Poznań

zbyszko88
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 02 lis 2010, 10:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

sorki, ale dopadło nas choróbsko i nie zjawimy się. Życzymy dobrej zabawy i pozdrawiamy
K i Z
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12743
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jak już wiecie, a jak nie wiecie, to się dowiecie: akcja "biegam bo lubię" jest zawieszona do wiosny. Nieoficjalnie można jednak pobiegać sobie ze mną w soboty. Następne spotkanie wypadnie w dniu startu w GP nad Rusałką, czyli będzie formą rozgrzewki przed startem.
lukas80
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 27 lis 2010, 13:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Byc moze nie wszyscy wiedza wiec zasygnalizuje, ze zapisac sie do II GP trzeba do 23:59 w środę 8.12

ogolny link http://www.gp-poznania.pl/
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12743
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

...a dla wtajemniczonych: Po tym terminie zgłoszenia będą przyjmowane w sekretariacie zawodów w dniu biegu w godzinach 09:00 - 10:30. Biuro zawodów zostaje zamknięte w dniu biegu o godzinie 10:30.

I lepiej w dniu zawodów, bo nie trzeba stać w kolejce po numer. Tak się teraz porobiło, że szybciej da się drogą polną niż neostradą...
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

yacool pisze: I lepiej w dniu zawodów, bo nie trzeba stać w kolejce po numer. Tak się teraz porobiło, że szybciej da się drogą polną niż neostradą...
zależy o której sie zjawisz w biurze - ja ostatnio czekałem 4 sekundy na numer :)
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12743
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Cześć,
proponuję spotkanie w sobotę nad Maltą, tak jak 4 grudnia. Tematem zajęć będzie bieganie w głębokim śniegu.
Spróbujemy dogonić tego gościa: http://www.youtube.com/watch?v=zBdU3H50 ... re=channel
oraz pogadamy sobie o ubieraniu się i butach na śnieg: http://www.youtube.com/watch?v=8eC5toC0vms&feature=fvw
Awatar użytkownika
Jarecki-1977
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 22:10
Życiówka na 10k: 44,30
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań/ Częstochowa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jak zwykle bede :)
Jarek
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12743
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Powoli mija kolejny sezon i niespełnione marzenia o szczycie formy można bez wyrzutów sumienia wrzucić w 2011 rok. Tym, którzy odważnie przychodzą w mroźne soboty i tym, którzy czają się jeszcze, czekając na odwilż, życzę wytrwałości i spełnienia marzeń w nowym roku. Umiaru w jedzeniu podczas świąt i sceptycyzmu wobec ulgodawaczy czy innych pierdół, sugerujących dietetyczną bezkarność. Młodym dużo prezentów i radości podczas ich rozpakowywania. Starszym radochy i satysfakcji z obserwacji, jak młodym palma odbija pod choinką...
Obrazek
--------------------------------------------------
edit:
Zamiast sobotniego spotkania proponuję niedzielny bieg sylwestrowy na Malcie.
Szczegóły dot. rejestracji: http://www.online.datasport.com.pl/zapi ... zawody=163
Regulamin: http://www.wtkkf.pl/index.php?option=co ... own&id=147
Ostatnio zmieniony 21 gru 2012, 15:32 przez yacool, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jarecki-1977
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 22:10
Życiówka na 10k: 44,30
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań/ Częstochowa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dzięki Yacol :) Ja wszystkim życzę zdrowia i pasji. Szczęśliwych Spokojnych Świąt i do zobaczenia po Nowym Roku gdyż wyjeżdżam w rodzinne strony. Do zobaczenia.
Jarek
Bartosz K.
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 05 lis 2010, 09:13
Życiówka na 10k: 58,04
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Niektórych z Was spotkalem podczas Biegu Sylwestrowego, moim zdaniem bieglo sie bardzo dobrze, choc spodziewalem sie troche lepszego czasu, ale to nie wazne. Gratulacje dla wszystkich uczestnikow. Rozumiem ze jutro w Nowy Rok odpoczywamy...? i spotykamy sie 8.01 nad Rusałka na III biegu GP, tym razem odbior numeru zaplanuje wczesniej zeby zdazyc na rozgrzewke :).

Zdrowego, Szczesliwego i Biegowego Nowego Roku
Awatar użytkownika
Dorotka Gonitwa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 346
Rejestracja: 23 wrz 2009, 17:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: z kalkulatora

Nieprzeczytany post

Odpoczywamy. Pełen relaks, trochę gimnastyki i rozciągania jednak nie zaszkodzi. Spotykamy sie przed GP. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!! Oby każdy start spełnił Wasze oczekiwania i przyniósł radość!!!
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12743
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Spotkajmy się w tę sobotę o 10:00 na Malcie ale tym razem poćwiczymy na długim podbiegu na ulicy Wileńskiej. http://www.gmap-pedometer.com/?r=4229098
owoc
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2010, 12:27
Życiówka na 10k: 38,07
Życiówka w maratonie: 3.14.32
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

a ja zapraszam na GP już 22.01.2011 :)
Pamiętajcie biuro otwarte do 10.30 :)
lukas80
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 27 lis 2010, 13:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Siemka:) Szacunek dla wszystkich którzy w sobote pobiegli po lodzie !..niestety mnie to przerosło, oby 22 lodu nie było:)



...mam pytanie zupełnie z innej beczki, moze ktos mi pomoze... jest jakis dobry ortopeda w Poznaniu?

Mam problem z łydką, odpuściłem sobie bieganie przez ostatnie 2 tygodnie , odpuściłem ostatnie GP, ale problem nie znika
Mięsień boli przy wybiciu. Wiem już, że jeśli się porozciagam to potem moge biec ale nastepnego dnia problem wraca ze zdwojona siła...wiec chce uniknac dalszych eksperymentów HELP :)
Awatar użytkownika
Jarecki-1977
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 22:10
Życiówka na 10k: 44,30
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań/ Częstochowa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ludzie polecają pana marszałka osteopatę. Nie mniej ja do niego zadzwoniłem kazał opisać problem w mailu i nigdy mi na niego nie odp :) wiec mam nadzieję, że będziesz miał wiecej szcześcia niż ja :)
Jarek
ODPOWIEDZ