Zmiany na forum

W jakim kierunku zmierza bieganie.pl, pytania, pomoc, wyjaśnienia, pytania do Redakcji.
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Co się stało z forum? Mój blog trafił do blogów męskich, blogów "kobiet" wcale nie ma, techno pomieszane z butami, ubraniami .... niczego znaleźć nie można, wszystko wrzucone "na kupę". Dla mnie forum stało się mało przejrzyste. Wszystko i nic wszędzie i nigdzie.
New Balance but biegowy
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Spokojnie. Teraz wszystkie blogi treningowe są razem. Techno i buty też. Ja uważam, że zmniejszenie ilości działów dało większą przejrzystość.
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Szosa? To chyba dla kolarzy?
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4668
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

Ta zmiana to tragedia. Wszystko pomieszane. Buty z zegarkami! Ciężko się szuka interesujacych tematów.
Awatar użytkownika
infernal
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3330
Rejestracja: 04 wrz 2017, 08:33
Życiówka na 10k: 38:36
Życiówka w maratonie: 3:42
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post

Dobrze jakby jakiś post wleciał albo news na stronie - jakie zmiany na forum etc.
Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.

Blog
Komentarze
5 km - 18:20 (09.04.21)
10 km - 38:36 (13.03.21)
HM - 01:30:48 (6.10.19)
M - 3:42:13 (22.04.18)
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kiedy wchodzę do sklepu, widzę swoisty porządek, podział na działy a tam na rodzaje produktów i tak idąc do działu odzieżowego mam 1-buty, 2-odzież wierzchnia, 3 - bielizna itp. Przechodząc do działu elektrycznego mam przykładowo 1-odkurzacze, 2- lodówki, 3- telewizory, w dziale spożywczym na jednej półce stają dżemy, na drugiej majonezy a na jeszcze innej makarony. Wszystko ma swoje miejsce.
Gdy teraz weszłam na forum to tam obok butów trailowych leży kilo mięsa z kurczaka, tuż pod nim wiszą słuchawki a przed półką ktoś pedałuje na rowerku stacjonarnym.
To oczywiście porównanie, ale według mnie tak w tej chwili forum wygląda.

Jestem pewna że zaraz tematy zaczną być dublowane, ponieważ łatwiej będzie założyć nowy, niż w tej gmatwaninie odnaleźć już istniejące.

To moja opinia, mogę się mylić, choć tak w tym momencie te zmiany odbieram.
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Teraz jest 20 działów. Jak dla kogoś to jest za mało to nie wiem co powiedzieć...
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A w czym był problem w poprzednim wyglądzie i użyteczności? Szczególnie mi chodzi właśnie o ten jeden w którym jest wszystko i nic. To że blogi są połączone to też kiepskie. Jako kobieta nie mam co się porównywać z mężczyznami. Jesteśmy z różnych światów. Panowie mają większą wytrzymałość, siłę mięśniową, są szybsi i jest ich na forum więcej. Panie mają swoje problemy o których panowie nie mają pojęcia. Codzienne wahania hormonalne, inna wrażliwość emcjonalna, inna wydolność. Jeśli miałam oddzielone blogi (nie komentarze) spokojnie odnajdywałam to co mi jest bliskie. Teraz blogi są zdominowane przez mężczyzn. Kobiet tam można szukać jak szpilki w stogu siana. Nie wszystkie nicki wskazują na płeć. Jak w takim razie mogę odnaleźć blogi dziewczyn?
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jeśli zależy wam na tym zależy to w tytułu wątku możesz dopisać KOBIETA czy jakoś inaczej to rozróżnić.
Wcześniej był taki problem że było prawie 40 działów i połowa niepotrzebna.
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Rozumiem, że część jest niepotrzebna, tylko szkoda że o ich użyteczności zadecydował ktoś, kto z nich nie korzystał. Nikt mnie (jako użytkownika forum ogólnie pojetego) o nic nie pytał a nawet nie poinformował o "dobrych zmianach". Czasem lepsze jest wrogiem dobrego. W jaki sposób mam pooznaczać blogi kobiet, które już istnieją (nawet jeśli są dawniejsze)? Nie raz korzystałam z nich jako motywatorów. To może ktoś, kto blogi połączył jest w stanie zaznaczyć który jest który? Nawet gdybym chciała, to technicznie tego nie mogę zrobić. Znów wracamy do tego, że wrzucamy wszystko do jednego worka. To tylko moje luźne sugestie. Wiadomo,że "moc" w rękach Administracji :smutek:
Awatar użytkownika
cichy70
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4109
Rejestracja: 20 cze 2001, 10:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: zewszont.

Nieprzeczytany post

mówiłem, nic nie ruszać....
wigi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2636
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:11
Życiówka na 10k: 00:38:28
Życiówka w maratonie: 02:56:00
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wrocław

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:mówiłem, nic nie ruszać....
albo ruszać, tylko z głową... ;)
BlogKomentarze
10 km - 38:28 (5.03.2017), HM - 1:24:30 (25.03.2017), M - 2:56:00 (15.10.2017)
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

cichy70 pisze:mówiłem, nic nie ruszać....
Przyzwyczają się.

Oczywiście jest też kilka błędów, ale to pewnie naprawią. Tam gdzie powinny być blogi treningowe dla wszystkich jest napisane:blogi treningowe mężczyzn. Szosa zamiast Biegi Uliczne itd
Bianka16
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 757
Rejestracja: 04 lut 2018, 00:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ricardo pisze:
cichy70 pisze:mówiłem, nic nie ruszać....
Przyzwyczają się.
A ja naiwnie myślałam że forum tworzą wszyscy jego uczestnicy a nie tylko Administracja :ojnie:
W czasach PRLu też ktoś zadecydował że do pustki na półkach naród przyzwyczai się a i głosu mieć nie będzie bo za niego władza lepiej zadecyduje.
wigi pisze:
cichy70 pisze:mówiłem, nic nie ruszać....
albo ruszać, tylko z głową... ;)
Dokładnie tak. Z głową. Z 40 działów zrobić połowę ?
:orany:
Nigdzie nikt tak drastycznych zmian nie wprowadza. Proszę spróbować w firmie zmniejszyć kadrę o połowę ,albo dać ludziom o połowę mniej pomieszczeń do pracy i poupychać ich w ten metraż.
Cóż, wielka szkoda. :ojnie:
Ricardo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1976
Rejestracja: 17 cze 2019, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jakby co to ja nie jestem żadnym administratorem. To nie zmienia tego, że zmiany jako zmniejszenie ilości działów popieram. Może nie w takim wymiarze w jakim to było zrobione, ale było to potrzebne (uważam, że powinno się zrobić ankietę z zapytaniem, których działów potrzebują użytkownicy).
ODPOWIEDZ