Diamond League - Prefontaine Classic 2011

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12501
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Szukałem tego zdjęcia w necie i wreszcie znalazłem:

Obrazek
Toby Tanser (inicjator akcji Shoe4Africa) - "Umi managed to count up to 50 AND do the alphabet in English (her second language), and she is ONLY four! So I took her on an shopping spree at the supermarket - all she wanted was chocolate, here is about a third of what she ended up filling the trolley with!"

Obrazek

To co szczytne w swej idei nie musi wcale mieć po drodze z wyczynem. Dopiero czas pokaże czy zachodni wpływ ma destrukcyjny udział w obniżeniu poziomu sportowego. Na wyrównaniu szans skorzysta jak zwykle biały. Jeżeli się nie mylę to za dekadę, może dwie, trzeba będzie łowić talenty wśród Papuasów. Tyle, że oni mają wciąż upierdliwy zwyczaj łowienia menedżerów...
New Balance but biegowy
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

ja się trochę czuję urażony bo właśnie przeglądam forum jedząc chipsy, ale o smaku zielonej cebulki, która jest zdrowa, więc się chyba nie liczy.

od czasu do czasu przy okazji różnych dyskusji przywołuję swoje doświadczenie z innej dziedziny, gdzie również "inna nacja" robi coś "lepiej". Dopóki szuka się argumentów na potwierdzenie tego stanu i zakłada się to jako tezę, nie ma możłiwości "robienia" tej rzeczy tak samo dobrze.
w mojej dziedzinie kiedy ktoś zapomina o tym, że tamci są lepsi i "robi to", okazuje się, że "impossible is nothing" i po prostu można.
najbliżej tego są póki co Amerykanie, ciekawe kto będzie następny?
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Jurek z Lasu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1374
Rejestracja: 08 maja 2009, 08:32

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:ja się trochę czuję urażony bo właśnie przeglądam forum jedząc chipsy, ale o smaku zielonej cebulki, która jest zdrowa, więc się chyba nie liczy.
:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Te czipsy tej cebulki nawet nie widziały; widzisz ją tylko Ty ... bo Ci tak pasuje ... zielona cebulka to u Mnie na ogrodzie rośnie ... zapraszam na konsumpcję.
Jurek z Lasu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1374
Rejestracja: 08 maja 2009, 08:32

Nieprzeczytany post

yacool pisze: To co szczytne w swej idei nie musi wcale mieć po drodze z wyczynem. Dopiero czas pokaże czy zachodni wpływ ma destrukcyjny udział w obniżeniu poziomu sportowego. Na wyrównaniu szans skorzysta jak zwykle biały. Jeżeli się nie mylę to za dekadę, może dwie, trzeba będzie łowić talenty wśród Papuasów. Tyle, że oni mają wciąż upierdliwy zwyczaj łowienia menedżerów...
Patrzę na szczęśliwe oczy dzieci na zdjęciach ... i analizuję Twoje słowa ... cholera, jakie to wszystko przewrotne jest.
ODPOWIEDZ