Pierwsza pianka do triathlonu

squarePants
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 452
Rejestracja: 13 mar 2013, 15:19
Życiówka na 10k: 36:51
Życiówka w maratonie: 2:51
Lokalizacja: Biłgoraj

Nieprzeczytany post

Nie kupuj pianki bez mierzenia. Zapisz się na testy pianek w okolicy, wybierzesz właściwą i dostaniesz zniżkę. Różni producenci mają pianki na różną budowę ciała. Teraz jest właśnie okres testów.
IM 9:40
1/2IM 4:31
1/4IM 2:05
Ol 02:07:26
Ultra 6h 70km
M 2:48
HM 1:18
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Sikor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4921
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:36
Życiówka na 10k: 40:35
Życiówka w maratonie: 3:13:29
Kontakt:

Nieprzeczytany post

squarePants pisze:Nie kupuj pianki bez mierzenia. Zapisz się na testy pianek w okolicy, wybierzesz właściwą i dostaniesz zniżkę. Różni producenci mają pianki na różną budowę ciała. Teraz jest właśnie okres testów.
+100

Pianka bez testow, to totalna loteria. Nie warto ryzykowac. Kazdy producent inaczej kroi swoje pianki.
Dzieki testom okazalo sie, ze np. Sailfish sa zupelnie nie dla mnie skrojone.
Przyz otwor szyjny lalo sie mi tyle wody, ze mialem z niej bardziej dryfkotwe niz pomoc.
A testowalem zarowno model nieco tanszy jak i topowy. Tak sa po prostu skrojone.
W piankach innej firmy obcieralo mi od razu kark. Jezeli tak bylo po 200m plywania, to co by bylo po 2km?
W koncu wlazlem w pianke, ktora mi we wszystkim pasowala i w tym momencie cena sie zrelatywizowala.

No chyba, ze potrzebujesz byle czego, zeby sprobowac czy tri jest w ogole dla Ciebie i chodzi o to, zeby przetrwac pierwsze sezon.
Wtedy polecam pianke z Deca, taniej nie bedzie, a one sa nawet calkiem elastyczne, bo dosc cienkie.
Oczywiscie nie zapewnia ona tak dobrej plywalnosci jak te grubsze, ale kosztuje niewiele i ryzyko mniejsze.
Jak tak w kazdym razie zrobilem. Ale wisi nietknieta w szafie, bo nawet nie udalo mi sie jej uzyc :hej:
W moim pierwszym sezonie byly takie upaly, ze za kazdym razem byl zakaz uzywania pianek.
Ale strata niewielka, a moze i ktos sie na nia skusi, to czesc kasy odzyskam.
squarePants
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 452
Rejestracja: 13 mar 2013, 15:19
Życiówka na 10k: 36:51
Życiówka w maratonie: 2:51
Lokalizacja: Biłgoraj

Nieprzeczytany post

IM 9:40
1/2IM 4:31
1/4IM 2:05
Ol 02:07:26
Ultra 6h 70km
M 2:48
HM 1:18
ODPOWIEDZ