Startuje KalendarzBiegowy.pl

Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Widzę, że wprowadzanie imprez się zaczęło. :) Jakiś specjalny gadget chyba ufundujemy dla pierwszego nowego redaktora (czy redaktorki).
Awatar użytkownika
Piechu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2762
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rokietnica/Poznań

Nieprzeczytany post

fajnie, fajnie ale gdyby jeszcze można było się zalogować to by było jeszcze fajniej kruca fuks ;)
"W bieganiu najważniejsza jest regeneracja więc ja się nie opierdalam, ja się regeneruję!" - cyt. nieskromny autor powyższego wpisu
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Ja się zalogowałem, ale może to jakaś gra logiczna wymyślona w nocy przez programistów. ;)
Zaraz ich obudzimy.
Ale widzę, że ktoś kto dodał bieg z Krakowa tez musiał być zalogowany.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Zresztą widze Piechu, że też Ci się udało. Gratuluję :)
Tylko niestety dodałęś bieg który już w Kalendarzu jest i będziemy musieli go usunąć, trzeba było najpierw wejść na dany dzień.
brujeria
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1060
Rejestracja: 30 lis 2009, 11:32
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mam nadzieję, że projekt się rozwinie i stanie realną konkurencją dla archaicznego i niereformowalnego monopolisty w tym zakresie.
Awatar użytkownika
Piechu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2762
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rokietnica/Poznań

Nieprzeczytany post

Spoczko Adam, udało się :) Tak, ktoś mnie uprzedził z wprowadzaniem biegu (sprawdzałem przed i nie było tej pozycji w kalendarzu ;) )
Ogólnie bardzo podoba mi się idea. Jest nieźle, jest potencjał i na ta chwilę chyba faktycznie jest szansa na stworzenie najlepszego kalendarza :)
"W bieganiu najważniejsza jest regeneracja więc ja się nie opierdalam, ja się regeneruję!" - cyt. nieskromny autor powyższego wpisu
maniek94
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 41
Rejestracja: 22 kwie 2014, 22:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Super! Wczoraj własnie przeglądałem różne strony aby znaleść jakiś fajny bieg w okolicy ale nie mogłem nic znaleść, wiec mam nadzieje że ta strona spełni moje wygórowane oczekiwania :oczko:
Awatar użytkownika
HeavyPaul
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 489
Rejestracja: 09 wrz 2010, 13:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Powiem tak, generalnie wygląda spoko i oferuje trochę lepsze możliwości jeżeli chodzi o wyszukiwanie niż kalendarz na maratonachpolskich chociaż osobiście i tak korzystam praktycznie tylko z opcji "mapa" bo dojazd to jednak główne kryterium decydujące o tym, czy dany bieg w ogóle biorę pod uwagę.

Problem polega jednak na tym, że kalendarz na maratonachpolskich, jakkolwiek archaiczny, zawiera chyba wszystkie planowane imprezy i wchodząc na niego mam prawie 100% pewność, że nic mnie nie ominie. W szczególności mam tutaj na myśli różne biegi kameralne, których organizatorzy nie poświęcają zbyt wiele uwagi "reklamie", ale imprezę do kalendarza na maratonach dodają. Myślę, że KalnedarzBiegowy będzie jeszcze dłuuugo tylko taką dodatkową opcją dla biegaczy - wejdą, popatrzą, poszukają, ale w końcu i tak sprawdzą na maratonach.

Tak mi się wydaje ;)

Pozdrawiam

HeavyPaul
Mój BLOG: Heavy Runs Light
Aktualne informacje o testach + duża dawka zdjęć na moim profilu na FACEBOOKU
Dla spragnionych zdjęć INSTAGRAM :)
Awatar użytkownika
maly89
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4862
Rejestracja: 10 paź 2011, 23:05
Życiówka na 10k: 37:44
Życiówka w maratonie: 02:56:04
Lokalizacja: Gdańsk / Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Nieprzeczytany post

I temu właśnie ma służyć samodzielne wprowadzanie imprez i nagrody, w postaci bonów, dla najaktywniejszych. Zapewne znajdzie się ktoś kto wrzuci wszystko z MP i pewnie coś nowego się trafi. Bo są biegi, których nawet tam nie ma :)
Awatar użytkownika
HeavyPaul
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 489
Rejestracja: 09 wrz 2010, 13:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ogólnie to trzymam kciuki, ale mam wątpliwości. To jest jak Facebook i Google+. Niby wszystkim G+ bardziej się podoba, a jednak mało kto go używa... Chociaż w tym przypadku może oczywiście być inaczej.
Mój BLOG: Heavy Runs Light
Aktualne informacje o testach + duża dawka zdjęć na moim profilu na FACEBOOKU
Dla spragnionych zdjęć INSTAGRAM :)
wost79
Wyga
Wyga
Posty: 129
Rejestracja: 11 cze 2013, 12:15
Życiówka na 10k: 0:49:30
Życiówka w maratonie: 4:38:02
Lokalizacja: Nowy Wiśnicz

Nieprzeczytany post

HeavyPaul pisze: Problem polega jednak na tym, że kalendarz na maratonachpolskich, jakkolwiek archaiczny, zawiera chyba wszystkie planowane imprezy i wchodząc na niego mam prawie 100% pewność, że nic mnie nie ominie. W szczególności mam tutaj na myśli różne biegi kameralne, których organizatorzy nie poświęcają zbyt wiele uwagi "reklamie", ale imprezę do kalendarza na maratonach dodają. Myślę, że KalnedarzBiegowy będzie jeszcze dłuuugo tylko taką dodatkową opcją dla biegaczy - wejdą, popatrzą, poszukają, ale w końcu i tak sprawdzą na maratonach.
Na razie pewnie tak będzie, ale w miarę jak korzystać będzie z tego coraz więcej osób, to się zmieni.
Maratonypolskie też nie zawierają wszystkich imprez, zwłaszcza górskich. Często musiałem wspomagać się kalendarzem na biegigorskie.pl. Więc nie sądzę by pojawił się jeden duży pełny kalendarz - w praktyce i tak każdy będzie musiał sprawdzać w kilku miejscach...

Czy wymagana jest osobna rejestracja? nick i hasło forumowe mi nie działa, trochę słabo zwłaszcza że firmuje to bieganie.pl...
"Nie warto żyć normalnie. Warto żyć ekstremalnie" (EDK)
24h dla Patryka | Zobacz | Posłuchaj
Awatar użytkownika
HeavyPaul
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 489
Rejestracja: 09 wrz 2010, 13:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Swoją drogą, gdyby ten projekt wypalił to myślę, że mogłoby to oznaczać śmierć maratonówpolskich. Patrzę na wpisy, jakie oni tam publikują i mam wrażenie, że jednak w głównej mierze swoją egzystencję opierają na kalendarzu :P
Mój BLOG: Heavy Runs Light
Aktualne informacje o testach + duża dawka zdjęć na moim profilu na FACEBOOKU
Dla spragnionych zdjęć INSTAGRAM :)
Awatar użytkownika
Remus
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1470
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:06
Życiówka na 10k: 30:28
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

wost79 pisze:Czy wymagana jest osobna rejestracja? nick i hasło forumowe mi nie działa, trochę słabo zwłaszcza że firmuje to bieganie.pl...
Tak, wymagana jest nowa rejestracja.
Awatar użytkownika
f.lamer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2550
Rejestracja: 23 lis 2011, 10:10
Życiówka na 10k: czydzieści9ipół
Życiówka w maratonie: czydzwadzieścia

Nieprzeczytany post

to słabo. zwłaszcza że mi się nie udało zarejestrować (user with this email does not exist)
Self-improvement is masturbation.
Now, self-destruction…
ODPOWIEDZ