RZESZÓW - ul. Wyspiańskiego 22. Sobota 9:30

maciej65
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 185
Rejestracja: 08 lis 2010, 14:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzisiaj tj. 26 marca na stadionie biegało (bo lubi) 20 osób. Grupa sie powiększa, było sporo nowych twarzy.
Mam nadzieję, że w kolejnym tygodniu znowu ktoś nowy się pojawi, a ci którzy się nie zdecydowali - niech żałują.
Nawet pogoda dopisała, w czasie zajęć nie padało choć takie były prognozy. Deszcz i śnieg pojawiły się ok 1,5 godziny po zajęciach :)

paquito1988 - to nie mnie widujesz, nie ten wiek (no myślę że nie wyglądam na 60 lat). I okolica też nie ta. Ja biegam przy Al. Sikoskiego, Zalesie (Lukasiewicza, Robotnicza) czasem Armii Krajowej, no i nad zalewem (w niedziele o 9)
New Balance but biegowy
paquito1988
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 19
Rejestracja: 21 mar 2011, 19:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Nieprzeczytany post

Ja biegam u siebie na wsi najczęściej wieczorami. Dzisiaj mnie nie było ponieważ rano pogoda i chmury nie były zachęcające a później jeszcze zaczęło padać i sypać śniegiem. Ile czasu trwały zajęcia skoro dopiero po zajęciach się rozpadało w Rzeszowie?
paquito1988
Andrzej C
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 44
Rejestracja: 26 maja 2009, 15:57
Życiówka na 10k: 34:39
Życiówka w maratonie: 2:55:11
Lokalizacja: Rzeszów

Nieprzeczytany post

Zajęcia trwały około godziny. Było lekko pochmurnie i dość ciepło; dopiero po treningu znacznie się ochłodziło i zaczął padać śnieg.
Na razie treningi polegają głównie na solidnej rozgrzewce – 3 okrążenia truchtu, ćwiczenia rozciągające w marszu i truchcie, 4 przebieżki i zasadnicza część treningu 2 x 2 okrążenia po ósmym torze dla początkujących i 2 x 3 okrążenia (ok. 1350m) dla bardziej zaawansowanych w tempie dość szybkim – dla każdego innym - poprzednio było 2x1 okrążenie dla początkujących i 2x2 okrążenia dla pozostałych.
Tak jak i poprzednio było bardzo miło i sympatycznie:).
mach
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 08 sty 2010, 19:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Potwierdzam - fajna atmosfera i rzeczowy trening. Będę się pojawiał częściej:)
maciej65
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 185
Rejestracja: 08 lis 2010, 14:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No być może przesadziłem pisząc, że rozpadało się 1,5 godziny po zajęciach. W każdym razie po zajęciach (od 10:26) zrobiłem ok 20 minut dodatkowego biegania, później trochę rozciągania. Do domu wróciłem ok 11:30 i jeszcze nie padało :).

mach - w sobotę było fajnie - a dlaczego nie było Cię w niedzielę? Byliśmy tylko we dwóch - Andrzej i ja
mach
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 08 sty 2010, 19:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Byłem tylko się spóźniłem pół godzinki :usmiech:
Andrzej mnie dogonił na moim pierwszym a jego drugim okrążeniu. W drodze powrotnej spotkałem jeszcze biegnącego Janusza.
maciej65
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 185
Rejestracja: 08 lis 2010, 14:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

mach pisze:Byłem tylko się spóźniłem pół godzinki :usmiech:
Andrzej mnie dogonił na moim pierwszym a jego drugim okrążeniu. W drodze powrotnej spotkałem jeszcze biegnącego Janusza.
No tak - wszystko przez tę zmianę czasu :hahaha:
Leon10
Wyga
Wyga
Posty: 130
Rejestracja: 19 mar 2011, 20:44
Życiówka na 10k: 32:30
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Na stronie facebooka można zobaczyć zdjęcia z zajęć w Rzeszowie - http://www.facebook.com/pages/Biegam-Bo ... 337?ref=ts
maciej65
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 185
Rejestracja: 08 lis 2010, 14:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Coś tu cicho :ble:
Dzisiaj tj. 2.04 też biegaliśmy. Było kilkanaście osób - chyba trochę mniej niż tydzień temu ale więcej niż dwa tygodnie temu.
Tym razem zajęcia prowadziła sympatyczna Pani Trenerka :taktak: Na rozgrzewce pojawiły się nowe elementy :taktak:
Pogoda znowu dopisała, było ciepło. W trakcie rozgrzewki sporo odzieży wylądowało na barierce obok bieżni :usmiech:
Czekamy na zdjęcia.
paquito1988
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 19
Rejestracja: 21 mar 2011, 19:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Nieprzeczytany post

Miejmy nadzieję, że z tygodnia na tydzień będzie coraz cieplej:)
paquito1988
Andrzej C
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 44
Rejestracja: 26 maja 2009, 15:57
Życiówka na 10k: 34:39
Życiówka w maratonie: 2:55:11
Lokalizacja: Rzeszów

Nieprzeczytany post

Wydaje mi się, że było nas dziś tyle samo, co poprzednio - ok. 20 osób. Pojawiło się kilku nowych, a kilku z poprzednich zajęć się nie pokazało (np. nie pojawił się Maciek Ch. widziany w przebraniu kolarza :) ). Grupa powoli się integruje. W przyszłym tygodniu, jeśli ekipa Rzeszowskich Gazel i Gepardów dopisze może uda się pobić rekord frekwencji. :)
mach
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 08 sty 2010, 19:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Nieprzeczytany post

O! A ja Cię Andzreju nie widziałem :), widziałem Janusza i kilka osób biegnących na stadion. Za tydzień się poprawię i na 100% przybiegnę na trening :)
GreeG
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 23 mar 2011, 22:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam, jeśli ktoś ma zdjęcia z ostatniego "Biegam bo lupie" edycja Rzeszów. To poproszę na grzepka@op.pl . Z góry dziękuje.
Leon10
Wyga
Wyga
Posty: 130
Rejestracja: 19 mar 2011, 20:44
Życiówka na 10k: 32:30
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam:) Zdjęcia z zajęć BiegamBoLubię w Rzeszowie znajdują się na stronie facebooka - BiegamBoLubię -nhttp://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/Bieg ... 9314430337 , http://www.facebook.com/?ref=logo#!/alb ... &aid=64016
paquito1988
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 19
Rejestracja: 21 mar 2011, 19:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Nieprzeczytany post

W najbliższą sobotę widzimy się o 9:30 czy jest jakaś zmiana?
paquito1988
ODPOWIEDZ