z synchronizacją treningu? Wczoraj biegałem chciałem wyeksportować trening za pomocą bt. Trening widnieje na polarze nie mogę go pobrać w żadnym formacie, za każdym razem teraz pisze synchronizacja nie powiodła się. Problem też ten występuje jak przez kabel chce zsynchronizować. Dziś w drodze do pracy odpaliłem polara zapis wyszedł eksport nie powiódł się (trening na stronie www jest ale znów nie można go pobrać i błąd z synchronizacją). Do tego jeszcze np starszych treningów sprzed tygodnia czy sprzed 2 miesięcy nie mogę wyeksportować że strony do pliku :/
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

Niestety tu mnie wczoraj podobna sytuacja. Po kablu zsynchronizowalem ale nie mogę żadnego treningu wyeksportowac z flow.polar.com.
lolo1990
Wyga
Wyga
Posty: 58
Rejestracja: 24 paź 2012, 16:02
Życiówka na 10k: 51:29
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Widzisz mi nawet nie działa po kablu :/ wchodząc na forum polara chyba jakiś głębszy problem :(
ODPOWIEDZ