Halowe Mistrzostwa Europy w LA Glasgow 2019

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Tak, Warsaw Track Cup
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
faraon828
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 389
Rejestracja: 29 sty 2016, 08:39
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:48,30
Lokalizacja: Olsztyn/Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Nieprzeczytany post

marcin9709 pisze:Apropo, są gdzieś w ogóle w Polsce, najlepiej w Warszawie organizowane takie zawody lekkoatletyczne dla amatorów (biegi, skok w dal, pchnięcie kulą)?
Tak, WTC w Warszawie, ale tam sobie już kulą nie popchasz, o tyczce też raczej nie poskaczesz, mają tylko biegi :) I z tego co widziałem na fotkach to przykładowo na 800 m startują ze wspólnej linii zamiast z torów. Tak czy siak spoko opcja, trzeba by się tam wybrać kiedyś.
filmix
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 13 paź 2015, 10:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Polecam mistrzostwa weteranów! Wszystkie konkurencje i nawet dekoracje z medalami za miejsce, a nie za udział :taktak: Najbliższe to Halowe Mistrzostwa Świata w Toruniu. Zapraszamy!
Run for Fun

komentarze
blog

"Było dla mnie oczywiste, że jak chcę biegać to biegam...Skoro nie zabiło mnie dwadzieścia centymetrów heroiny dziennie, to dam radę ponad trzem tysiącom kilometrów na rowerze."
- Jerzy Górski
JK1
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 05 lis 2014, 09:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W zeszłym roku był też po raz pierwszy Bielański wieczór lekkoatletyczny i na nim było też trochę konkurencji niebiegowych.
http://bielanynastart.pl/rekreacja/mity ... e-juz-dzis
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
faraon828
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 389
Rejestracja: 29 sty 2016, 08:39
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:48,30
Lokalizacja: Olsztyn/Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dzięki za ten tekst!
Mam pewną nieszczególnie odkrywczą refleksję. Gdyby podobna sytuacja wydarzyła się w świecie piłki nożnej, to media i kibice nie zostawiliby na związku suchej nitki. Ale że wydarzyła się w lekkoatletyce to 90 procent ludzi w ogóle nie skumało że gość od 60 m przez płotki w sztafecie 4x400m to chyba coś nie halo. Gdyby na mundialu w Rosji zabrakło nam 11 - tego do gry, przez co rękawice bramkarskie zmuszony byłby założyć chłop który pojechał na tę imprezę w zawodzie - fizjoterapeuta, ale coś tam w liceum w nogę kopał, to przecież byłby lament, ryk, kompromitacja, hańba i zaprzaństwo. Ale że wydarzyła się w świecie LA to nikogo to ani ziębi ani grzeje.
Tak czy owak wielki szacun dla Damiana, bo dzięki tej organizacyjnej wpadce mogłem zobaczyć co to znaczy ambicja i serducho do biegania.
Awatar użytkownika
Logadin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3265
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

"Gdyby na mundialu w Rosji zabrakło nam 11 - tego do gry, przez co rękawice bramkarskie zmuszony byłby założyć chłop który pojechał na tę imprezę w zawodzie - fizjoterapeuta" - nie no troszkę przesadzone :) Prędzej to jak piłkarz z pola zastępujący bramkarza i vice-versa :) Ew. stope <-> snajper.
Ale ogólnie się zgadzam.
ODPOWIEDZ