Problem z Kolanem

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
szczelus
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

witam was ostatnio miałem dużo treningów w piłke nożną i podasz jednego dostałem w kolano i od tamtego czasu mnie boli to jest już około 14 dni wydaje mi sie że ten ból przechodzi ale mam inne zmartwienie jakieś 2 miesiące temu zobaczyłem tak jak by mi jakaś kość wrastała w kolano zaraz pod kolanem i mi sie robi tak jak by jedne kolano albo tak jak by przedłużenie kolana nie wiem jak to opisać dokładnie nie wiem co to za choroba to wygląda mi może na martwice ale nie jestem pewny. To jest wogule bezsensu jak gram w piłke to mnie nie boli a potem jak przyjde to boli i chciałem dodać że wcześniej jak miałem podobnie to mnie nie bolało i nie wiem co to jest
PKO
Awatar użytkownika
darcia
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 20
Rejestracja: 08 sty 2006, 16:50

Nieprzeczytany post

Witam.
Moja rada to szybka wizyta u lekarza-chirurga ortopedy.Z kolanami nie ma żartów więc radzę nie zwlekać.Ja też mam problemy z kolanami ale lecze sie od paru lat.
pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Binda
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 21 lut 2006, 18:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

biegaj do lekarza...bo możliwe że to nie ma związku z dolegliwościami a objawy są spowodowane mniejszym wydzielaniem mazi w kolanie (na to są leki)
New Balance but biegowy
ODPOWIEDZ