Czy ktoś używa Kalenji 300 GPS FW

gomuł
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 05 wrz 2012, 12:55
Życiówka na 10k: 56:13
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

tregon pisze:dla chętnych w Decathlonie teraz są po 299 PLN ...
Gdzie kupowałeś?
Przed chwilą dzwoniłem do Decathlonu w Gliwicach i usłyszałem o cenie 449 zł.
New Balance but biegowy
gomuł
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 05 wrz 2012, 12:55
Życiówka na 10k: 56:13
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kupiłem wczoraj w krakowskim Decathlonie za, UWAGA, 199 zł. Były jeszcze 3 sztuki. ;-)
heniekk
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 07 gru 2011, 19:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak długo trzyma w 300 bateria z włączonym gps'em ?
Można 300 rozszerzyć o pas w przyszłości ?
palmac68
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 02 paź 2012, 21:20
Życiówka na 10k: 48 min.

Nieprzeczytany post

Jak długo trzyma w 300 bateria z włączonym gps'em ?
Można 300 rozszerzyć o pas w przyszłości ?


odp. pyt nr 2
300-tka:
Funkcja pomiaru tętna:
Nie (produkt nie jest kompatybilny
z pasem do pomiaru tętna)

pyt. nr 1

Czas ładowania od 0% do 100% - 3h30
Czas działania :
16 godzin użytkowania
5 dni w trybie
oszczędzania energii

...tak rzecze producent
matkon
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 160
Rejestracja: 03 paź 2012, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ładowanie ok, zgodzę się. Natomiast czas pracy. Czasami po 3,5h już wskazywał 10% baterii więc chyba do 5 godzin nie dociągnąłby w trybie GPS.

Co do cen w Bielanach Wrocławskich chcą za nie 349zł. Dziwi mnie ta rozbieżność pomiędzy marketami.
LadyE
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3883
Rejestracja: 28 lut 2010, 19:33

Nieprzeczytany post

niech mi ktos powie gdzie to kupic w wa-wie albo przez neta :/
mikus1987
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 390
Rejestracja: 07 maja 2012, 14:32
Życiówka na 10k: 50:20
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mikołów

Nieprzeczytany post

A ja szukam, i nie moge znalezc nigdzie tego sprzetu. Nawet na allegro nie ma. Moze ktos rezygnuje z biegania i chcialby sprzedac?:) moze odkupie:)
keck
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 21 wrz 2012, 09:13
Życiówka na 10k: 00:50
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Miał ktoś już do czynienia z Geonaute OnMove 500? Jak on się ma do Kalenij 300 GPS? Wyglądają dosyć podobnie...No i ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..Jest w którymś Decathlonie w naszym kraju, i za ile? Polska strona Decathlonu uporczywie odmawia podania jakichkolwiek szczegółów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piechu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2762
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rokietnica/Poznań

Nieprzeczytany post

keck pisze:Miał ktoś już do czynienia z Geonaute OnMove 500? Jak on się ma do Kalenij 300 GPS? Wyglądają dosyć podobnie...No i ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..Jest w którymś Decathlonie w naszym kraju, i za ile? Polska strona Decathlonu uporczywie odmawia podania jakichkolwiek szczegółów.
żeby nie powtarzać http://www.bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=40&t=31203
koszt ponad 500 zł (dokładnie nie pamiętam) w Decathlon Swadzim.
"W bieganiu najważniejsza jest regeneracja więc ja się nie opierdalam, ja się regeneruję!" - cyt. nieskromny autor powyższego wpisu
Awatar użytkownika
lebki
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 165
Rejestracja: 25 gru 2011, 16:08
Życiówka na 10k: 44:02
Życiówka w maratonie: 3:50:51

Nieprzeczytany post

matkon pisze:Ładowanie ok, zgodzę się. Natomiast czas pracy. Czasami po 3,5h już wskazywał 10% baterii więc chyba do 5 godzin nie dociągnąłby w trybie GPS.

Co do cen w Bielanach Wrocławskich chcą za nie 349zł. Dziwi mnie ta rozbieżność pomiędzy marketami.
Mi pociągnał cały maraton (4:16) i było jeszcze 30%)
mikus1987
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 390
Rejestracja: 07 maja 2012, 14:32
Życiówka na 10k: 50:20
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mikołów

Nieprzeczytany post

Decat uruchomił nową stronę internetową, z możliwością kupowania no i jest tam tych zegarków dosyć dużo, łącznie z geonaute onmove 500:) za 500:) no ale przynajmniej są dostępne:)
choć ostatnio, zacząłem biegać tylko i wyłącznie z biegowym stoperem na ręce, po powrocie dodaję sobie to do endomondo poprzez www, i wszytsko się nalicza, średni czas wylicza, tylko "międzyczasów" na kilometrze i konkretnym odcinku nie podaje, no bo nie ma jak:) ale wygodniej, żaden pas nie gniecie, nie ciąży itd itd :)
Awatar użytkownika
Imaraton
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 45
Rejestracja: 29 gru 2012, 23:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

kalenji gps 300 kupiłem przed sylwestrem w krakowskim decathlonie za 199zł.
Świetna cena, ze sprzętu jestem zadowolony. Pamiętam że to była przedostatnia sztuka, w Polsce, wiem bo Pani sprawdzała to dla mnie. Ostatnia miała być w Częstochowie :).
A co do długości trzymania na gps to myślę, że więcej niż pięć godzin bo po 2,5h wybiegania mam spokojnie ponad 60% baterii.
najder
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 24
Rejestracja: 14 maja 2013, 06:26
Życiówka na 10k: 00:49:27
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam,

Od wczoraj jestem posiadaczem zegarka Geonaute Onmove 700, czyli tak naprawdę Kalenji 700 GPS.
Trochę sugerowałem się opiniami z tego forum i dobrze pamiętałem kupując go, że było wspomniane iż można eksportować trening w formacie gpx a następnie zaimportować go do do znanych platform treningowych typu endomondo.

Zainstalowałem wczoraj software geonaute i nie mam takiej opcji :zero: . Jest jedynie eksport do fitbit oraz google earth.

Pozdrawiam,
M.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomasir
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 815
Rejestracja: 13 maja 2008, 14:19

Nieprzeczytany post

nie mam tego pulsometru, więc co do bezpośredniego exportu do gpx nie podpowiem - niemniej ztego co znalazłem na szybko w internecie można wyeksportować kml do gpx z wykorzystaniem programu

http://www.gpsbabel.org/
zgodnie z naturą!
orso82
Wyga
Wyga
Posty: 85
Rejestracja: 07 sty 2012, 16:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

najder pisze:Witam,

Od wczoraj jestem posiadaczem zegarka Geonaute Onmove 700, czyli tak naprawdę Kalenji 700 GPS.
Trochę sugerowałem się opiniami z tego forum i dobrze pamiętałem kupując go, że było wspomniane iż można eksportować trening w formacie gpx a następnie zaimportować go do do znanych platform treningowych typu endomondo.

Zainstalowałem wczoraj software geonaute i nie mam takiej opcji :zero: . Jest jedynie eksport do fitbit oraz google earth.

Pozdrawiam,
M.
Nie wiem dlaczego takiej opcji nie widzisz, ale przynajmniej u mnie nad tabelką z treningami jest opcja Eksportuj -> File, a na liście dostępnych formatów jest gpx. Niestety jest z software geonaute jakiś problem i format gpx eksportuje się bez zapisu tętna. Obejściem jest wyeksportowanie treningu do formatu Fitness Log (*.fitlog) i przekonwertowanie tego pliku do gpx. Konwersji możesz dokonać na przykład za pomocą programu TCX Converter.
ODPOWIEDZ