Koronawirus Covid 19

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Faza
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:00
Życiówka na 10k: 53:36
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Moze ktoś zechce poświęcić chwile czasu na wywiad z hinduskim doktorem. https://www.youtube.com/watch?v=RjDp2jD ... bNaBht_oo0
New Balance but biegowy
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hamerykański Zięba. Masz więcej takiego stafu?
Trzeba przyznać, gość jest nie byle kim: w 1978 jako 14 latek wynalazł EMAIL (nie mylić z e-mailem) :hahaha:


--------
Kolejny przykład porażającej skuteczności wykrywania choroby w PL
Pomimo wcześniejszych objawów testy w rodzinie Książkiewiczów zostały przeprowadzone dopiero, gdy na Covid-19 zmarł ojciec pani Marii.

- Dopiero jak się dowiedzieli, że teść zmarł na koronawirusa postanowili nam zrobić testy. A prosiliśmy o nie już tydzień wcześniej – dodaje pan Zbigniew.
(...)
Do wczoraj testy wykazały obecność koronawirusa u Książkiewiczów oraz ich dwóch wnuczek. Najgorzej chorobę znosi pani Maria.

- Miałam kaszel, złe samopoczucie, objawy podobne do grypy. Ból mięśni, brak węchu, smaku i taki paniczny lęk. Co ciekawe, nie miałam gorączki. Od początku było w tej chorobie coś niepokojącego. Przedtem nigdy się tak nie czułam – opisuje pani Maria.
Faza
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:00
Życiówka na 10k: 53:36
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kangoor5 pisze:Hamerykański Zięba. Masz więcej takiego stafu?
Trzeba przyznać, gość jest nie byle kim: w 1978 jako 14 latek wynalazł EMAIL (nie mylić z e-mailem) :hahaha:


--------
Kolejny przykład porażającej skuteczności wykrywania choroby w PL
Pomimo wcześniejszych objawów testy w rodzinie Książkiewiczów zostały przeprowadzone dopiero, gdy na Covid-19 zmarł ojciec pani Marii.

- Dopiero jak się dowiedzieli, że teść zmarł na koronawirusa postanowili nam zrobić testy. A prosiliśmy o nie już tydzień wcześniej – dodaje pan Zbigniew.
(...)
Do wczoraj testy wykazały obecność koronawirusa u Książkiewiczów oraz ich dwóch wnuczek. Najgorzej chorobę znosi pani Maria.

- Miałam kaszel, złe samopoczucie, objawy podobne do grypy. Ból mięśni, brak węchu, smaku i taki paniczny lęk. Co ciekawe, nie miałam gorączki. Od początku było w tej chorobie coś niepokojącego. Przedtem nigdy się tak nie czułam – opisuje pani Maria.
Może i amerykański Zięba ale twoje linki z FAKT 24 są spoko
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Faza pisze:Może i amerykański Zięba ale twoje linki z FAKT 24 są spoko
Cieszę się. Gdyby jednak ktoś miał wątpliwości, to podaję inne źródła: sprawa pierwsza, sprawa druga.

Nie FAKT 24 czy jakaś internetowa TV są problemem, ale potwierdzenie w innych źródłach lub jego brak. Nie każdy legitymujący się tytułem doktora ma jakiekolwiek pojęcie o medycynie. Szczególne podejrzenie mogą budzić osobnicy bredzący bzdury o szczepionkach oraz tworzący rozbudowane strony internetowe, na których przypisują sobie różne wynalazki. Anglojęzyczni wikipedyści nie napisali ani wzmianki o wynalazku tego geniusza ani o tym, żeby cokolwiek znaczącego w sprawie e-maila miało miejsce w troku 1978. Piszą za to, że pierwszy email został wysłany w sieci ARPANET siedem lat wcześniej ;-)
Faza
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:00
Życiówka na 10k: 53:36
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

marek301 pisze:
Faza pisze:
Może i amerykański Zięba ale twoje linki z FAKT 24 są spoko
Zdecydowanie nie Spoko. :taktak:

Propagowanie kłamstw i bezmyślne powtarzanie "prawd"
z kategori "fake news" to nie jest "spoko". Ten ciągły bełkot o testach, maseczkach(duperelach)
i "lepsiejszości" innych i "gorszości" Nas Polaków? :hahaha:

to byłą ironia ;)
Faza
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:00
Życiówka na 10k: 53:36
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kangoor5 pisze:
Faza pisze:Może i amerykański Zięba ale twoje linki z FAKT 24 są spoko
Cieszę się. Gdyby jednak ktoś miał wątpliwości, to podaję inne źródła: sprawa pierwsza, sprawa druga.

Nie FAKT 24 czy jakaś internetowa TV są problemem, ale potwierdzenie w innych źródłach lub jego brak. Nie każdy legitymujący się tytułem doktora ma jakiekolwiek pojęcie o medycynie. Szczególne podejrzenie mogą budzić osobnicy bredzący bzdury o szczepionkach oraz tworzący rozbudowane strony internetowe, na których przypisują sobie różne wynalazki. Anglojęzyczni wikipedyści nie napisali ani wzmianki o wynalazku tego geniusza ani o tym, żeby cokolwiek znaczącego w sprawie e-maila miało miejsce w troku 1978. Piszą za to, że pierwszy email został wysłany w sieci ARPANET siedem lat wcześniej ;-)
Może to będzie lepsze niż amerykański zieba. https://swprs.org/szwajcarski-lekarz-o- ... J2i4EiHGLs

Wikipedia ? a co to za wyznacznik ? Rozumiem że na grypę się szczepisz ? dawki przypominające inne szczepienia które miałeś za dziecko też masz zrobione ?
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Faza pisze:Wikipedia ? a co to za wyznacznik ?
Nie pisałem o żadnym wyznaczniku. Nie wiem czy rozumiem twoje intencje, bo piszesz bardzo chaotycznie. Jeśli chodzi ci o zdyskredytowanie jakiejś opinii, bo opiera się na informacjach zaczerpniętych z Wikipedii, to twoje wyobrażenie o tym narzędziu jest mocno nie na czasie.
Jeśli chcesz coś skutecznie podważyć to powinieneś podać informacje, które temu czemuś przeczą oraz wskazać źródło, skąd masz te inne informacje, żeby było można go zweryfikować. Proste.
Faza pisze:Rozumiem że na grypę się szczepisz ? dawki przypominające inne szczepienia które miałeś za dziecko też masz zrobione ?
Dziękuję za troskę, ale te informacje nie wniosą niczego do faktu, że tamten gość bredzi przedstawiając teorie spiskowe na temat szczepień. Nie zmieniajmy więc tematu, który swoją drogą uznaję za zamknięty.
Pixa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 908
Rejestracja: 24 cze 2018, 16:34
Życiówka na 10k: 44:09
Życiówka w maratonie: 4:11:10

Nieprzeczytany post

Faza pisze: Wikipedia ? a co to za wyznacznik ?
że tak się wetnę nie czytając wątku, ale Wiki obecnie staje się (a może już się stała) całkiem rzetelnym źródłem wiedzy. Pracownicy naukowi uniwersytetów czy politechnik dostają granty na wprowadzanie haseł do Wiki (mówię to jako osoba biegła w temacie), więc czepianie się "To z Wiki! Nie liczy się" robi się naprawdę słabe.
Biegam od lipca 2017
5 km - 21:10 (IX 2019)
10 km - 44:09 (III 2020)
HM - 1:42:42 (VI 2019)
M - 4:11:10 (IX 2019)
Fenomen
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 362
Rejestracja: 22 lut 2020, 08:40
Życiówka na 10k: 42:00
Życiówka w maratonie: 3:28:00

Nieprzeczytany post

Dzieki kangoorowi mamy pelno informacji.
Kolega nie pracuje w ogole, ma wolne, ma duzo i za duzo czasu, oczy, czy palce, rece nie bola. Chce mu sie udzielać i pisac obszerne posty 10 postow na godzine, uświadamiam sobie, ze jego zycie obraca sie wokoło tego forum, dziękujemy mu za to.

Nie wiem z czego pisze, chyba z komputera. Chociaż długie siedzenie jest szkodliwe. A moze z telefonu, nocne użytkowanie tez jest szkodliwe. Zaburza dobowy cykl.

Niektórzy emocjonują sie tym wszystkim dookola.


Przynajmniej wydzieliny CO2 sie obniżyły, to mamy na plus. Moze pory roku sie naprawia.


Wysłane z mojego DUK-L09 .
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6501
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Fenomen pisze:Przynajmniej wydzieliny CO2 sie obniżyły, to mamy na plus. Moze pory roku sie naprawia.
Fenomen, napraw swój język polski, bo posługujesz się nim dość słabo ...
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13511
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

beata pisze:Fenomen, napraw swój język polski, bo posługujesz się nim dość słabo ...
Ja tez?
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6501
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

U Ciebie, Rolli, już lepiej ;).
Fenomen
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 362
Rejestracja: 22 lut 2020, 08:40
Życiówka na 10k: 42:00
Życiówka w maratonie: 3:28:00

Nieprzeczytany post

Nie kazdy posługuje sie j polski beato.!!! Nie rozumiesz chyba tego. Deskryminujesz innych od siebie.

Wysłane z mojego DUK-L09 .
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ale ktoś, kto ma ustawiony polskojęzyczny UI w swoim DUK-L09 będzie miał ciężko przekonać, że nie posługuje się j polski ;-)
Awatar użytkownika
Sikor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4960
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:36
Życiówka na 10k: 40:35
Życiówka w maratonie: 3:13:29
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Uwazam, ze robienie wycieczek do czyjejs znajomosci danego jezyka nie miesci sie w pojeciu dobrego smaku.
W dobie informatycznej globalizacji kazdy ma dostep do tego forum, rowniez tacy, dla ktorych np. jezyk polski nie jest jezykiem podstawowym,
ktorzy byc moze nawet nigdy Polski nie odwiedzili. Ale znaja nasz jezyk w jakims stopniu, mniejszym lub wiekszym.
Inni uzytkownicy sa dla nas czesto anonimowi i nie wiemy, kim sa, gdzie sa i w jakiej znajduja sie sytuacji "jezykowej".
Wezcie to prosze pod uwage :taktak:

BTW bardzo chcialbym i pracuje (ciezko) na to, zeby np. moje chlopaki mogly w przyszlosci aktywnie korzystac z polskojezycznych forumow,
ale bardzo prawdopodobne jest, ze nie beda wladac piekna polszczyzna.
Byloby naprawde szkoda, gdyby ich niemaly wysilek byl kiedys "nagradzany" takimi komentarzami :ojnie:
ODPOWIEDZ