I po maratonie - komentarze

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

No i jak było?
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
mariod
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 09 sty 2010, 17:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Polska

Nieprzeczytany post

Organizacja perfekcyjna,powiedziałbym nawet że to organizacyjny kosmos! założyłem nawet koszulkę na ramiączkach z napisem Bieganie.pl specjalnie na ten maraton!...jak święto to święto.
Awatar użytkownika
Beagle
Wyga
Wyga
Posty: 94
Rejestracja: 16 kwie 2008, 15:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: łódż

Nieprzeczytany post

Startowałem aby pobić życiówkę - zejśc poniżej 3:50, skończyłem z wynikiem 5:06 - i tak uważam że jest to moja nowa życiówka, w tym upale (w cieniu ponad 30C) kiedy asfalt już koło 11:30 zaczął się topić od 36km mogłem już tylko iść do samego końca a i tak skurcze to prawie uniemożliwiały.
Organizacja super - jedna z lepszych ,kibice - jak wszędzie -brawa dla dzieciaków ze szkół napradę warto było pobiec.
Nawet było kilka kurtyn wodnych ale po godz 11:00 to już też nie przynosiło ulgi.

Momo wyniku i tak jestem zadowolony że dotrwałem i skończyłem.
Awatar użytkownika
Raul7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 10:48
Życiówka na 10k: Trójka z przodu :P
Życiówka w maratonie: Trójka z przodu...
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

A ja mam pytanie to znawców..
w jakich kapciach biegał Agnieszka Janasiak?? bo fajnie sie prezentują :P
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

mariod pisze:Organizacja perfekcyjna,powiedziałbym nawet że to organizacyjny kosmos! założyłem nawet koszulkę na ramiączkach z napisem Bieganie.pl specjalnie na ten maraton!...jak święto to święto.
No to szkoda, że się nie spotkaliśmy. :)

To chyba jakieś Saucony - może Type A4?

Kibice byli nieźle zorganizowani.
Maurice
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1911
Rejestracja: 05 wrz 2009, 22:48
Życiówka na 10k: 33:59
Życiówka w maratonie: 2:38:40
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Nieprzeczytany post

perfekcja to szkolna szóstka, nota 10/10, 100% możliwości, a blamaż przy finiszu na 10k sporo odejmuje od całokształtu
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Maurice pisze:blamaż przy finiszu na 10k sporo odejmuje od całokształtu
Napisz coś więcej, nie wiem o co chodzi.
Maurice
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1911
Rejestracja: 05 wrz 2009, 22:48
Życiówka na 10k: 33:59
Życiówka w maratonie: 2:38:40
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Wolontariusze zajęci rozmową nie zauważyli wbiegającego na teren Atlas Areny pewnie zmierzającego po zwycięstwo Sebastiana Kosędy i chłopak dobiegłszy do alejki wokół hali skręcił w złą stronę. Biegnący na drugiej pozycji ze sporą stratą Krzysiek Pietrzyk z LKS Koluszki widząc co się dzieje poczekał na Kosędę i tym samym organizacyjna kompromitacja nie została nagłośniona.
Awatar użytkownika
Aśka
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 693
Rejestracja: 13 lis 2010, 20:52
Życiówka na 10k: 01:01:11
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Toronto

Nieprzeczytany post

Maurice pisze:Biegnący na drugiej pozycji ze sporą stratą Krzysiek Pietrzyk z LKS Koluszki widząc co się dzieje poczekał na Kosędę i tym samym organizacyjna kompromitacja nie została nagłośniona.
ja pierdykam, szacun x500! rzecz jasna, nie dla wolontariuszy ;)
mcten
Wyga
Wyga
Posty: 60
Rejestracja: 29 lis 2006, 20:45
Życiówka na 10k: 43:07
Życiówka w maratonie: 4:12:11

Nieprzeczytany post

Jako, że nie widziałem finiszu na 10k to nie będę się wypowiadał na ten temat, choć na pewno warto podkreślić sportowe zachowanie Krzyśka!

Na pewno trzeba wspomnieć o takich rzeczach jak super, mega wspaniali wolontariusze, którzy pomagali nam na punktach odrzywczych - szczególne podziękowania dla tych najmłodszych. Długie punkty odżywcze spowodowały, że wszyscy mogli się napić do woli i nie tworzyły się zatory. Punty były ustawione dość gęsto i ratowały nam życie. Nie zabrakło niczego na punktach dla ostatnich zawodników. Straż rozstawiła na trasie kilka kurtyn wodnych - wspaniała rzecz! Na starcie było bardzo dużo toalet - czystych i był w nich papier co raczej normalnie się nie zdarza :) Niektórzy kibice z własnej inicjatywy częstowali wodą lub polewali z węża ogrodowego. Finisz i meta na Arenie to wyśmienity pomysł - po tak wyczerpującym biegu schronienie w jej chłodnym wnętrzu było wspaniałe :)

Dla mnie impreza 10/10!

Pozdrawiam,
Marcin
Awatar użytkownika
Raul7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 10:48
Życiówka na 10k: Trójka z przodu :P
Życiówka w maratonie: Trójka z przodu...
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Nieprzeczytany post

Maurice pisze:Wolontariusze zajęci rozmową nie zauważyli wbiegającego na teren Atlas Areny pewnie zmierzającego po zwycięstwo Sebastiana Kosędy i chłopak dobiegłszy do alejki wokół hali skręcił w złą stronę. Biegnący na drugiej pozycji ze sporą stratą Krzysiek Pietrzyk z LKS Koluszki widząc co się dzieje poczekał na Kosędę i tym samym organizacyjna kompromitacja nie została nagłośniona.
Ciekawe ilu zawodników by sie na coś takiego zdecydowało?? wielkie brawa i szacunek za takie zachowanie!
gruntart
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 15 kwie 2002, 13:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Moja ocena trochę się różni...
Organizacyjnie - najwyższa półka, tu się zgadzam. Jednak przy okazji wyszło, że Łódź to specyficzne miasto, bez kultury związanej z kibicowaniem... Na trasie było kilka szkół uczestniczących w konkursie na najlepiej kibicujących (kolejne wyrazy uznania dla organizatora), jednak ludzi którzy przyszli tam z własnej woli i dla przyjemności nie było praktycznie w ogóle. Smutno było przebiegać kompletnie opustoszałą Piotrkowską, a finisz w pustej sali to jakieś nieporozumienie (zastanawiałem się czy coś się stało, że nikogo w Łodzi to nie interesowało?).

Ukłon w stronę Organizatorów, wstyd dla Łodzian.

I najważniejsze: szacunek dla Krzysztofa!!!!
Awatar użytkownika
sobek
Wyga
Wyga
Posty: 136
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:50
Życiówka na 10k: 37:11
Życiówka w maratonie: 2:55:41
Lokalizacja: BOATCITY
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
piter82
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3381
Rejestracja: 31 lip 2008, 11:57
Życiówka na 10k: 40:32
Życiówka w maratonie: 3:22:xx
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Nieprzeczytany post

ehh ta końcówka elity kobiet była bardzo emocjonująca, takie chwile są najlepsze w sporcie :-)
Ciągle do przodu pokonując własne słabości
10k - 40:32 - 05.10 15k - 01:04:39 - 09.10 21,097k - 1:29:57 - 09.10 42,195k - 03:22:36 - 09.09
Mój Blog Aktywni Sportowo
GG 730243
Awatar użytkownika
Svolken
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2270
Rejestracja: 29 sie 2009, 15:48
Życiówka na 10k: 46:08
Życiówka w maratonie: 3:51:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Tylko błagam nie zadawajcie teraz pytań ilu zawodników zdobyło by się na taki gest, bo to takie pejoratywne gdybanie.
ODPOWIEDZ