Katowice - Amatorskie Biegi :)

Awatar użytkownika
aniia85
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 25 mar 2013, 13:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

Jest ktoś chętny na jutrzejsze (środa) biegi na Dolinie koło 18/19???
xo
New Balance but biegowy
camaieu89
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 48
Rejestracja: 20 mar 2012, 07:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam i odświeżam wątek :usmiech:

chętnie bym się z kimś umówiła na bieganie w Katowicach (okolice centrum) . Uprzedzam, że biegam sporo, ale wolno, więc jak ktoś lubi sprinty to mogę nie nadążyć :ech: Zazwyczaj biegam wieczorami, ale jeśli znajdzie się śmiałek, mogę spróbować i rano. Wszystko jest kwestią dogadania się :oczko: A więc-jest ktoś chętny na wspólny trening? Powiedzmy na początek 6-10 km. Dostosuję sie :taktak:
Awatar użytkownika
aniia85
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 25 mar 2013, 13:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

Hejka, cieszę się że moja wiadomość mimo odległego czasu do kogoś dotarła. Można powiedzieć, że w chwili obecnej moje amatorskie biegi przerodziły się w średnio zaawansowane w stadium początkowym :).
Ten tydzień może być ciężki na spotkanie biegowe tak aby przebiec 6km. Przygotowuje się obecnie do Jaworznickiej 15(km) więc robię troszkę inne dystanse. Jeżeli chciałabyś pobiec sobie 13-15km tempem konwersacyjnym to biegamy jutro (czw) na Dolinie :). Startujemy o 20:00 ze stacji paliw LOTOS na Francuskiej :).
Jeżeli to byłby dla Ciebie na chwilę obecną zbyt długo dystans, to zapraszam w Swoim imieniu i reszty członków na spotkania NightRunners. Spotykamy się co tydzień w poniedziałki o 20:30, przed wejściem do Parku Śląskiego od strony stadionu GKS :).


Pozdrawiam
Ania
camaieu89
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 48
Rejestracja: 20 mar 2012, 07:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Super! Pojawię się na pewno! :hej: Tylko nie wiem, czy ten poniedziałek będzie okej, bo we wtorek z kolei biorę udział w biegu dla słonia... niby to nie jest długa trasa, ale mimo to wolę dzień przed sie nie przemęczać. :hej: Może sobie w zamian za to poniedziałek na basen pójdę :oczko:
Awatar użytkownika
aniia85
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 25 mar 2013, 13:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

Hejka z tego co mi wiadomo BIEG DLA SŁONIA jest w środę :)
http://www.awf.katowice.pl/

pozdrawiam xo
camaieu89
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 48
Rejestracja: 20 mar 2012, 07:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No własnie przed chwilą sie zorientowałam. Cały czas wydawało mi sie, ze 7. wypada we wtorek :bum:

W takim wypadku pojawię się jutro! Super:)

A przy okazji-miałby ktoś ochotę dziś sobie potruchtać? Wieczorem, koło 20.00 - 21.00 ? :oczko:
Awatar użytkownika
aniia85
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 25 mar 2013, 13:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

Dzieki za propozycje ale ja dzisiaj regeneruje sie po wczorajszym Jaworznie :)
Awatar użytkownika
Aherus
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 48
Rejestracja: 24 wrz 2013, 17:32
Życiówka na 10k: 45:46
Życiówka w maratonie: 4:08:20
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

Widzę, że temat nie miał dużej popularności i umarł śmiercią naturalną. Ogólnie widzę, że Katowice, jako miasto wojewódzkie wypadają bardzo kiepsko z biegaczami, porównując do innych większych miast kraju. Nie mamy nawet BBL i trzeba wybierać się do Mikołowa, chyba, że są odważni, którzy stawiają na Sosnowiec.

Może temat trochę odżyje, chociaż wraz z pojawieniem się jesieni, widzę mniejszą aktywność wśród biegaczy/biegaczek. Jestem początkującym (pół)maratończykiem. Mam za sobą jeden start w oficjalnych zawodach, na dniach szykuje się następny, w sumie dystans 21km pokonałem 5 razy i mam apetyt na więcej. Szukam towarzystwa do długich biegów raz w tygodniu (max 150min.), wolnym tempem, tak długo jak pogoda pozwoli, a potem, jak służby poradzą sobie ze śniegiem. Mile widziane doświadczenie biegowe, turniejowe, by móc wymienić swoje spostrzeżenia i wzbogacić wiedzę. Jeśli czyta to początkujący/ca, który/a szuka partnera na mniejsze dystanse, to też mogę się skusić. Niech zdanie o doświadczeniu nie zrazi potencjalnych kandydatów, tak jak ma to miejsce w ogłoszeniach o pracę. ;)

Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie! Info można posłać na PRIV.
Obrazek
alexanderityle
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:52
Życiówka na 10k: 37:16
Życiówka w maratonie: 2:55:25

Nieprzeczytany post

Zachecam do wsparcia projektu "Biegowa Mapa Katowic". Wiem, że niestety głosowanie odbywa się za pomocą aplikacji, czego osobiście nie lubię, ale taki jest wymóg ze strony organizatorów. Pomysł w wielkim skrócie polega na tym, że będziemy starali się stworzyć internetową bazę tras biegowych w Katowicach i okolicy, uwzględniającą szczegółowe charakterystyki (długość, trudność, nawierzchnia, parkingi, place zabaw itd.).Nastepnie najlepsze trasy zostana oznaczone w terenie - juz sa zarezerwowane pierwsze srodki na ten cel.
Link do projektów: https://apps.facebook.com/click_poem/?f ... poem=10120
Żeby zagłosować, najpierw trzeba polubić aplikację, po czym postępować wg instrukcji:) W miarę możliwości proszę o przekazania mojej prośby dalej, bo czasu na zebranie głosów jes bardzo niewiele. Z góry bardzo bardzo dziękuję:)
Awatar użytkownika
Jaca_CH
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 16 paź 2013, 22:22
Życiówka na 10k: 41:57
Życiówka w maratonie: 3:28:03
Lokalizacja: Bytom

Nieprzeczytany post

Czy Katowice lub któreś z przyległych miast organizuje Bieg Niepodległości? :niewiem:
marcusss
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 23 lis 2011, 18:00
Życiówka na 10k: 58.52
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Nieprzeczytany post

[quote="Aherus"]
Może temat trochę odżyje, chociaż wraz z pojawieniem się jesieni, widzę mniejszą aktywność wśród biegaczy/biegaczek. quote]

Hi !
Faktycznie po letnim wysypie jesień przetrzebiła nieco zapaleńców.
Co do biegania w towarzystwie to biegam w miare dużo ale preferuje scieżki lesne i zima nie jest mi straszna w sensie sniegu. Osobiście większym problemem jest dla mnie ciemność. Stosuje schemat jesienno-zimowego biegania następujący w dni wolne do poludnia las ochojecko-murckowski, a w tygodniu wieczorem niestety beton. Dlatego zapraszam w niedziele na Ochojec :) dystans minimum 17 km.
Biegam zawsze za wyjątkiem gdy żaby lecą z nieba :).
Awatar użytkownika
mar_jas
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2826
Rejestracja: 06 mar 2012, 10:23
Życiówka na 10k: 0:39:59
Życiówka w maratonie: 3:28:43
Lokalizacja: Śląsk

Nieprzeczytany post

Jaca_CH pisze:Czy Katowice lub któreś z przyległych miast organizuje Bieg Niepodległości? :niewiem:
Jak co roku w Rudzie Śląskiej jest Bieg Niepodległosci..... w Halembie, po krosie na 3km pętli z meta na bieżni....fajne zawody :usmiech:
_________________________________


Moja walka Blog biegowy Marcina

Komentarze
Awatar użytkownika
Jaca_CH
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 16 paź 2013, 22:22
Życiówka na 10k: 41:57
Życiówka w maratonie: 3:28:03
Lokalizacja: Bytom

Nieprzeczytany post

Dzięki za info.
Czytam regulamin..... No to może 6 km lub 11 km na zakończenie sezonu :)
Awatar użytkownika
WojtekM
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1991
Rejestracja: 18 lip 2012, 19:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Radzionków

Nieprzeczytany post

mar_jas pisze: Jak co roku w Rudzie Śląskiej jest Bieg Niepodległosci..... w Halembie, po krosie na 3km pętli z meta na bieżni....fajne zawody :usmiech:
a, może na koniec roku ...
rozumiem, że te 11 km biega się na pętli 3km? jakiś asfalt?
10 zeta opłaty można zapłacić 11 listopada tuż przed startem? - nie znalazłem w regulaminie warunków płatności.
Go Hard Or Go Home
Awatar użytkownika
mar_jas
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2826
Rejestracja: 06 mar 2012, 10:23
Życiówka na 10k: 0:39:59
Życiówka w maratonie: 3:28:43
Lokalizacja: Śląsk

Nieprzeczytany post

WojtekM pisze:
mar_jas pisze: Jak co roku w Rudzie Śląskiej jest Bieg Niepodległosci..... w Halembie, po krosie na 3km pętli z meta na bieżni....fajne zawody :usmiech:
a, może na koniec roku ...
rozumiem, że te 11 km biega się na pętli 3km? jakiś asfalt?
10 zeta opłaty można zapłacić 11 listopada tuż przed startem? - nie znalazłem w regulaminie warunków płatności.
płatność na miejscu.....biega sie po lesie, troche po trawie,troche po błocie, troche po asfalcie ale wystaja korzenie i jest nierówno, kawałek po biezni....i sam finisz tez na bieżni
_________________________________


Moja walka Blog biegowy Marcina

Komentarze
ODPOWIEDZ