Skierniewice - Zalew Zadębie - Puszcza Bolimowska

caroline
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 23 gru 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 55min
Życiówka w maratonie: 4h19min

Nieprzeczytany post

Przepraszam Michale :oczko:
Sprawdzałam wyniki Skierniewickiej połówki tylko w swojej kategorii wiekowej :bleble: Mlodsze dziewczyny też przecież biegają!

Jeśli chodzi o Orlen w Warszawie to prawda że 49 zł można zapłacić aż do marca. Ja też się waham po ostatniej kontuzji na razie nie biegam dłuższych tras tylko lekkie interwały i jest ok. Zarejestruję się i zobaczymy jak będzie dalej zawsze można zrezygnować. Mam też okazję skorzystać z taniego wyjazdu na maraton do Rzymu też na wiosnę ale tu już jest większe ryzyko chociaż propozycja kusząca :niewiem: W najgorszym wypadku można go przejść szybkim marszem!! A do Rzymu pojechać!

O której godzinie Trucht organizuje bieg? mam już trzy chętne osoby nie do ścigania ale do dobrej zabawy :hahaha: W bidonach mają być izotoniki czy szampany?
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
sylvito
Wyga
Wyga
Posty: 54
Rejestracja: 14 lis 2009, 19:35
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Propozycja co do Biegu Noworocznego jest następująca: startujemy o 11:00 nad zalewem przy głównej plaży tj. od ulicy Konwaliowej. Jeżeli ktoś nie czuje się na siłach przebiec dwa okrążenia(9,4km) to może dołączyć do reszty około 11:30 i przebiec jedno(4.7km).Biegniemy w tym samym kierunku co półmaraton ,więc jeżeli ktoś się spóźni zawsze może wybiec na przeciw i dołączyć gdzieś na trasie .Około 12:00 planowana jest kąpiel w zalewie(oczywiście dla chętnych) oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek „szampan”, grzaniec, herbatka malinowa i inne izotoniki.
ZAPRASZAMY
Obrazek
Awatar użytkownika
Iwonka
Wyga
Wyga
Posty: 125
Rejestracja: 30 mar 2012, 23:36
Życiówka na 10k: 49:37
Życiówka w maratonie: 3:48:53

Nieprzeczytany post

Hej,

A ja szukam biegających po godzinie 20 w okolicach Widoku (Zalew to niestety tylko w weekend)
Awatar użytkownika
Chrispeedy
Wyga
Wyga
Posty: 68
Rejestracja: 15 lis 2009, 13:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Skierniewice

Nieprzeczytany post

Hej ludziska ! Widzę ze na forum obumiera! Kto ma zamiar łyknąć połóweczkę w Warszawce. Może jakiś wspólny transport.
Pozdrowionka.
Obrazek

Byle do przodu....
Awatar użytkownika
ooco
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2008, 21:39
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Skierniewice

Nieprzeczytany post

ja jade 6:32 osobowym. ale jak byście jechali jakos hurtem to mogę się zabrać w sumie
igula_skc
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2013, 13:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hej,
ja swoją przygodę z bieganiem dopiero rozpoczynam i szukam osób chętnych do wspólnych treningów najchętniej na osiedlu Widok:)
czy zna ktoś może portal Biegam bo lubię? może uda się zebrać kilka chętnych osób do np.wspólnych niedzielnych treningów w obrębie Skierniewic? :spoko:
Awatar użytkownika
Iwonka
Wyga
Wyga
Posty: 125
Rejestracja: 30 mar 2012, 23:36
Życiówka na 10k: 49:37
Życiówka w maratonie: 3:48:53

Nieprzeczytany post

igula_skc pisze:Hej,
ja swoją przygodę z bieganiem dopiero rozpoczynam i szukam osób chętnych do wspólnych treningów najchętniej na osiedlu Widok:)
czy zna ktoś może portal Biegam bo lubię? może uda się zebrać kilka chętnych osób do np.wspólnych niedzielnych treningów w obrębie Skierniewic? :spoko:
Hej,
ja chętnie z Tobą będę biegać w okolicach Widoku. Dodatkowo jutro rano ok 8:30 zbieramy grupę do biegania po lesie. Zbiórka przy stadionie pod lasem :) zapraszamy :)
adison
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 01 lis 2011, 12:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
marcerek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 04 wrz 2013, 20:50
Życiówka na 10k: 45 min
Życiówka w maratonie: 3h 57m

Nieprzeczytany post

Witam skierniewickich biegaczy. czy to forum jeszcze jest aktywne? bo nie widzę żadnych nowych wpisów?
czyżby Skierniewice przestały biegać???
Awatar użytkownika
Iwonka
Wyga
Wyga
Posty: 125
Rejestracja: 30 mar 2012, 23:36
Życiówka na 10k: 49:37
Życiówka w maratonie: 3:48:53

Nieprzeczytany post

Chyba mało aktywne jest to forum. Ja mam wrażenie, że w tej chwili ciężko jest zebrać się do biegania z nieznajomymi. Albo ludzie biegają sami, albo z kimś znajomym.
Awatar użytkownika
JarStary
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 927
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Skierniewice

Nieprzeczytany post

Aktywne to to forum było - kiedyś - fajne czasy to były. Nadal biegać nie mogę, bęben rośnie a ja płaczę z bólu. Coś jednak drgnęło i może niedługo założę swoje stre ubranko i potruchtam nad zalewem.


Pozdrawiam optymistycznie :hejhej:
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem

ZZTOP Skierniewice: każda sobota 13:30 vis-a-vis kasyna!
Awatar użytkownika
marcerek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 04 wrz 2013, 20:50
Życiówka na 10k: 45 min
Życiówka w maratonie: 3h 57m

Nieprzeczytany post

Witam ponownie.
Widzę,że jednak ktoś tu zagląda;-).
Jeśli chodzi o mnie to razem z żoną jesteśmy z Rawki i biegamy głownie po Puszczy Bolimowskiej,w różnych kierunkach.
Jesienią i zimą częściej biegamy przez miasto,a chodzi głownie o to,ze na miejskich ulicach jest oświetlenie ;-)
Pojawiłem się na tym forum dlatego,żeby znaleść się "wirtualnie" wśród biegaczy ze Skierniewic i okolic, nie chodzi mi o wspólne treningi choć to tez mogło być fajne, ale np.żeby podzielić się swoimi poradami czy relacjami z imprez biegowych w których braliśmy czy mamy zamiar brać udział.
Na dziś mam pytanie czy ktoś obecny na forum wybiera się na Maraton Warszawski. może udało by się zebrać grupę Skierniewic dla jakiejś wspólnej fotki?

Pozdrawiam
Biegacz z Rawki
Awatar użytkownika
JarStary
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 927
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Skierniewice

Nieprzeczytany post

Z tego co mi wiadomo to na pewno Iwonka
ja niestety już drugi rok bez maratonu i pierwszy nawet bez połówki :grr: , a i nie ma widoków na coś lepiej.





Pozdrawiam pełen wiary
Chwalę Boga każdym przebiegniętym metrem

ZZTOP Skierniewice: każda sobota 13:30 vis-a-vis kasyna!
Awatar użytkownika
Iwonka
Wyga
Wyga
Posty: 125
Rejestracja: 30 mar 2012, 23:36
Życiówka na 10k: 49:37
Życiówka w maratonie: 3:48:53

Nieprzeczytany post

JarStary ma rację, biegnę lub próbuję przebiec maraton. Z tego co wiem, to z moich znajomych biegną jeszcze 3 osoby.
Jeżeli chcecie zrobić zdjęcie to ja proponuję przed, bo kończyć będziemy w różnych czasach. W ten sposób jak ktoś skończy po 3, 4 godzinach nie będzie musiał czekać na ludzi kończących po 5 :)

jeżeli chodzi o bieganie to ja chętnie będę biegać z kimś wieczorami. Jesienią chyba najtrudniej wyjść samemu, nie jest to sprzyjająca aura do biegania. Póki co biegam na "9" tam zawsze ktoś jest :)
Awatar użytkownika
Iwonka
Wyga
Wyga
Posty: 125
Rejestracja: 30 mar 2012, 23:36
Życiówka na 10k: 49:37
Życiówka w maratonie: 3:48:53

Nieprzeczytany post

i jest ktoś chętny do wspólnego biegania wieczorami? czy temat ponownie się urwał?
ODPOWIEDZ